Rossmann

Opinie dot. stanowiska Pracownik centrali w firmie Rossmann

Pracownik centrali1 opinia
Polska1 opinia
Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwania
Fajnie wygląda ale tylko z zewnątrz
Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko super - pakiet benefitów, nowe projekty, potrzeba nowych pomysłów, zdrowa atmosfera.
Rzeczywistość szybko to zweryfikowała: ogólnie panujący chaos, podział w firmie na "starych " pracownikow, którzy robią co chcą, czyli nic i "młodych" pracowników którzy za mniejsze pieniądze i bez przywilejów pracują na resztę. Jak nie masz pleców to nawet nie startuje. się z założenia że lepiej zatrudnić nowicjuszy żeby harowali i poprawiali błędy, których jest mnóstwo, bo przecież Ci uprzywilejowani są zbyt zajęci wyjazdami zagranicznymi, profitami I mmm no nie łapówkami tylko "dowodami wdziecznosci" od firm zewnętrznych. A te prezenty, których sobie nie wezmą bo ileż można mieć drogich butelek wina, są sprzedawane na Święta za 40 zł reszcie szaraczkow. Serio, powodzenia w firmie która tak traktuje! Cieszę się że nie mam z tym miejscem już nic wspólnego i Wam tego życzę :)
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Rossmann. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,7
2,4
3,1
2,7
2,4
2,5
Opinie o firmie Rossmann wg lokalizacji