Sabre

Opinie pracowników firmy Sabre

W Sabre miałam możliwość odbycia wielu szkoleń produktowych i technicznych oraz szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej po studiach językowych. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi z którymi dobrze mi się pracowało. Najtrudniejsza w mojej pracy była konieczność przystosowania się do bardzo sztywnych procedur często wyznaczanych przez ludzi słabo znających realia naszej pracy i pracujących za granicą. Najprzyjemniejszym elementem była współpraca i wsparcie niemieckich klientów firmy Sabre. Codzienne obowiązki umożliwiały mi pracę w języku niemieckim, którego biegła znajomość jest moim największym atutem. Wzbogacenie umiejętności językowych o wiedzę praktyczną - dzięki codziennym kontaktom z niemieckimi klientami- jest najcenniejszym doświadczeniem zdobytym przeze mnie w firmie Sabre
Plusy
prywatna opieka medyczna
Minusy
korporacyjne środowisko pracy
Tech is outdated, the company is slowly advancing, however still way behind the competition. Elastic work hours are a plus. The company has old school mindset, production deployments take place every two months. Tons of bureaucracy which slows everything and everyone down.
Plusy
Elastic work hours
Minusy
Old school mindset, very strict promotion rules and lack of career opportunities
Zobacz więcej opinii o firmie Sabre
  1. Opinie pracowników