Opinie pracowników firmy Rossmann - Poznań, wielkopolskie

Znaleziono 3 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (183)
Zero szacunku do pracownika
Kasjer sprzedawca (były pracownik) –  Poznań, wielkopolskie11 października 2018
Po przeczytaniu ko.entarzy widzę, że niewiele się zmieniło w tej firmie( poza lepszym socjalem) Po krotce, umowy na 1/2 mimo że pracujesz 3/4 lub cały etat. Grafik niestabilny z dnia na dzień może być zmieniany. W czasie urlopu czy dnia wolnego masz obowiązek stawić się na tzw zebraniu. Dźwiganie ponad normy, chamskie odgrywanie kierowniczej bez szacunku jak do niewolnika a nie pracownika. Trzeba być d..o włazem i najlepiej donosił na koleżanki inaczej jesteś na przegranej pozycji.Nie wolno mieć własnego zdania ani " dyskutować" Masz zapierniczac i się uśmiechać. Przerwa to fikcja, jeśli już się o nią doprosisz to jesz jakbyś siedziała na szpilkach bo w każdej chwili może zadzwonić dzwonek na kase i z bułka w buzi przelykajac jak gąsior lecisz na kase, nikogo nie obchodzi ze masz prawo d o PRZERWY Zmiany w leyautach zaplanowane po zamknięciu sklepu kierownik daje na 2 osony np 1 h po pracy a okazuje się ze trzeba zostać 3 h zapomnij ze to dolicza Atmosfera okropna są Panie ( kierownik zastępca aasystentki) i parobki ( takie podejście) które maja zasuwac i się nie buntować Jesli zechcesz powalczyc o swoje prawa i szacunek ( brak krzykow dokuczanie zlosliwości) to licz sie ze zwolnieniem.Tragedia nie polecam jeśli ktoś ma szacunek do siebie odeszlam po kilku latach z trauma
Plusy
Wyplaya na czas
Minusy
mobbing, praca czesto ponad sily
szkoda czasu
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Poznań, wielkopolskie28 maja 2017
Jestem zatrudniona na umowe-zlecenie. Kierowniczka na rozmowie kwalifikacyjnej była bardzo miłą osobą. Po 1,5 tygodnia okazała się być niemiłą, wyrachowaną osobą.Tylko dziewczyny pracujące na umowe o prace weekendy mają wolne (z wyjątkiem kilku dziewczyn, które chciały sobie dorobić). Zastępczyni kierowniczki oraz pseudo asystentki- LIZUSKI! Za dobrą wypłatę zrobiły by wszystko. Kierowniczka otwarcie mówi, kiedy chciałaby zrobić sobie wolne. Kierowniczka ma pretensje o wolne. Mój rossmann oferuje 16zł/h brutto. Czas pracy żenujący- 10-18 czasem od 17do24 6-15, 12-20:30. Praca dla osób które nie mają własnego życia. No i najlepsze- kiedy faktycznie w domu masz problem i po przerwie musisz skorzystać z telefonu.Wszystkie koleżanki mają pretensje, że musisz go dotknąć! A same, no cóż! lepsze nie są :) DRAMAT
Plusy
wypłata
Minusy
brak życia po za pracą, bardzo"elastyczny grafik", zespół porażka

Zobacz więcej opinii o firmie Rossmann

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Rossmann. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,6