Santander
Zobacz wszystkie opinie o firmie Santander

Santander

Opinia pracownika firmy Santander

Wyzysk pracownika i brak szacunku

Nie polecam pracy w tym miejscu, wyzysk, ciagle oczekiwania i tłumaczenia, każą zabierać telefon do domu i odbierać telefony od klientów poza godzinami pracy, co jest niezgodne z kodeksem pracy. Zwolnienie z dnia na dzień, gdzie plan miesięczny poprzedzający miesiąc zwolnienia został wykonany kilkadziesiąt % ponad plan, pracowałem sam prawie pół roku na obsłudze, po czym przy przedłużeniu umowy nie otrzymałem nawet zlotowki podwyżki, zostały potem zatrudnione 3 nowe osoby, które wyszkoliłem pokazując systemy, obsługę od a do z, wtedy się mnie pozbyto, gdy nowe osoby mogły samodzielnie pracować, jeżeli ktoś się zastanawia czy warto składać CV do tego banku, lepiej iść do media expert, wiecej zarobisz

Plusy

Godziny pracy

Minusy

Niskie zarobki, brak podwyżek(nawet przy obecnej inflacji 0zl), stres

Najgorsza praca

Pensje nie ciekawe, atmosfera kompletna porażka, szefostwo widzi tylko liczby w tabelkach a nie człowieka. Ciągły stres, pośpiech, kontrola

Plusy

Benefity

Minusy

Atmosfera, kierownictwo, pensje

Pracownik Banku

Praca jak dla mnie super ogólnie, ponieważ lokalizacja doskonała i wynagrodzenie całkiem sympatycznie. Aczkolwiek praca stresująca i w trakcie doszło do mnie że to nie praca dla mnie. Każdy jest inny i polecilabym aby na pewno sprobowal... A nóż. Powodzenia ;)

Santander BP SA

Praca i kultura pracy zależy od współpracowników i bezpośrednich przełożonych. Jeśli oni są ok to praca też jest znośna.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Santander. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Santander z

Informacje o firmie Santander w popularnych lokalizacjach

• Santander
  • Wyzysk pracownika i brak szacunku