SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Opinie pracowników firmy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Wyświetlono wszystkie opinie (7)
Praca w SP ZOZ jest pracą stałą. Kultura pracy jest dość dobra, chociaż jest jedna doktor, która potrafi zepsuć atmosferę swoimi napadami złości i złośliwości. Kierownik jest osobą kompetentną ale bardzo wygodną i nie lubi się ,,wtrącać" w razie konfliktu - najczęściej wychodzi. Jednak w razie gdy potrzeba pomóc pomaga . Jest w porządku. Najtrudniejsza część pracy jest współpraca z w/w panią doktor a najprzyjemniejsza część pracy gdy pani doktor nie ma w pracy.
Plusy
wczasy pod gruszą, praca w miarę spokojna
Minusy
niskie zarobki, brak możliwości awansu
Dyrekcja SP ZOZ nie dba o pracowników. Pracownicy etatowi zarabiają najniższą krajową. W zakładzie pracy nie ma funduszu socjalnego oraz trzyanstek.
W miejscu pracy można rozwinąć skrzydła, wykwalifikowani współpracownicy służący pomocą.
Typowy dzień pracy to obsługa swoich pacjentów plus osoby, które chodzą tylko na rano albo tylko popołudniami. Możliwości rozwoju w firmie praktycznie nie ma, bo i szczebli kariery nie ma. Część administracyjna kadry jest w porządku, część zarządzająca (kierownik) widziany głównie tylko wtedy, gdy coś mu trzeba. Współpracownicy przyjaźni i pomocni.
Plusy
atmosfera
Minusy
zarobki zbyt niskie w stosunku do wykonywanej pracy
W SP ZOZ w Gidalch pracowało mi się dobrze. Codzienne obowiązki wykonywałam na bieżąco , w czasie przerwy śniadaniowej czy każdej innej, w czasie której opuszczałam stanowisko pracy bez problemu znajdywałam zastępstwo. Wszyscy pracownicy byli wobec siebie lojalni i pomocni . Atmosfera w pracy zawsze była przyjazna.
Typowy dzień pracy polegał na wykonywaniu zbiegów terapeutycznych oraz wypełnianiu kart zabiegowych. możliwość rozwoju oceniam bardzo wysoko ze względu na dobra kadrę kierowniczą, sumienny zespół rechabilitantów. najtrudniejszą i najprzyjemniejszą częścią pracy była współpraca z pacjętami
Plusy
wysoka organizacja pracy, rzetelni pracownicy
Minusy
Bardzo fajna praca w miłym towarzystwie.Współpracownicy życzliwi i pomocni.