Rossmann

Opinie dot. stanowiska Asystent kierownika sklepu (m/k) w firmie Rossmann

ciekawi ludzie, miła atmosfera, mozliwość awansu, praca na satnowisku asystenta jest bardzo odpowiedzialna, wymaga dużo zaangażowania i organizacji. Praca na wysokich obrotach czasami robienie kilkunastu rzeczy na raz
Plusy
dobry socjal
Minusy
praca nocna, ciężka praca fizyczna, godziny pracy
Monotonność- jednakowe codzienne zajęcia, brak możliwości bycia kreatywnym. Niestała liczba godzin- od 4 do 10h dziennie w zależności od potrzeb sklepu, często zmieniający się grafik co utrudnia a czasem i uniemożliwia zwyczajne życie poza pracą. Wynagrodzenie i socjal na wysokim poziomie.
Plusy
stałe zatrudnienie
Minusy
często zmieniający się grafik pracy, różna liczba godzin pracy, fizycznie ciężka
Bardzo dużo pracy, dzięki czemu zmiana szybko mija, możliwość awansu istnieje, ale niestety nie w sklepie w którym pracuję, zarówno kierownictwo jak I pracownicy współpracują ze sobą bez żadnych zarzutów, ufamy sobie I możemy na siebie liczyć, co jest bardzo istotne w pracy na sklepie. Najtrudniejsza część pracy to zmiana layoutu, przy otwartym sklepie dla klientów,najprzyjemniejsza część pracy to dokładanie towaru.
Plusy
PREMIE KWARTALNE ZA DOBRY WYNIK INWENTARYZACJI
Minusy
PRACA Z TRUDNYMI KLIENTAMI
Praca ciekawa, perspektywy awansu, w sam raz dla bezdzietnych
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
nocne dostawy towaru
Atmosfera bardzo dobra, dużo zadań do zrealizowania w limicie czasowym, zarobki jak najbardziej ok
moja ocenna firmy rossmann ja trafiłam na zły sklep ale miałam możliwość być na innych gdzie było cudownie.zarobki i fundusz socjalny bardzo dobry. rozdzielenie prywatności a praca bardzo ciężko poigodzić zle godzinny pracy i nie normowany czas pracy nigdy nie można niczego zaolanować bo grafik znienia się codziennie nawet w tym samym dnie jest to bardzo złe i niewygodne jak ma się dzieci
  1. Asystent kierownika sklepu (m/k)