Randstad

Opinie pracowników firmy Randstad

Znaleziono 27 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (17 417)

Miejsce pracy, w którym panuje miła atmosfera

Firma, w której się odnalazłam pod względem pracowników i przełożonej. Bardzo zgrana ekipa. Dobrze mi się tam pracowało. Jednak na danym stanowisku nie do końca się odnalazłam. I zarobki nie były satysfakcjonujące.

Plusy

Praca opierająca się na współpracy, sympatyczna kadra pracownicza

pionki/kozienice

taka sobie firma ,nic specjalnego .................. pośrednik i tyle

Plusy

umowa o prace

Minusy

słabe zarobki

Randstad

Proszę ludzi aplikujących do tej agencji pracy UNIKAJCIE TEGO SYFU JAK WOJNY NA UKRAINIE, oszuści żaden konsultant się z wami nie spotka tylko panienka z recepcji która nie ma pojęcia odnośnie pytań na temat pracy tylko będzie w posiadaniu dokumentów do podpisu, jeżeli stanie się wypadek w pracy lub choroba L4 zaczynają się schodki, oszustwo tej firmy. OSTRZEGAM.

Legipol Cynkownia w Wałbrzychu

Pani Anna to dobry kłamca i kombinator. Oby karma wróciła do Pani. Robienie z ludzi debili to w jej stylu. Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam każdego czytającego :)

Minusy

Kłamstwa i po podpisaniu umowy wypinanie się pracownika

Miejsce pracy w ciaglym haosie

Masakra,zajebiscie,polecam ci co nad toba sa to do Auschwitz, jak by mogli to by restrzelali

Plusy

Posilki marne, jakies zlewki

Minusy

Przecietne ponad minimalne zarobki

Łódź Amazon

Nie polecam tej pracy przez tą agencję nic wiecznie nie wiedzą a idź coś załatw to graniczy z cudem mało tego jakieś notki służbowe z nie prawdą pisane za byle co dostajesz naganę lub zwolnienie z pracy nie wypłacali uszukują i zdzierają na ludzką krzywdę wstyd i hańba

Dobry

Plusem w firmie Amazon to obiady atmosfera dobra.!

Plusy

Do jazdy autobusami

Minusy

Kontrola ochrony

Randstad Amazon

Sama praca w Amazon przez Randstad jest taka 50/50 - czasami się powkurzasz, ale jest okay. Gdy musisz załatwić coś formalnego, np. jakiś dokument od nich, to jest to absolutnie najbardziej irytujące doświadczenie jakie miałem... Absolutnie wszystko do poprawy. Nic nie umieją załatwić do porządku ani od ręki. a) nie mają twojej umowy, ba! nawet nie wiadomo, czy mają mieć, mimo zapewnienia dzień wcześniej, że umowa będzie przedłużona, na podstawie tego, że nie ma mnie na liście osób, którym umowa nie zostanie przedłużona... b) mówią, że będzie dokument (inny niż umowa) na jutro i go nie ma - chcą bym podał nr telefonu by wysłali SMSa... odmawiam, proszę o e-maila, i tak wysyłają SMSa... c) SMSy nie przychodzą (np. o tym by, że przedłużają) d) nie idzie się dodzwonić, więc nie ma jak powiadomić o nieobecności... (swoją drogą, numer jest płatny, ale jest "opcja", że oddzwonią jak się dłużej przysiedzi na infolinii - po czym robią to po 3-4 dniach) e) umowa zawiera rażące błędy w datach oraz w danych personalnych f) RODO nie istnieje, co ktoś przyjdzie, to musi się na głos przedstawić... głupio mi wysłuchiwać nazwisk innych ludzi oraz to, że ja podaję swoje dane, a pracownica/pracownik Randstad się już nie przedstawi... Powinni służyć interesom swoich pracowników, a nie zżynać za nich pieniądze. Jeszcze nie wiem jak wypłata, ale podejrzewam, że się nie będzie zgadzać.

Plusy

Szybka rekrutacja, prawie darmowe posiłki, wygoda dojazdu (AmazonBusy)

Minusy

wszystko robią źle

Polskie warunki pracy: lat 40 kobieta mgr ekonomii stanowisko magazynier

Bardzo zażenowana bo wolałabym sie nie zdenerwować i nie otrzymać żadnej oferty. Po miesiącu oczekiwania na odpowiedź rekruterki otrzymałam ofertę pracy na magazynie. W tym prosze wziąć pod uwagę jestem mgr ekonomii mam liczne kursy dodatkowe w tym znajomość angielskiego i niemieckiego. W formularzu zaznaczyłam że poszukuję raczej pracy biurowej.

Plusy

wolne dni

Minusy

dużo czasu wolnego, źle oceniona

Subiektywna opinia o pośrednikach pracy.

Pośrednik pracy. Co można więcej dodać? Ogólnie, można się dogadać, ale pośrednik to nie bezpośredni pracodawca. Zarobki są często takie same, jak w firmie, która zatrudnia bezpośrednio, wyłączając bonusy.

Miejsce pracy ; dobra atmosfera

Firma z ktora dobrze się współpracuje jedyny minus jest brak mozliwości zatrudnienia na stałe

Grudzien 2017

Atmosfera taka sobie ,sarkazm dla nowych pracowników

Plusy

Wyplata w terminie

Minusy

Skrocona przerwa, zmiany i przerwy w produkcji

ujdzie

Taka sobie szczerze mówiąc.Co tu dużo mówić.koniec kropka.

Zła ocena za całokształt!

Nie polecam! Marne oferty! Pani z obsługi agresywna, chce mnie wysłać do pracy tam gdzie ja nie chcę. Szkoda czasu!

Plusy

Minusy

Same minusy

Pozytywny.

Nie mam za dużo wspomnień, z tym pośrednikiem pracy.

Plusy

Firma dająca prace.

Minusy

Krótki staż z tym przedsiębiorstwem.

Wrocław

Miła atmosfera w pracy ludzie bardzo zyczliwi I pomocni

Plusy

POSIŁKI ZA 1 ZŁ

Minusy

BRAK URLOPU NA ŻĄDANIE DOPIERO PO UPŁYWIE 6 MIESIECY

Pracując w firmie Randstad można liczyć na godne zarobki oraz zainteresowanie ze strony koordynatorów i pracodawców.

Pracując w firmie Randstad można liczyć na dość wysokie zarobki, odpowiednia zakwaterownia oraz troskę ze strony pracodawców.

dobra

dobra, mozliwosc zatrudnienia przez sapa aluminium spolka zoo na stale, kadra wyrozumiala, pracownicy pomocni

Minusy

Dobra atmosfera i dobra organizacja pracy.

Prace oceniam na zadawalającą,wymagała przystosowania się do zmiennych sytuacji na produkcji i samodzielnych decyzji.

Plusy

wygodne pomieszczenia socjalne

Minusy

umowa o pracę tymczasową

panuje mila atmosfera

kadra odznacza się wysoką kulturą osobista,wspołpracownicy bez zastrzezeń

Plusy

miła atmosfera

Minusy

zarobki niskie

Wszędzie jest dobrze

Bardzo dobrze mi się pracowało i oceniam na bardzo dobrą,nie miałem zastrzeżenia

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Randstad. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu