Santander

Opinie pracowników firmy Santander

Znaleziono 18 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (11 280)

Pracownik Banku

Praca jak dla mnie super ogólnie, ponieważ lokalizacja doskonała i wynagrodzenie całkiem sympatycznie. Aczkolwiek praca stresująca i w trakcie doszło do mnie że to nie praca dla mnie. Każdy jest inny i polecilabym aby na pewno sprobowal... A nóż. Powodzenia ;)

Wyzysk pracownika i brak szacunku

Nie polecam pracy w tym miejscu, wyzysk, ciagle oczekiwania i tłumaczenia, każą zabierać telefon do domu i odbierać telefony od klientów poza godzinami pracy, co jest niezgodne z kodeksem pracy. Zwolnienie z dnia na dzień, gdzie plan miesięczny poprzedzający miesiąc zwolnienia został wykonany kilkadziesiąt % ponad plan, pracowałem sam prawie pół roku na obsłudze, po czym przy przedłużeniu umowy nie otrzymałem nawet zlotowki podwyżki, zostały potem zatrudnione 3 nowe osoby, które wyszkoliłem pokazując systemy, obsługę od a do z, wtedy się mnie pozbyto, gdy nowe osoby mogły samodzielnie pracować, jeżeli ktoś się zastanawia czy warto składać CV do tego banku, lepiej iść do media expert, wiecej zarobisz

Plusy

Godziny pracy

Minusy

Niskie zarobki, brak podwyżek(nawet przy obecnej inflacji 0zl), stres

Santander Bank Polska

Nie polecam a raczej przestrzegam . Brak szacunku, przełożeni - osoby z przypadku , brak kultury osobistej, brak wiedzy ,brak pomocy z ich strony zamiatanie pod dywan spraw niewygodnych. Brak przestrzegania bezpieczeństwa. Pracownik najniższego szczebla jest niikim. Szkolenia na żenującym poziomie.

Plusy

Umowa na 12 m-cy pierwsza, benefity

Minusy

Brak premii to już norma, tragiczna atmosfera

koszmar i regularny mobbing

Są liczne miejsca gdzie klika kolesi z niewielkimi kompetencjami obasadza dość kluczowe stołki i zarządza przez intrygi i swoich licznych donosicieli. Mile widziane jest siedzenie godzinami bez efektywnej pracy. Panuje mentalność pracowników okienka pocztowego - czyli trzeba siedzieć przy biurku i udawać pracę. Nagradzani są przede wszystkim donosiciele bez merytorycznej wiedzy i zdolności. Podziwiam hiszpańskiego właściciela, że nie widzi tego co się wyrabia w pewnych częściach tego banku, gdzie pieniądze są dosłownie wyrzucane na lewo i prawo - a bizancjum i zadowolenie pewnych osób z tego są niewiarygodne.

Plusy

hiszpański właściciel

Minusy

mobbing. donosicielstwo, premiowane udawanie pracy i brak kompetencji

Najgorsza praca

Pensje nie ciekawe, atmosfera kompletna porażka, szefostwo widzi tylko liczby w tabelkach a nie człowieka. Ciągły stres, pośpiech, kontrola

Plusy

Benefity

Minusy

Atmosfera, kierownictwo, pensje

nic ciekawego

niestety w pracy codziennoscia jest mobbing albo zastraszanie, dzwonienie na numery prywatne pracownikow, ciagla kontrola, nawet do toalety nie mozna isc na 2 minuty, bo musi ci ktos na to pozwolic..

Fue una experiencia muy desagradable

Una lucha de egos impresionante , abuso de poder, ninguna de las personas de esa época están hoy día en sus puestos y por algo será....cero humanismo .

Santander BP SA

Praca i kultura pracy zależy od współpracowników i bezpośrednich przełożonych. Jeśli oni są ok to praca też jest znośna.

Miejsce pracy w którym panuje miła atmosfera

Praca, w której panuje przyjazna atmosfera, w której można nabyć praktyk sprzedażowych

challenging

it might be important to mention that was in poland. it was not to long, they asked me to sell small item to once of managers... they was checking my potential creativity in selling negotiation

miejsce w którym można zarobić

jeżeli ktoś posiada umiejętności sprzedażowe to może zarobić dobre pieniadze

Plusy

fajny pakiet socjalny

Minusy

słaba mozliwość rozwoju

Ludzie z którymi pracowałem: bardzo fajni, takiej atmosfery nigdzie nie było jak u mnie w zespole.

Na początku lubiłem chodzić do pracy. było to bardzo pasjonujące. Później jak zaczął zmieniać się rynek w pracy nie zmieniało się nic. Wszystko zostawało po staremu, pracodawca nie zapewniał nam normalnego funkcjonowania poza pracą.

Plusy

bardzo fajni ludzie w zespole.

Minusy

Niskie zarobki, brak podwyżek.

Branch Manager

Implementation of the banking system and participation in building it, visualization of the branch, working with the product, consideration of market realities. Making decisions about granting credit promises, evaluation of the risk of credit transactions. Administrating and conducting matters relating to the operation of the facility and to personnel matters. Working with various business partners (Real Estate Agents, Developers, Housing Associations, Automobile, Car Second-hands)

Plusy

many trainings

bien

poca posibilidad de ascenso, salrio muy bajo y relacion laboral/familiar escasa.

Nice atmosphere

The job was satisfying enough. There wasn't too much preassure. There was prospects for advancement and doind some things on my own. I could take additional tasks.

Minusy

Sometimes working was too routined.

professional and supporting

Variety of free training is a great opportunity to personal and professional development. Job comes with many benefits like health care, discounts etc.

Praca jest super tylko wynagrodzenieniskie

Pracuje mi sie fajnie jednak teraz zlikwidowano pociągi w kierunku Bolesławca i mam utrudniony dojazd dlatego szukam innej pracy

Plusy

Praca od poniedziałku do piątku

Great experience

Work in Santander was great experience, that learned me confidence and showed me, that i can make everythink as good as i want to. Company has good organisation, but standards was almost unreachable, which resulted in my being at work.

Plusy

Free days in week

Minusy

No breaks, when there was much cliets

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Santander. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Santander z

Informacje o firmie Santander w popularnych lokalizacjach

• Santander