Rockwell Automation

Opinie pracowników firmy Rockwell Automation

Praca super warunki pracy też z wynagrodzeniem mogło być dużo lepiej ale ogólnie dobrze się pracowało.
Plusy
Benefit opieka medyczna
Minusy
Małe zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy
Serdecznie polecam firme Rockwell Automation. Jest to firma, która jak żadna inna zapewnia rozwój, spokój i stabilizację.
an ideal company for beginners, not open to new solutions and very difficult to apply any changes. very good development plan and training. not a fast decision making Company
good place to work, thought-out training system, motivational bonuses, extensive benefit system, good working conditions, friendly work environment, staff canteen
PROJEKT: - Pracowałem jako Software Engineer w latach 2017/2018. - Projekt liczył około 70 osób w Polsce, około 40 w USA. - Kod relatywnie nowy (start projektu około 2009, niewielka część kodu jest starsza), ale ma sporo długu technicznego. Na plus, że prawie całość została napisana przez inżynierów z USA. - Na jeden produkt składają się komponenty pisane w C#, C++, Java. - W projekcie jest kompletny brak specjalizacji (ani ze względu na technologię, ani ze względu na obszary funkcjonalne). Nietrudno się domyślić jak to wpływa na jakość kodu i szybkość pracy. - Architektura produktu jest tak generyczna i modularna, że aż niezdatna do używania i przeszkadzająca (nie byłbym w stanie sobie tego wyobrazić, dopóki nie zrozumiałem tego projektu). - Produkt jest powolny jak cholera i w większości przypadków skaluje się ze złożonością x^3. Jeśli po zmianie wymagań funkcjonalnych nie spełniamy wymagań niefunkcjonalnych, to się je zmienia. - Jakość i szybkość kodu nie jest kryterium, liczy się sprawność funkcjonalna. - Projekt duży, skomplikowany, jest dokumentacja, ale to spaghetti. - Pokrycie Unit Testami bardzo średnie (w C++ to nawet nie są UT ze względu na nierozwiązane dependencje, kod jest krótko mówiąc nietestowalny, w C#/Java też zdarzają się takie potworki). - Pokrycie Testami Integracyjnymi - o ile w ogóle są testy danej funkcjonalności, to zwykle pokryty jest scenariusz "happy path" i pojedyncze przypadki, a nie warunki brzegowe. - Testy i środowisko testowe są tak niestabilne, że padające testy są powtarzane do 5-10 razy sztuka, a dopiero później analizowane. - więcej...
Ciekawa praca, wysoka kultura, dobre zarobki, średnie możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
I can offer you my professional knowledge and experience in Electrical Engineering, especially those reached on my current position of Test Engineer in Rockwell Automation Plant. Last 6 years of my job were very intensive in terms of knowledge of Medium Voltage products, such as MV Drives, Soft Starters. However currently routine testing of is not my main duty. 3 years ago I took responsibility for maintenance of power infrastructure in MV and LV test facilities and type testing of new products and power components. Maintenance activities are: • Periodic inspectons of MV and LV Power Transformers, test Motors and switchgears, including isolation resistance and winding resistance measurements • Repairs of MV Drives, Switchgears etc. Type testing includes: • Resistance and inductivity measurements • Voltage and current measurements, using HV probes, Rogowski coils connected to Oscilloscopes • Heat run tests of MV Transformers and Reactors • Determination of temperature rise of th a.m. devices, using FISO temperature analyzer and calculations. In my previous places of work, I have always been responsible for technical aspects, which gave me a wide look on technical problems solving. Thank to this I have a good ability to find myself in different industry branches, like power engineering or automotive. As a potential employee, I can offer you my commitment and professional approach to assigned tasks. I can work effectively both: in team or independently. Regarding my Norwegian language skills, it is not fluent, but I am strongly motivated to find a job in - więcej...
Wg mnie jedna z najlepiej funkcjonujacych firm na Śląskim rynku, bynajmnije z tych w których udalo mi sie i mialem przyjemność pracować.
Plusy
Same plusy.
Minusy
Bardzo dobre warunki pracy . Miła atmosfera . Dobre zaplecze socjalne .Dobra lokalizacja.
Plusy
ubezpieczenie, darmowa kawa, zaplecze socjalne, miła atmosfera pracy
Minusy
brak minusów
Zobacz więcej opinii o firmie Rockwell Automation