Reserved

Opinie pracowników firmy Reserved

Znaleziono 40 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (78)

Miejsce pracy w którym ludzie są tylko narzędziem do osiągania celów.

Miejsce pracy w którym ludzie są tylko narzędziem do osiągania celów. Niestety najlepsi pracownicy w ogóle nie są doceniani.

Plusy

Zniżki pracownicze

Minusy

Nierówne traktowanie

Cyrk na kółkach

Miałam nieprzyjemność pracować, aż miesiąc na umówię zlecenie, mając wpisane w grafik 12h nieraz po 5h odsyłana byłam do domu "bo nie było pracy". Pani kierownik niestety na niewłaściwym miejscu, jak się okazało później byłam notorycznie obgadywana i komentowana również przez inne pracownice, które są faworyzowane, bo są na umówię o prace, po zwolnieniu dowiedziałam się, ze w moim kierunku leciały niecenzuralne słowa ze strony Pani kierownik. Nie polecam nikomu, chyba ze ktoś nie szanuje siebie.

Pracując w LPP, całkowicie poświęcisz się pracy - nie ma totalnie czasu na życie prywatne, także możesz zapomnieć o swoich hobby (jeżeli w dodatku studiujesz). Jeżeli zatrudnisz się na umowę zlecenie, to twój grafik będzie się zmieniał z dnia na dzień, nawet jeżeli już miałeś plany na swój dzień "wolny". Również na umowie zlecenie, nie obowiązują cię żadna premia, mimo że musisz na nią pracować, każdego dnia dla innych. Nie zauważyłam jakiejkolwiek szansy, do rozwoju pracując w tej firmie. Moim zdaniem nie opłaca się tutaj pracować.

Minusy

Niskie zarobki, zbyt "elastyczny" grafik, nierówne traktowanie

Dramat, nie polecam.

Totalnie nie polecam pracy w Reserved. Rywalizacja ze strony kierownictwa i ciągłe wymagania. Kierownictwo potrafi całe swoje zmiany przesiedzieć na zapleczu przy kawce, wychodzić na papierosa kiedy mają ochotę podczas gdy na sali sprzedaży są 1-2 osoby i mają ogarniać wszystko pozostałe.

Plusy

Zniżki do LPP

Minusy

niskie zarobki, brak możliwości awansu w mniejszych miastach.

Wykorzystywanie pracownika

Pracę podjęłam na okres wakacji, aby sobie dorobić, zaproponowano mi umowę zlecenie. Nie wiedziałam, że będzie to aż taką karą. Początkowo super, spoko ludzie, praca też nie należy fizycznie do najcięższej, ale jeżeli pokaże się jakieś starania, albo umiejętności to momentalnie jest to nadmiernie wykorzystywane przez kadrę. Oczywiście nie możemy zakładać, że nasze wysiłki zostaną odpowiednio nagrodzone, ponieważ jest umowa zlecenie, więc nadgodziny nie są dodatkowo płatne, praca w nocy również nie jest dodatkowo płatna, bo przecież godzinowo jest zmieszone w wymiar podstawowy w miesiącu, a kiedy pracownik upomni się że jest to nie w porządku, bo nie został o tym poinformowany, to jest wielkie zdziwienie kierowników, że przecież idąc na 21:00-7:00 mam przecież cały przed i po pracy wolny. Grafik niby ustalany z góry na cały miesiąc, ale preferencje dodane w systemie nie są brane pod uwagę oraz zdarzało się, że kierowniczka na dzień przed komunikowała, że zamiast na 7:00 mam na 6:00 do pracy i nie ma dyskusji, ani pytanie o zgodę. Praca tam to czysty wyzysk, jeżeli miałabym tam pracować dłużej niż przez wakacje, to chyba bym zwariowała.

Plusy

wiem, że taka praca to nie dla mnie

Minusy

niskie zarobki, zbyt elastyczny grafik, brak poszanowania dla pracownika

Nie polecam nikomu. Bardzo szybka rotacja ludzi,wszyscy uciekają. Zbyt duży nacisk na sprzedaż internetową,nic z tego nie masz a wciskasz ludzią każdą rzecz by tylko zamówili i osoby wyżej dostały premię. Pracujesz na kogoś wypłate. Dostajesz najniższą krajową a wymagań coraz więcej,wystarczy przejść się po salonie żeby zobaczyć kto jest wyżej i jak są traktowani sprzedawcy. Największy problem wiąże się z grafikiem i jego planowaniem, często zmienia sie kilka razy w tygodniu co wiąże się z tym,że nie masz żadnego życia prywatnego i nie możesz nic sobie zaplanować. Wszystko robisz zle,ciągle jest ktoś niezadowolony przez co odbija się często na atmosferze w pracy. Pełno obowiązków i stresu,nic przyjemnego w tej firmie Cię nie czeka 😊

Plusy

Zniżki pracownicze

Minusy

Grafik

Praca na chwile

Praca jest chwilowa, na początku jest wszystko Ok, poczekaj tydzień-półtora tygodnia zacznie się piekło. Atmosfera jaka tam panuje jest żenująca, ludzie który pracują tam długo tylko widza u osób nowych błędy a zamiast grzecznie wytłumaczyć jeszcze raz to z wielka pretensja ze ty to powinieneś umieć jak na osoba która nigdy nie miała żadnej styczności ze sprzedadzą w dużym sklepie to słabo. Jedne osoby przychodzą kolejni wychodzą pracować tak właśnie jest. Wytłumaczenie/ szkolenie co gdzie jest wygląda następująca to masz tu a to tam więcej się mnie nie pytaj bo jak się zapytasz to się wkurze bo ty jak ci raz powiedziałam to powinnaś/ powinieneś to umieć bo ile razy mam ci to mówić. No przepraszam ale nikt nie zapamiętuje wszystkiego na raz . Trochę Empatii.

Stronić od..

Pracując w sklepie miałam wrażenie, że pracownicy stawiani są na ostatnim miejscu ( 15 minutowa przerwa podczas 12h zmiany, zmiany w grafiku na ostatnią chwilę). Grafik ustalany pod kierownictwo, brak poszanowania czasu wolnego. Zarobki nieadekwatne do ilości wykonywanych zadań, praca jako sprzedawca to również praca sprzątaczki oraz ochroniarza. Nie trudno poczuć się tam wykorzystywanym, praca w ciągłym ruchu, nie można było nawet na chwilę przysiąść. Kierownictwo na niskim poziomie, nieprofesjonalne- obgadywanie, brak pomocy z ich strony. Zaznaczę, że gdy rozpoczynałam pracę nie zostałam przeszkolona. Atmosfera niezbyt przyjemna. Dla mnie przykład tego jak praca nie powinna wyglądać.

Plusy

zniżki pracownicze, możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia

Nie polecam !

Najgorsza praca jaką człowiek może sobie wymarzyc. Kierownicy są poniżani przez regionalnego kierownika sprzedaży, niestety nieda się z tym nic zrobić ponieważ ma plecy. Brak możliwości awansu chyba ze ludzie się sami zwolnią przez stosowany mobbing. Wyplata? Śmiech na sali. Brak życia codziennego. Nie polecam nikomu pracy w RESERVED a tym bardziej w całej sieci LPP.sieci

Minusy

Friendly and fun workpace.

In this job i have learned a lot of patience. I became a more understanding person by listening to customer needs. I manage my time efficiently at work, I am more organized. I can work under time pressure and it does not affect the results of my work.

Plusy

discount coupons for employees

Minusy

working on your feet all day long

good place to work

Good atmosphere and nice service. A lot of work so u can't be bored. If you like fashion, clothes and you like contact with other people this work can be really good job for you and

Boring

Definitely not for me, I worked Part-Time, I did not work enough hours to be happy with the salary. Every minute was like an eternity of folding trousers. No thanks.

Fun workplace

Great team, very helpful and nice. Usually there's a lot to do during a typical day at work. A lot of running and stocking up as well as a lot of costumers to give advice to.

Reserved w Magnolia Park

Praca ‚na chwile’. Rezygnacja z pracownika bez uprzedzenia oraz bez konkretnych powodów, zmieniają pracowników jak skarpetki. Brak odpowiedniego szkolenia, które przygotowałoby nowego pracownika do pracy, gdyż jest to tylko oprowadzanie po salonie na szybko. Współpracownicy tworzą nieprzyjazna atmosferę wobec nowych pracowników, nie są chętni do pomocy ani rozmów. Oprócz zadań przydzielonych na początku zmiany trzeba ciągle poprawiać wieszaki, zbierać zrzucone ubrania, pilnować porządku, pomagać klientom ciagle pytających o jakieś ubrania i biegać do ludzi którym coś piszczy na bramkach. Nie ma czasu na żaden odpoczynek, jest się po 10 godzin na nogach biegając po sklepie w tą i spowrotem roznosząc ubrania z przymierzalni. Na salonie panuje ciągły chaos.Kierowniczki wymagają dużo, a same robią niewiele, większość czasu siedzą na zapleczu. Zarobki są niskie, praca męcząca i nieprzyjemna.

Plusy

możliwość ustalenia grafiku do swoich potrzeb

Minusy

niskie zarobki, nieprzyjemna atmosfera wśród współpracowników, zbyt krótkie przerwy

Brak szacunku do drugiego człowieka

Praca jak w każdej większej sieciówce - obóz pracy, praca wyczerpująca fizycznie, często brak czasu, nawet możliwości na to, żeby pójść do toalety. Muszę skomentować skandaliczne zachowanie jednej z przełożonych. Kobieta skomentowała moją chęć pójścia na przerwę tym, że nie obchodzi jej to, że nie jem w domu kanapek. Przerwa należy się każdemu pracownikowi, szczególnie takiemu, który biega po sklepie 12 godzin bez możliwości odetchnięcia. Inna sytuacja: ludzi w sklepie setki, byłam całkiem sama na dziale damskim, co zdarzało się bardzo często, do ogarnięcia absolutnie wszystko, od przymierzalni po porządek na sklepie, biegam w tą i z powrotem, próbuję opanować sytuację, zbieram góry ubrań z przymierzalni, odkładam na wieszak, roznoszę, porządkuję, równocześnie jestem ochroniarzem, muszę łapać złodziei (brak słów)... I w pewnej chwili stojąc przy ramie, którą przed chwilą opróżniłam z dziesiątek ubrań słyszę za plecami ów przełożoną pytającą dlaczego właściwie NIC nie robię... W tamtym momencie miarka się przebrała. Kobieta siedzi całymi dniami na wygodnym fotelu na zapleczu, a odnosi się w taki sposób do pracowników. Ciągłe poganianie, niedocenianie okropnie ciężkiej pracy młodych pracownic, godzinne pogaduchy i śmiechy niektórych przełożonych na zapleczu, brak szacunku, nakładanie ogromnej ilości obowiązków na młode dziewczyny, wysługiwanie się nimi i TYSIĄC innych wad tej pracy. Poza tym, czy tak trudno jest być miłym? Osobiście nie wyobrażam sobie odezwać się w tak okropny sposób z jakim często się spotykałam do obcej mi osoby... Po powrocie do domu często z braku sił i bólu -

Bajzel na kółkach

- robisz za sprzątaczke, ochronę, sprzedawcę, tragarza - malo osób do pracy i mało czasu na powierzone zadania. W rezultacie robisz kilka rzeczy na raz -mobbing to chyba drugie imie tego salonu - na przerwie wysluchujesz obgadywania innych pracowników przez kierowniczki -miejsca na przerwę tez nie doświadczysz, bo jest zastawione przez kartony, drabiny. A jak juz jest udostepnione to wisi nad tobą koleżanka probujaca zdjąć towar znad twojej glowy, w rezutacie masz pelno kurzu w jedzeniu -zarobki za tą pracę to jest dramat -ciągle straszą zwolnieniami -traktowanie jak smiecia to jest na porzadku dziennym -wysmiewanie wygladu, stylu czy poglądów -możliwość rozwoju? Poprzez scieranie kurzu z calego salonu, zamiatanie czy czyszczenie kibla? -wyladowywanie frustracji na pracownikach za niepowodzenia w zyciu prywatnym. -doba pracownicza jest łamana Wszystko mozna wybaczyc, ale traktowanie ludzi jk śmieci to jest juz niedopuszczalne

Plusy

Minusy

Zarobki, atmosfera

obóz pracy

Wyzysk pracownika, słabe zarobki, nie można wyrazić własnego zdania. Brak odpowiedniego szkolenia wdrażającego, a później pretensje że ktoś się pomylil na kasie. Pracowników zmienia się jak rękawiczki. NIE POLECAM

Praca w fajnym zespole

Praca w fajnym zespole, ale pod dużą presją czasu.

Miejsce pracy w którym panuje miła atmosfera

Praca w miłym i przyjaznym zespole. Zniżki na ubrania w firmie lpp.

miejsce pracy, w którym dobro pracownika jest na ostatnim miejscu

nie polecam tego miejsca pracy, ponieważ zarobki nie są adekwatne w stosunku do wykonywanej pracy oraz nadgodzin

Dobra atmosfera panująca w miejscu pracy.

Każdy dzień w pracy zawierał stałe elementy (np. sprzątanie salonu), jednak były też zadania podczas których można było się wykazać (reorganizacja wystroju, rozkładanie towaru, tworzenie wystawy). Były jasne zasady co do przerw, obowiązków na każdy dzień, które omawiane były na początku zmiany.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Reserved. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu