Securitas

Opinie o firmie Securitas, temat Bezpieczeństwo i rozwój

2.9Bezpieczeństwo i rozwój

Znaleziono 18 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (21,674)

Securitas w NGK Ceramics Gliwice

Możliwość zarabiania dużych pieniędzy na umowie zleceniowej. Szef Obiektu profesjonalny, kulturalny, idzie na rękę pracownikom, zaś manager tego rejonu również wyrozumiały i spokojny. Atmosfera pracy w drużynie na tym obiekcie jest zadowalająca. Polecam zatrudnienie w tej firmie na tym obiekcie. O innych obiektach podlegających pod Securitas nie wypowiem się, gdyż na nich nie pracowałem.

Plusy

Swoboda

Minusy

Dojazd nieco klopotliwy.

Praca monitoring

Sami zaczniecie pracowac to poznacie słodkie strony pracy z inwalidami

Plusy

stabilne zatrudnienie, wypłacalność firmy

Minusy

stres, niskie zarobki, często praca na telefon.

Biedronka

Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem za wykonaną pracę. Kadra i przełożony na wysokim poziomie.

Nie ma takiego.

Brak możliwości awansu, brak socjalu, kadra zarządzająca nie douczona I niekompetena . Jednym słowem tragedia.I nie piszę tego że już nie pracuję ale wystarczy przejechać się po sklepach I popytać pracowników a sami się dowiecie.A jescze jedno awans w tej firmie dostaje się za odśnieżanie samochodu dyrektorowi.

Plusy

BRAK

Minusy

NISKIE ZAROBKI

Amazon łódź

Najlepszym ogniwem w tej układance jest Szef Patryk, ogólnie bardzo dobry człowiek, można się dogadać w każdej kwestii, rozumie ludzi, szkoda że ze zrozumiałych względów nie jest obecny 24h na dobę. Dowódcy są różni, mają swoje humorki tak jak i saporci, większość nie nadaje się do kierowania ludźmi, przerażające jest to, że uznają tylko "swoich" resztę pracowników traktują jak zło konieczne. Sami śpią na nocnych zmianach a pracownika oczywiście "nie swojego" ganiają i ciągle uwagi że źle, "swojaki" mogą nic nie robić i jest dobrze. Kierownictwo pomimo możliwości sprawdzenia monitoringu a tym samym pracy zarówno ochrony jak i dowódców nie angażuje się w te kwestie a szkoda. Ludzie odchodzą ponieważ nie wytrzymują presji i wykorzystywania przez cwaniaków. Jeżeli chodzi o samą pracę to trochę przeraża fakt, że po 2 dniach tzw. szkoleniowych BRAK SZKOLEŃ od razu rzucają na głęboką wodę i dają na służbę, ale strach ma wielkie oczy i w zasadzie nie ma się czego bać - wszystko na spokojnie tłumaczą koledzy po fachu oczywiście nie wszyscy., bo są tacy co sami nie wiedzą co tu robią! Dają plik dokumentów do samodzielnej nauki i to wszystko za najniższą krajową. Firma daje możliwość możliwość zarobku w postaci nadgodzin i są one dobrze płacone (nocne nawet bardzo dobrze), zawsze punktualne wypłaty, stabilność zatrudnienia. Raczej odradzam pracę w firmie Securitas

Plusy

wypłata na czas, możliwość nadgodzin

Minusy

niskie zarobki, brak nadzoru inspektorów, niesprawiedliwy podział obowiązków

Amazon Sosnowiec KTW1

Ja tam jestem zadowolony ze swojej pracy. Ok, nie jest idealnie, bo zmiany po 12 godzin, niejednokrotnie dzień po dniu są uciążliwe, zarówno dla życia prywatnego jak i trochę dla zdrowia, ale do wszystkiego da się przyzwyczaić. Trochę przeraża fakt, że po 2 dniach szkoleniowych (dzień po dniu) od razu rzucają na głęboką wodę i dają kogoś na służbę, ale strach ma wielkie oczy i w zasadzie nie ma się czego bać - wszystko na spokojnie tłumaczą nawet po kilka razy. Owszem, dowódcy są różni, są naprawdę świetni (szczególnie trzy osoby), są troszkę mniej świetni, ale ogólne warunki i atmosfera pracy są ok. Ktoś tu pisał, że dają plik dokumentów do nauki i to wszystko za najniższą krajową - owszem, jeśli ma się problem z nauką kilku VSOPów to pozostanie się na poziomie najniższej krajowej do śmierci. Firma daje możliwość rozwoju, przypominam, że większość (jeśli nie wszyscy) pracownicy wysokiego szczebla zaczynali od stania na bramkach czy robienia patroli pieszych, supportem można już przy dobrym szczęściu próbować zostać po pół roku - trzeba tylko umieć coś więcej niż narzekać na konieczność nauki. Nocki płatne troszkę lepiej, nadgodziny płatne dobrze (nocne nawet bardzo dobrze), zawsze punktualne wypłaty, stabilność zatrudnienia - leniom i cwaniakom nie przedłużają umowy po okresie próbnym, więc warto być w porządku z dowódcami zmian i nie próbować oszukiwać na czasie pracy.

Plusy

Nadgodziny, fajni dowódcy, system wynagrodzenia

Minusy

12 godzin to jednak dużo czasu i trzeba przywyknąć, życie prywatne potrafi ucierpieć

Masakra

Praca EME Aero Rzeszów Pracownicy piją alkohol skorzedaja i rozdają szefowi ochrony itp na wszystko jest przyzwolenie wziąłem się za to jako dowódca zmiany i za 2 dni zostałem zwolniony Szef ochrony potrafi zdemontować licznik ze służbowego auta aby wyciągnąć GPS Godzina 22 wszyscy śpią a ludzi przez siatkę przeskakują Taka ochrona w Lufthansa Jasionka koło Rzeszów wstyd poprostu wstyd a to co napisałem to kropla w morzu co tak się wyprawia!!!!!!!

Plusy

Minusy

Mnóstwo

Nie słyszałem

Szkoda pisania, firma wychwala się długoletnim stażem ble,ble, ble najczęściej umowa śmieciowa, czyli dziś pracujesz, jutro nie! Najniższa krajowa, maj lepiej ci co jakieś znaczące stołki zajmują, ale nie wiele takich jest, a jak są to beż kałacha nie podchodź choćbyś i nawet był doktorantem w zakresie ochrony.

Biurowiec

Koordynator zero fachowości. Kompletny brak podstaw człowieczeństwa. Dziwie się w końcu firma jak można zauważyć boryka się z brakami kadrowymi- przykład niekończące godziny pracy bo jak zwykle ktoś nie przyszedł do pracy. Zero możliwości rozwoju a na rozmowie obiecują złote góry. Kadra kierownicza głucha na prośby pracowników. Co do terminu wypłaty też można mieć zastrzeżenia-- jak im się uda. Kategorycznie nie polecam tej firmy ochrony

Grupowy Pozew Tylko czekać na opinie Sądu Pracy

To co się dzieje w tym miejscu to przekracza wszyskie paragrafy kodeksu pracy- monitowałem przełożonych w Warszawie 0 odpowiedzi ,jedna banda nie polecam!! Czekamy na Sąd Pracy

Securitas - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

Na obiektach nie ma dobrej atmosfery

Szkoda, 5 lat. Strata czasu i nadzieji na obiecany rozwój

Praca w Sekuritas

Dobre zarobki, miła atmosfera, gwarancja stabilności i możliwość awansu.

Wyszków

Bardzo dobra praca dla młodych osób. Miła atmosfera pracy.

Plusy

Dobre wynagrodzenie

Minusy

Malo czasu prywatnego

wystawiam temu pracodawcy ocenę średnią

wystawiam temu pracodawcy ocenę średnią pod kątem możliwości rozwoju i kadry zarządzającej.

Plusy

żadnych konkretnych

Minusy

nie liczenie się z czasem prywatnym pracowników

jeśli ktoś nie ma życia prywatnego to praca ok

no cóz, moim subiektywnym zdaniem dobra praca dla osób które chcą uciec z domu i nie musza dobrze zarabiać

Minusy

same minusy dla osób mających życie prywatne chcących zarabiać i awansowac

Firma w której liczy się wyłącznie zysk dla firmy

praca polega na prawidłowym rozplanowaniu pracy dla podległych pracowników, i realizacja zapisów w umowie dot. ochrony osób i mienia dużego Centrum Logistycznego możliwość rozwoju w firmie istnieje za pośrednictwem dużych koneksji kadra zarządzająca zainteresowana jest przede wszystkim wynikami finansowymi nie mam najtrudniejszych części pracy gdyż bardzo ją lubię do najprzyjemniejszych elementów w pracy to możliwość pracy w dużym zespole ludzi którzy gotowi są do realizacji nowych wyzwań

Plusy

praca w zespole

bardzo dobra

BARDZO DOBRA praca wykonwana sumiennie porozumienie miedzy pracownikami dobre

Plusy

wynagrodzenie wyplacano na czas

dobra atmosfera

przewidywalność warunków pracy Po przepracowaniu miesiąca będę mógł wyrazić szczegółową opinię.

Plusy

umowa o pracę!

Minusy

mundur

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Securitas. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.3

• Securitas