Reserved
Zobacz wszystkie opinie o firmie Reserved

Reserved

Opinia pracownika firmy Reserved

Miejsce pracy dla osób o mocnych nerwach

Tragiczne miejsce do pracy. Idąc tam na okres wakacji liczyłam się z tym, że jako sprzedawca będę osobą odpowiedzialną za wszystko, jednakże to co mnie tam zastało mocno mnie zniechęciło do dalszej pracy. Tak na prawdę jedyny plus to zniżki pracownicze. Za to minusów i przykładów wykorzystywania cała masa:- plotkowanie i obgadywanie pracowników gdy nie ma ich w tym samym miejscu; - ciągły stres spowodowany popędzaniem i ponaglaniem;- młodsi ludzie traktowani gorzej niż starsi;- zmiana grafików wieczorami bez wcześniejszego uprzedzenia (np z 6h na 12h);- straszenie zwolnieniem dyscyplinarnym;- naciskanie na promocje aplikacji mimo, że ty jako osoba zatrudniona na umowe zlecenie NIC z tego nie dostajesz;- praca po 12h, mimo że na rozmowie kwalifikacyjnej otwarcie mówisz, że ci to nie odpowiada;- szefostwo układa grafik pod siebie za to ty musisz się dostosować;- brak podstawowych kompetencji dzielenia się wiedzą u szefostwa;- ciągle napięta atmosfera Podsumowując, jeżeli w twoim otoczeniu nie ma ludzi w podobnym wieku i na tym samym stanowisku lub jesteś chłopkiem to radziłabym Ci się dwa razy zastanowić przed wysłaniem CV.

Plusy

zniżki pracownicze, dobrze wyposażony pokój socjalny, szafki na klucz

Minusy

ciągły stres, nierówne traktowanie, brak premii sprzedażowych na umowie zlecenie, ciągła napięta atmosfera

Najgorsze miejsce pracy w Manufakturze

Bardzo nie polecam. Uważam, że atmosfera była bardzo zła. Byłam źle traktowana przez osoby na wyższych stanowiskach. Miejsce bardzo, bardzo nieprzyjazne. Za dużo godzin na umowie-zleceniu. Praca ciężka.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, zła atmosfera

Cyrk na kółkach

Miałam nieprzyjemność pracować, aż miesiąc na umówię zlecenie, mając wpisane w grafik 12h nieraz po 5h odsyłana byłam do domu "bo nie było pracy". Pani kierownik niestety na niewłaściwym miejscu, jak się okazało później byłam notorycznie obgadywana i komentowana również przez inne pracownice, które są faworyzowane, bo są na umówię o prace, po zwolnieniu dowiedziałam się, ze w moim kierunku leciały niecenzuralne słowa ze strony Pani kierownik. Nie polecam nikomu, chyba ze ktoś nie szanuje siebie.
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Wykorzystywanie pracownika

Pracę podjęłam na okres wakacji, aby sobie dorobić, zaproponowano mi umowę zlecenie. Nie wiedziałam, że będzie to aż taką karą. Początkowo super, spoko ludzie, praca też nie należy fizycznie do najcięższej, ale jeżeli pokaże się jakieś starania, albo umiejętności to momentalnie jest to nadmiernie wykorzystywane przez kadrę. Oczywiście nie możemy zakładać, że nasze wysiłki zostaną odpowiednio nagrodzone, ponieważ jest umowa zlecenie, więc nadgodziny nie są dodatkowo płatne, praca w nocy również nie jest dodatkowo płatna, bo przecież godzinowo jest zmieszone w wymiar podstawowy w miesiącu, a kiedy pracownik upomni się że jest to nie w porządku, bo nie został o tym poinformowany, to jest wielkie zdziwienie kierowników, że przecież idąc na 21:00-7:00 mam przecież cały przed i po pracy wolny. Grafik niby ustalany z góry na cały miesiąc, ale preferencje dodane w systemie nie są brane pod uwagę oraz zdarzało się, że kierowniczka na dzień przed komunikowała, że zamiast na 7:00 mam na 6:00 do pracy i nie ma dyskusji, ani pytanie o zgodę. Praca tam to czysty wyzysk, jeżeli miałabym tam pracować dłużej niż przez wakacje, to chyba bym zwariowała.

Plusy

wiem, że taka praca to nie dla mnie

Minusy

niskie zarobki, zbyt elastyczny grafik, brak poszanowania dla pracownika

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Reserved. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Reserved z

• Reserved
  • Miejsce pracy dla osób o mocnych nerwach