Opinie pracowników firmy RTV Euro AGD

Znaleziono 13 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (14)
sprzedawca (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie27 marca 2019
Nie polecam tej firmy ani do pracy ani do kupowania czegokolwiek.
Plusy
za dużo na nogach, kierownictwo zasiedziane, blokują etaty
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) –  Turek, wielkopolskie13 stycznia 2019
Dzień w pracy rozpoczynał się po otwarciu odprawą, na której zostały przedstawione cele sprzedażowe i organizacyjne. Po zmianie kierownika to zniknęło - pojawił się chaos. Następnie realizacja celów i obsługa klientów. Niestety posady kierownicze objęły osoby stronnicze i mało asertywne, przez co szanse rozwoju zależały jak dana osoba patrzyła na pracownika od początku. Widząc, że sprzedawca radził sobie lepiej niż kierownik, był blokowany aby nie pójść dalej i nikogo nie wygryźć. Firma organizowała delegacje na otwarcia innych sklepów co pozwalało zdobywać doświadczenie. Można tam też było dostrzec, że z kierownictwa trzy osobowego maksymalnie jedna w statystyce była w pełni kompetentna. Socjal w sumie niezły - multisport taniej i możliwość ubezpieczenia się dodatkowo w dobrej cenie. Niestety kierownik zabraniał sprzedawcom usiąść i z 11 godzin były dwie przerwy po 15 minut, a reszta to wyłącznie spacerniak kiedy już wszystko było zrobione. Mój kierownik interesował się nadmiernie moim życiem społecznym i często komentował uszczypliwie zdjęcie profilowe na facebooku. Na szczęście po zwróceniu uwagi za trzecim razem odpuścił. Fajne szkolenia, do celu. Tylko trzeba było chcieć. Wypłaty zależne od zaangażowania. System do obslugi komputerów często nawalał.
Plusy
szkolenia, socjal, stosunkowo czyste warunki pracy
Minusy
presja na cele wpływająca na obniżenie szacunku sprzedawców poza miejscem pracy, kierownictwo w 2/3 niekompetentne
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) –  Katowice, śląskie7 listopada 2018
Kadra zarządzająca w ogóle nie spełniała wymogów co do wiadomości z zakresu chociażby sprzętu, który był na hali. Warunki były ok, bez szału.
dla singli ok, dla kogoś kto ma rodzinę oznacza brak życia rodzinnego
Doradca Klienta (były pracownik) –  mazowieckie1 października 2018
Brak czasu dla rodziny, ogromny problem z zamianą dni wolnych, walka o klienta, podbieranie klientów przez współpracowników, przerwa w biegu. Pracowitym i zaangażowanym dziękują za współpracę, wolą obiboków, olewatorów i kombinatorów. Także jak umiesz kręcić wałki, nie masz skrupułów i nie chcesz mieć własnego życia prywatnego jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko
Plusy
bardzo dobre szkolenia
Minusy
brak życia rodzinnego, atmosfera, ilość obowiązków
Euro
Handlowiec (obecny pracownik) –  Poznań, wielkopolskie28 września 2018
Niestety zmiany, które nastąpiły w przeciągu ostatnich miesięcy bardzo źle wpłynęły na kulturę pracy. Atmosfera w pracy się zepsuła i najbardziej wartościowi pracownicy zaczęli odchodzić. Kadra menadżerska nie wyciągnęła z tego wniosków i dalej brnie w ślepą uliczkę.
Plusy
multisport
Minusy
obniżenie premii
xccc
Doradca Klienta (były pracownik) –  Poznań, wielkopolskie6 sierpnia 2018
Firmie nie zalezy na pracowniku. Niskie wynagrodzenia.
Plusy
fajni ludzie
Minusy
niskie zarobki.wyzysk
Miejce w którym czujesz się jak w gronie znajomych
Promotor Marki LG (były pracownik) –  Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie25 czerwca 2018
praca w bardzo miłej atmosferze, nawiązywanie dobrych kontaktów z pracownikami jak i z kierownictwem oraz możliwość rozwoju.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 10Zgłoś
rtveuro agd
specialista sprzedazy (były pracownik) –  Kalisz, wielkopolskie10 października 2017
bardzo miła atmosfera i pełen pakiet wiedzy szskoleń
Dobra
kierowca (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie26 maja 2017
Ciezka praca fizyczna. Dobrze zarzadzana firma. Czytelne zasady zatrudnienia.
logistyk sprzątaczka budowlaniec dostawca (były pracownik) –  Koszalin16 maja 2017
Witam,

Powiem krótko i na temat... firma dramat!
umowa zlecenie ciągnie sie miesiącami
wymagania ponad ludzkie siły
wynagrodzenie całkowicie inne niż obiecane
nikt nie płaci za nadgodziny bardzo często w pracy po 12-15 godzin>
za sprawą kierownika z Szczecina człowiek dostaje na głowę < ciągłe telefony z pretensjami >
trzeba oszukiwać nowo przyjmowanych pracowników mp ze dostaną umowe o prace, a tak prawie zawsze nie jest
wobec nowych używano sformułowań <zatrudnij go jak mięso armatnie zeby zapełnic miejsce w aucie na czas sezonu>
do obowiązków należy wszystko < zamiatanie całej hali 300m2 sprzątanie biura kontakt z klientami cała robota biurowa, sortowanie śmieci, rozładunek załadunek aut,wszystkie prace budowlane , malowanie itp,zatrudnianie ludzi i ich zwalnianie bo tak sie podoba kierownikowi ze szczecina,
zero pakietu socjalnego,
lepiej siedzieć na bezrobociu !
umowa jest wypisywana na jakąś śmieszną kwotę po czym ci tłumaczą ze reszta w premii.

najgorszy jest kierownik z szczecina na początku ok wszystko ładnie pięknie a potem traktuje cie jak swoją własność.

Były pracownik,
Pozdrawiam,
Plusy
Minusy
wyzysk człowieka pod każdym względem - zwłaszcza przez kierownika z Sczecina
productive place
Customer Advisor / Team Supervisor (były pracownik) –  Poland15 października 2015
company is worth to be recomended. Great team to work with. Trainings provided to develop employers skils. Not enought chance to grow and earn. Poor salary
Plusy
staff discount
Minusy
poor earnings
oceniam na trzy
Pomocnik kierowcy (były pracownik) –  Poznań, WP2 listopada 2014
oceniam na trzy, pracowało sie dobrze fajni ludzie!!!!!!!!
Plusy
fajni ludzie
Minusy
bardzo niskie zarobki

Zobacz więcej opinii o firmie RTV Euro AGD

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w RTV Euro AGD. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.