SAPORTIA
Opinia pracownika firmy SAPORTIA

Dobry pracodawca

13 sierpnia 2019
Firma Saportia stawia na rozwój i wykonuje trudne zaawansowane technologicznie systemy. Działa głównie w obiektach energetyki zawodowej lub dużych zakładach produkcyjnych w Polsce. Dzięki temu firma realizuje ciekaw projekty dzięki czemu można się tu dużo nauczyć. Firma inwestuje w pracowników i daje możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach. W zamian wymaga podpisania umów lojalnościowych za pokrycie kosztów szkolenia . Sam pracuję tu już od ponad 6 lat i mogę śmiało stwierdzić, że podnoszenie swoich kwalifikacji w tej firmie się opłaca ponieważ od początku swojej kariery w tej firmie udało mi się podwoić a nawet już potroić swoje zarobki. Firma docenia ludzi, którzy sobą coś reprezentują i stawiają na rozwój. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to najlepsza firma w branży elektrycznej i teletechnicznej w Radomiu.
Similar reviews
19 sierpnia 2019
Same location
SAPORTIA to jak dotąd najlepsza firma w branży elektrycznej i teletechnicznej, w jakiej przyszło mi pracować. Pracodawca stawia przede wszystkim na rozwój swoich pracowników, podnoszenie ich kwalifikacji. Dzięki temu profesjonalna kadra kierowników i inżynierów nie boi się podejmowania trudnych i skomplikowanych tematów, co przedkłada się również na wysokie wynagrodzenia oraz premie.
Śmiało mogę polecić pracę w firmie Saportia dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności.
12 kwietnia 2020
Brak szacunku dla pracowników.dwuch kierowników którzy rywalizuja między sobą a ludzi maja za nic.na budowie dwuch ala majstrów z czgo jeden jest mechanikiem samochodowym obydwaj udaja ze wiedzą o co chodzi i nic nie robia .plus 4 niby pracowników śmiechu wartych.napewno niczego się nikt nie nauczy bo nie ma od kogo.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w SAPORTIA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,7
3,5
Opinie o firmie SAPORTIA wg lokalizacji