SAPORTIA

Opinie dot. stanowiska Kierownik projektu / Project manager (m/k) w firmie SAPORTIA

Kierownik projektu / Project manager (m/k)1 opinia
Polska1 opinia
Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwania
Firma Saportia stawia na rozwój i wykonuje trudne zaawansowane technologicznie systemy. Działa głównie w obiektach energetyki zawodowej lub dużych zakładach produkcyjnych w Polsce. Dzięki temu firma realizuje ciekaw projekty dzięki czemu można się tu dużo nauczyć. Firma inwestuje w pracowników i daje możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach. W zamian wymaga podpisania umów lojalnościowych za pokrycie kosztów szkolenia . Sam pracuję tu już od ponad 6 lat i mogę śmiało stwierdzić, że podnoszenie swoich kwalifikacji w tej firmie się opłaca ponieważ od początku swojej kariery w tej firmie udało mi się podwoić a nawet już potroić swoje zarobki. Firma docenia ludzi, którzy sobą coś reprezentują i stawiają na rozwój. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to najlepsza firma w branży elektrycznej i teletechnicznej w Radomiu.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w SAPORTIA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,7
3,5
Opinie o firmie SAPORTIA wg lokalizacji