Rossmann

Opinia pracownika firmy Rossmann

Zobacz wszystkie opinie o firmie Rossmann

Kutno
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Kutno, łódzkie2 grudnia 2019
Mobbing,mobbing,mobbing !!!wykorzystywanie ludzi na 3/4etatu!!!

Inne opinie pracowników firmy Rossmann

zachowanie kadry kierowniczej poniżej krytyki
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie11 stycznia 2020
czytałam opinie o pracy w Rossmanie przed przyjęciem się ,ale stwierdziłam nie możliwe żeby było aż tak żle jak piszą ,no i sie oszukałam , pracowałam półtora miesiąca, na początku byłam zajarana i pozytywnie nastawiona że już tam pracuję , bo bardzo lubię tą drogerię odkąd powstała i robię tam chętnie zakupy .
Nie spodziewałam się jednak że spotkam się tam z tak nieprzychylną kadrą młodych kierowników (mobing ,wyśmiewanie za plecami .obgadywanie po kątach ,ignorowanie pytań nowego pracownika ,zakaz rozmów między pracownikami nawet w wolnej chwili , )sory dla mnie atmosfera w pracy to połowa sukcesu , niestety od początku pracy mój entuzjazm gasł aż wygasł z dniem wypowiedzenia umowy.
Kierownik nie czuł się absolutnie winny kiedy zlożyłam wypowiedzenie ,wręcz się wybielał że z jego strony było wszystko bez zarzutu i nie rozumie w związku z tym mojej decyzji ,zastępczyni kierownika cudowna wiecznie niezadowolona i tylko miła dla kierownika jeszcze lepiej sie zachowala, ponieważ wreszcie zagościł uśmiech na jej twarzy, tzn.z dniem kiedy zobaczyla na biurku moje wypowiedzenie ,masakra nawet nie skomentowała kompletnie jakby na to czekała .
Mam 47 lat i pracowałam już w kilku firmach ,sklepach ale nigdzie nie spotkałam się z tak nieprzychylnymi ludzmi .
No cóż ja juz tam na szczęście nie pracuję , szkada mi tylko następnych osób ,ktore trafią do tego sklepu ,uważajcie więc i nie pozwólcie soba pomiatac
Jestem Zaskoczona.
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Gdańsk, pomorskie20 grudnia 2019
Jestem Zaskoczona czytając opinie. Pracuje w rossmanie w Gdańsku, to mój drugi Rossmann. Zarówno w pierwszym jak i tym sklepie atmosfera jest super, dziewczyny zgrane i pomocne. Kierowniczka miła, zawsze wysłucha gdy masz problem. Grafik sprawiedliwy, prośby zawsze respektowane.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Rossmann. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,7