Opinia pracownika firmy Rossmann

Zobacz wszystkie opinie o firmie Rossmann

Cv
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Piła, wielkopolskie26 sierpnia 2019
Pracę w tej firmie oceniam na bardzo dobry i celujący

Inne opinie pracowników firmy Rossmann

Fajnie wygląda ale tylko z zewnątrz
Pracownik centrali (były pracownik) –  Łódź, łódzkie23 lutego 2020
Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko super - pakiet benefitów, nowe projekty, potrzeba nowych pomysłów, zdrowa atmosfera.
Rzeczywistość szybko to zweryfikowała: ogólnie panujący chaos, podział w firmie na "starych " pracownikow, którzy robią co chcą, czyli nic i "młodych" pracowników którzy za mniejsze pieniądze i bez przywilejów pracują na resztę. Jak nie masz pleców to nawet nie startuje. się z założenia że lepiej zatrudnić nowicjuszy żeby harowali i poprawiali błędy, których jest mnóstwo, bo przecież Ci uprzywilejowani są zbyt zajęci wyjazdami zagranicznymi, profitami I mmm no nie łapówkami tylko "dowodami wdziecznosci" od firm zewnętrznych. A te prezenty, których sobie nie wezmą bo ileż można mieć drogich butelek wina, są sprzedawane na Święta za 40 zł reszcie szaraczkow. Serio, powodzenia w firmie która tak traktuje! Cieszę się że nie mam z tym miejscem już nic wspólnego i Wam tego życzę :)
Uciekajcie
kierownik sklepu (były pracownik) –  śląskie5 lutego 2020
Stanowczo nie polecam pracy w rossmannie. Niechęć do wypłat diet delegacyjnych, za przejazdy na delegacje płacimy „w jedną stronę”.
Planowanie godzin ponadwymiarowych w grafiku oraz fałszowanie czasu pracy, na żądanie KR.
Wszędzie straszenie konsekwencjami dyscyplinarnymi.
Kierownik regionalny jako mój bezpośredni przełożony- kpina. Kobieta z bujną wyobraźnią która udziela feedbacku do sytuacji które nie miały miejsca. Przede wszystkim oczekuje aby ją poprosić o ten feedback. Pracownik nie ma prawa głosu w żadnej kwestii.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Rossmann. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,7