SAPORTIA
Opinia pracownika firmy SAPORTIA

Profesjonalna Firma

19 sierpnia 2019
SAPORTIA to jak dotąd najlepsza firma w branży elektrycznej i teletechnicznej, w jakiej przyszło mi pracować. Pracodawca stawia przede wszystkim na rozwój swoich pracowników, podnoszenie ich kwalifikacji. Dzięki temu profesjonalna kadra kierowników i inżynierów nie boi się podejmowania trudnych i skomplikowanych tematów, co przedkłada się również na wysokie wynagrodzenia oraz premie. Śmiało mogę polecić pracę w firmie Saportia dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności.
13 sierpnia 2019
Kierownik Projektu (obecny pracownik) - Radom, mazowieckie
Firma Saportia stawia na rozwój i wykonuje trudne zaawansowane technologicznie systemy. Działa głównie w obiektach energetyki zawodowej lub dużych zakładach produkcyjnych w Polsce. Dzięki temu firma realizuje ciekaw projekty dzięki czemu można się tu dużo nauczyć. Firma inwestuje w pracowników i daje możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach. W zamian wymaga podpisania umów lojalnościowych za pokrycie kosztów szkolenia . Sam pracuję tu już od ponad 6 lat i mogę śmiało stwierdzić, że podnoszenie swoich kwalifikacji w tej firmie się opłaca ponieważ od początku swojej kariery w tej firmie udało mi się podwoić a nawet już potroić swoje zarobki. Firma docenia ludzi, którzy sobą coś reprezentują i stawiają na rozwój. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to najlepsza firma w branży elektrycznej i teletechnicznej w Radomiu.
12 kwietnia 2020
pracownik fizyczny (były pracownik) - Kozienice, mazowieckie
Brak szacunku dla pracowników.dwuch kierowników którzy rywalizuja między sobą a ludzi maja za nic.na budowie dwuch ala majstrów z czgo jeden jest mechanikiem samochodowym obydwaj udaja ze wiedzą o co chodzi i nic nie robia .plus 4 niby pracowników śmiechu wartych.napewno niczego się nikt nie nauczy bo nie ma od kogo.
  1. Profesjonalna Firma