Santander
Zobacz wszystkie opinie o firmie Santander

Santander

Opinia pracownika firmy Santander

koszmar i regularny mobbing

Są liczne miejsca gdzie klika kolesi z niewielkimi kompetencjami obasadza dość kluczowe stołki i zarządza przez intrygi i swoich licznych donosicieli. Mile widziane jest siedzenie godzinami bez efektywnej pracy. Panuje mentalność pracowników okienka pocztowego - czyli trzeba siedzieć przy biurku i udawać pracę. Nagradzani są przede wszystkim donosiciele bez merytorycznej wiedzy i zdolności. Podziwiam hiszpańskiego właściciela, że nie widzi tego co się wyrabia w pewnych częściach tego banku, gdzie pieniądze są dosłownie wyrzucane na lewo i prawo - a bizancjum i zadowolenie pewnych osób z tego są niewiarygodne.

Plusy

hiszpański właściciel

Minusy

mobbing. donosicielstwo, premiowane udawanie pracy i brak kompetencji

Wyzysk pracownika i brak szacunku

Nie polecam pracy w tym miejscu, wyzysk, ciagle oczekiwania i tłumaczenia, każą zabierać telefon do domu i odbierać telefony od klientów poza godzinami pracy, co jest niezgodne z kodeksem pracy. Zwolnienie z dnia na dzień, gdzie plan miesięczny poprzedzający miesiąc zwolnienia został wykonany kilkadziesiąt % ponad plan, pracowałem sam prawie pół roku na obsłudze, po czym przy przedłużeniu umowy nie otrzymałem nawet zlotowki podwyżki, zostały potem zatrudnione 3 nowe osoby, które wyszkoliłem pokazując systemy, obsługę od a do z, wtedy się mnie pozbyto, gdy nowe osoby mogły samodzielnie pracować, jeżeli ktoś się zastanawia czy warto składać CV do tego banku, lepiej iść do media expert, wiecej zarobisz

Plusy

Godziny pracy

Minusy

Niskie zarobki, brak podwyżek(nawet przy obecnej inflacji 0zl), stres

Santander Bank Polska

Nie polecam a raczej przestrzegam . Brak szacunku, przełożeni - osoby z przypadku , brak kultury osobistej, brak wiedzy ,brak pomocy z ich strony zamiatanie pod dywan spraw niewygodnych. Brak przestrzegania bezpieczeństwa. Pracownik najniższego szczebla jest niikim. Szkolenia na żenującym poziomie.

Plusy

Umowa na 12 m-cy pierwsza, benefity

Minusy

Brak premii to już norma, tragiczna atmosfera

Najgorsza praca

Pensje nie ciekawe, atmosfera kompletna porażka, szefostwo widzi tylko liczby w tabelkach a nie człowieka. Ciągły stres, pośpiech, kontrola

Plusy

Benefity

Minusy

Atmosfera, kierownictwo, pensje

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Santander. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Santander z

Informacje o firmie Santander w popularnych lokalizacjach

• Santander
  • koszmar i regularny mobbing