Securitas

Opinie o firmie Securitas, temat Płaca i benefity: stanowisko Pracownik ochrony (m/k)

2.9Płaca i benefity

Znaleziono 9 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (21,966)

Biedronka

Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem za wykonaną pracę. Kadra i przełożony na wysokim poziomie.

znajomosci

koleżenstwo lizusostwo awans zależy jak oceni cię szef na obiekcie

Plusy

wypłaty na czas

Minusy

brak mozliwosci awansu

Amazon Sosnowiec KTW1

Ja tam jestem zadowolony ze swojej pracy. Ok, nie jest idealnie, bo zmiany po 12 godzin, niejednokrotnie dzień po dniu są uciążliwe, zarówno dla życia prywatnego jak i trochę dla zdrowia, ale do wszystkiego da się przyzwyczaić. Trochę przeraża fakt, że po 2 dniach szkoleniowych (dzień po dniu) od razu rzucają na głęboką wodę i dają kogoś na służbę, ale strach ma wielkie oczy i w zasadzie nie ma się czego bać - wszystko na spokojnie tłumaczą nawet po kilka razy. Owszem, dowódcy są różni, są naprawdę świetni (szczególnie trzy osoby), są troszkę mniej świetni, ale ogólne warunki i atmosfera pracy są ok. Ktoś tu pisał, że dają plik dokumentów do nauki i to wszystko za najniższą krajową - owszem, jeśli ma się problem z nauką kilku VSOPów to pozostanie się na poziomie najniższej krajowej do śmierci. Firma daje możliwość rozwoju, przypominam, że większość (jeśli nie wszyscy) pracownicy wysokiego szczebla zaczynali od stania na bramkach czy robienia patroli pieszych, supportem można już przy dobrym szczęściu próbować zostać po pół roku - trzeba tylko umieć coś więcej niż narzekać na konieczność nauki. Nocki płatne troszkę lepiej, nadgodziny płatne dobrze (nocne nawet bardzo dobrze), zawsze punktualne wypłaty, stabilność zatrudnienia - leniom i cwaniakom nie przedłużają umowy po okresie próbnym, więc warto być w porządku z dowódcami zmian i nie próbować oszukiwać na czasie pracy.

Plusy

Nadgodziny, fajni dowódcy, system wynagrodzenia

Minusy

12 godzin to jednak dużo czasu i trzeba przywyknąć, życie prywatne potrafi ucierpieć

Nie Polecam

Serdecznie odradzam pracę w tej firmie, pracownicy są zatrudniani na umowę na czas nieokreślony a potem zwalniani po miesiącu pod pretekstem że jest za dużo ludzi. Przy czym dostajesz rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, gdzie jest to robione bez twojej wiedzy. Poza tym jest to praca niewolnicza po 12 a nieraz 24 godziny w dodatku dostajesz cały stos papierów do nauki a to wszystko za najniższą krajową. Takie warunki pracy za takie pieniądze to jest jakiś żart. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Jeśli tak traktują swoich pracowników, to strach pomyśleć jak wyglądają usługi wykonywane przez nich.

Minusy

niskie zarobki, duża odpowiedzialność, stres

Biurowiec

Koordynator zero fachowości. Kompletny brak podstaw człowieczeństwa. Dziwie się w końcu firma jak można zauważyć boryka się z brakami kadrowymi- przykład niekończące godziny pracy bo jak zwykle ktoś nie przyszedł do pracy. Zero możliwości rozwoju a na rozmowie obiecują złote góry. Kadra kierownicza głucha na prośby pracowników. Co do terminu wypłaty też można mieć zastrzeżenia-- jak im się uda. Kategorycznie nie polecam tej firmy ochrony

PCMA Sosnowiec

Bardzo dobra organizacja pracy przez Szefostwo firmy.Bardzo dobra współpraca wśród pracowników. Terminowa wypłata zgodna z przepracowanymi godzinami. Polecam wszystkim tą firmę zatrudniającą do pracy w ochronie osób i mienia.

Plusy

Zawsze terminowa wypłata

Szczecinek

Jesteśmy wykorzystywani za najmniejsze pieniądze coraz więcej obowiązków coraz mniejsze pieniądze

Minusy

praca po 12 godz prawie każdego dnia

Wyszków

Bardzo dobra praca dla młodych osób. Miła atmosfera pracy.

Plusy

Dobre wynagrodzenie

Minusy

Malo czasu prywatnego

bardzo dobra

BARDZO DOBRA praca wykonwana sumiennie porozumienie miedzy pracownikami dobre

Plusy

wynagrodzenie wyplacano na czas

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Securitas. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.2

• Securitas
  • Pracownik ochrony (m/k)
  • Płaca i benefity