Opinie pracowników firmy Rossmann - Wrocław, dolnośląskie

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (183)
Może być
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie25 kwietnia 2018
Taka sobie firma, ale to może dlatego że trafiłam do kiepskiego punktu gdzie nie miałam możliwości ułożenia sobie grafiku tak by mi pasował. Również dużo pracy dostaje pracownik na niższym stanowisku.
Zbyt dużo niedociągnięć.
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie9 listopada 2016
Całkiem nieźle, ale brak pewności zatrudnienia. Nic więcej nie chcę napisać.
nie warto
kasjer sprzedawca (były pracownik) –  Wroclaw13 października 2013
Jezeli lubisz bol plecow, ciagl krytyke ze strony kierownika, zastepcy badz asystentki, ktora obrosla w piorka bo wlasnie dostala awans i nic nie robi, prace fizyczna przez cala noc, ciaganie ciezkich wozkow po sklepie, podglad na kamerach przez ochrone, ciagle patrzenie na rece, brak czasu na zjedzenie, 12 godzinne zmiany i proszenie sie o wolne to praca dla Ciebie. Zdecydowanie nie polecam firmy!!!! Owszem atutem jest umowa o prace i wieksze zarobki, ale uwazam, ze kosztem marnowania sobie zycia.
Plusy
dobre zarobki
Minusy
praca ciezka, fizyczna, ciagle obserwowanie przez ochrone na kamerac w dzien i w nocy, zmiany po 12 h, jedzenie w biegu, brak szacunku ze strony kierownictwa i innych osob na wyzszym stanowisku niz kasjer, dostawy nocne, bardzo ciezkie wozki ktore trzeba za soba ciagnac po sklepie. Niemila atmosfera wsrod pracownikow.

Zobacz więcej opinii o firmie Rossmann

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Rossmann. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,6