Samsung Electronics
Zobacz wszystkie opinie o firmie Samsung Electronics

Samsung Electronics

Opinia pracownika firmy Samsung Electronics

Just normal workplace

Company is OK. But after almost 10 years there its time for change. Sometimes misunderstanding due to different asian culture and work style. However I gained experience of big embedded systems.

Zespół świetny kadra mocno hamuje rozwój i chęci do pracy

Mimo wyników poprzez niezrozumiałe decyzje z Korei świetne projekty i ludzie odchodzą. A marnują środki w niewypałach. Polski management nie może praktycznie nic. 0 możliwości awansu. Poza tym dobra firma na start.

Maintanance of legacy crap

- naprawa bugow ca 90 % czasu - jest czas dedykowany na rozwoj ale w praktyce wychodzi mniej niz sie deklaruje bo priorytety - kadra jest generalnie kulturalna ale wykonuje rozkazy z Korei ktora traktuje Polakow jako tania sile robocza do zadan typu maintanance najtragiczniejszego kodu jaki widzialem w firmach w ktorych pracowalem (ponad 20 lat) - kultura korpo, nie najgorzej, raczej milo tylko marazm w samej robocie dobija - podczas rozwiazywania bugow (90% czasu) trzeba analizowac bardzo malo czytelny kod - najwiekszy plus dla mnie to byly zajecia sportowe, w tak duzej firmie jest wiele grup dla roznych sportow, b.fajny byl tenis stolowy (trener uczyl roznych technik)

Plusy

klasyczne korpo benefity, karty lunchowe, multisport itd

Minusy

totalna sieczka w kodzie, brak mozliwosci refactoringu bo Korea nie pozwala

Miejsc pracy z możliwością rozwoju

Samsung to dobra firma dla ludzi którzy chcą się rozwinąć, zdobyć doświadczenie i szybko awansować. Dla ludzi którzy się starają na pewno jest to możliwe. Jeśli chodzi o możliwość podwyżki z tym podobnie jak w innych firmach - trudniej o to. Panuje tam dobra atmosfera i firma ma regularny budżet na spotkania integracyjne. Samsung R&D Poland to duża firma więc piszę tylko o swoim dziale.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Samsung Electronics. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0

• Samsung Electronics