RUCH S.A.
Opinia pracownika firmy RUCH S.A.

2 września 2013
Pracowalam od 7 mej do 15 tej. Odczulam jakbym wrocila do czasow Komunizmu w Polsce.Kawusia,papierosek.malowanie paznokci przez pracownice oraz gotowanie obiadkow w biurach. Przezylam szok.Nie mialam zadnych mozliwosci rozwoju po prostu przydzielono mi zadanie .Kierowniczka przyjezdzala dwa razy w tygodniu i zbierala darmowe dodatki ktore Ruch otrzymywal do danego towaru. Ja pracowalam zeby zdązyc na czas. Niewiele mialam wspolnego z tymi ludzmi. Po roku dostalam wypowiedzenie poniewaz Ruch przeniesiono do Katowic .,mialam umowe cywilno prawną zadnego urlopu,chorobowe bezplatne itd
Plusy
Minusy
niskie zarobki, zimno w biurach
19 stycznia 2021
Ajent (były pracownik) - Sosnowiec, śląskie
Oszuści nadmiernie zatowarowuja towarem który nie schodzi oszukują na stanach faktycznych, posiadają przestazaly system help dysk nawet nie daje z nim rady, płacą nieterminowo, mobbing na porządku dziennym dyrekcja okłamuje ajentow prosto w oczy, nic się załatwić nie da jeżeli nie ruszy tego prawnik propozycje faktur to kpina a wypłaty tragedia , chcieli mnie oszukać na ponad 20 tysięcy, sprawa poszła do sądu i mi zwrócili ponad 30 po sprawdzeniu rozliczeń czekam na rozstrzygnięcie sprawy o mobbing nie polecam nikomu
4 września 2020
Agent (były pracownik) - Bartoszyce, warmińsko-mazurskie
Uważam ze w swoim typowym dni pracy bylo mało ruchu. Kadra zarządzająca zupełnie nie interesuję się co się dzieję w punkcie sprzedaży. Kadra równiez nie przygotowuję dobrze pracownika początkowego.
Plusy
Cisza
14 maja 2020
Agent (były pracownik) - Bartoszyce, warmińsko-mazurskie
Jedyne braki do jakich moglabym się przyczepić: uważaam, ze bylo zbyt malo czasu na przeszkolenie pracownika.
  1. W magazynach i biurach panowal nieporzadek,aby rozpocząć pracę musialam porzadnie wysprzątac cale pomieszczenie w ktorym mialam prowadzic dzialalnoscy