Rossmann

Opinie pracowników firmy Rossmann - Łódź, łódzkie

Łódź, łódzkie12 opinii
Ogółem ocena
ocena mierna - szkoda pisać i marnować tu czas
nie polecam

Plusy
darmowe posiłki ale bez surówek, wynagrodzenie jako tako 1800 brutto próbny a potem 2000 brutto + premia 100 zł czy tam 150
Minusy
dopłata do surówek, nieoficialne bardzo zawyżone i nieprzemyślane normy, zbyt mało wózków widłowych, praca bez wózka na pieszo i pchanie 300 kg kosza z towarem, smród na lokalizacjach, bałagan, znieczulica i nieróbstwo przełożonych, 3 zmiany
Fajnie wygląda ale tylko z zewnątrz
Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko super - pakiet benefitów, nowe projekty, potrzeba nowych pomysłów, zdrowa atmosfera.
Rzeczywistość szybko to zweryfikowała: ogólnie panujący chaos, podział w firmie na "starych " pracownikow, którzy robią co chcą, czyli nic i "młodych" pracowników którzy za mniejsze pieniądze i bez przywilejów pracują na resztę. Jak nie masz pleców to nawet nie startuje. się z założenia że lepiej zatrudnić nowicjuszy żeby harowali i poprawiali błędy, których jest mnóstwo, bo przecież Ci uprzywilejowani są zbyt zajęci wyjazdami zagranicznymi, profitami I mmm no nie łapówkami tylko "dowodami wdziecznosci" od firm zewnętrznych. A te prezenty, których sobie nie wezmą bo ileż można mieć drogich butelek wina, są sprzedawane na Święta za 40 zł reszcie szaraczkow. Serio, powodzenia w firmie która tak traktuje! Cieszę się że nie mam z tym miejscem już nic wspólnego i Wam tego życzę :)
Brak szkoleń, wałki w rozliczaniu czasu pracy
To była krótka przygoda i po Rossmannie zaczęłam się zastanawiać co mi tak naprawdę nie pasowało u poprzednich pracodawców.
1) Wygórowane oczekiwania co do tempa opanowania obowiązków przy totalnym braku szkoleń i przedstawienia zakresu, który powinno się opanować.

2) Nadgodziny jako świętość. Koordynatorka beszta pracowników za nieistotne pierdoły i codziennie zostaje po 3-4 godziny dłużej. Mogłaby z powodzeniem skończyć pracę o czasie, gdyby w wyznaczonych godzinach nie zajmowała się załatwianiem kredytu hipotecznego.

3) Ludzie siedzą w pracy po kilkanaście godzin. Przepisowe 8 na umowie o pracę, a pozostałe na zleceniu. Niektórzy kilka dni z rzędu mogą tak pracować po 15 (!) godzin.

4) Ogólnie odczuwalna mentalność pan-parobek.

5) Brak reakcji na bardzo obleśne uwagi jednego z pracowników wobec pracownic.

Jeśli ktoś jest ambitny i nie ma noża na gardle, odradzam każdemu.
Plusy
Minusy
Wszystko, co wymieniłam powyżej
Świetna
Idealne miejsce do pracy, umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy
Niska
Dlaczego według mnie tą pracę oceniam słabo? Już tłumacze.

Głównym minusem jest ogromny nacisk na WYDAJNOŚĆ i NORMĘ, to najważniejsze jesteś wydajny i spełniasz postawione normy dostajesz umowę, niby normalne i dość zrozumiałe bo dlaczego mają płacić pracownikowi co nic nie wyrabia? Tylko, że to nie jest do końca tak jak się nam wydaje pracujesz okrągłe 7 i pół godziny, bez większej przerwy oprócz tej obiadowej, system VOICE jak na firmę tak znaną jak Rossmann jest po prostu do niczego, zacina się, sprzęt jest wadliwy co często przeszkadza wyrobić normę.. Wózki unoszące, przeważnie ich brakuje dlatego jak tu ktoś już wspomniał faktycznie czasem trzeba przez te 7 i pół godziny biegać z Boxem po magazynie i kompletować towar - też nie jest to korzystne co do osiągnięcia tej normy i bycia wydajnym, praca jest naprawdę wyczerpująca fizycznie i psychicznie, mało adekwatna do zarobków.
Plusy
Darmowy posiłek do kwoty (6.50)
Minusy
Dopłaty za samą surówkę (2zł ściągane z karty), Małe zaopatrzenie jeżeli chodzi o sprzęt (Voice, wózki), wymogi niemożliwej wydajności oraz norm, ukraińcy, wszędzie ukraińcy
Sprzedawca obecny pranownik- Łódź
Pracuje w tej firmie 3 miesiace i niemoge doprosic sie swoich fartuchów jak sie pytam co z moimi fartuchami to tylko słysze ,,No widzisz ta nasza firma taka jest`` Do tego jak pewno dnia przyszlam rano do pracy do kolezanka mi powiedziala ale wiesz ze regionalna dzisiaj przychodzi odpowiedzialam aha fajnie ze mnie ktos poinformował a dzwonilam dzwonilam dzien wczesniej spytac sie na ktora mam przyjsc do pracy to tylko ulyszalam niemasz swojego grafiku to tylko powiedzialam nie bede robila zdjec grafiku skoro zmienia sie co chwila i nikt nie raczy poinformowac o zmianie nawet sms ale jak chca zeby przysc na dluzej to umią zadzwonić .Do twgo zwracaja uwage ze jak raz sie nie poleci prodktow promocyjnych a sami bardzo rzadko polecają. Duzo by wyminiać eh
Plusy
Minusy
ciagle zmiany grafiku, atmosfera
Centrala w Łodzi
Stabilna praca,generalnie miła atmosfera,dobre jak na łódzkie warunki zarobki
Plusy
socjal, zarobki
Minusy
część pracowników, niektóre pomysły kadry wyższej oderwane od rzeczywistości
rossmann
praca dobra jeśli chodzi o zarobki po za tym trzeba troche dłużej popracować aby ogarnać tam system pracy,ponieważ trenerzy też o wszystkim dokładnie nie mówią.
Plusy
darmowe posiłki
Minusy
rozmowy o wydajność
niska
Praca w nadgodzinach bez wynagrodzenia, ponad siły, ciągle dokładanie obowiązków bez podwyższania wynagradzania.
Plusy
karta multisport
Minusy
godziny pracy
Nie miła atmosfera traktowanie pracownika nie odpowiednie zero zycia prywatnego
Negatywna zle traktowanie pracownikow o urlopie mozna zapomniec no chyba ze firma sama da ale tylko wtedy kiedy nie ma pracy
Plusy
darmowe posilki
Minusy
podejscie do pracownika nie stabilnosc
Rossmann
Miła atmosfera,
Bardzo dobry pakiet socjalny.

Przyjazna atmosfera.
Plusy
Możliwość awansu.
Minusy
Różne zmiany w przeciągu jednego tygodnia.
productive workplace
- Ensure all stock has serial numbers.
- Prepare stock requirements timeously.

- Complete GRN of stock received from suppliers and forward to Stores Manager.

- Maintain order in warehouse and clean work area

- Checking commodity in compliance with order line.

- To operate a service lift and have rights to use forklift truck inside the company
Plusy
automation and fast system
Minusy
holiday leave without employee agreement
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Rossmann. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,7
2,4