PZU

Opinie pracowników firmy PZU

Wyświetlono wszystkie opinie (65)
Praca na kontrakcie B2B z dużymi planami do wykonania.
Nie polecam w żadnym etapie kariery. Duży nacisk na wyniki nie łączące się z ofertami które oferuje grupa. Mianowicie, firma jest pewna swojej pozycji na rynki, przez to oferty są niekonkurencyjne.
Pracuję w PZU zdrowie i szczerze odradzam. oto powody: 1. przerwę prywatną dostaje się po około 30 min i więcej od zgłoszenia. 2. Grafik nie jest elastyczny. Praca głównie do 22. 3. Zarobki wcale nie są dobre a i premie starają się obcinać za co się da. 3. Równoważny czas pracy, czyli nawet po 12h dziennie. 4. Duża rotacja pracowników i to o czymś też swiadczy. 5. Podejście przełożonego jest takie że w żadem sposób mu nie stara się pomóc w kwestiach spornych. Ogólnie nie polecam firmy. PZU Zdrowie niby duża firma a jednak bardzo niepoważna.
Plusy
pakiet medyczny
Minusy
wynagrodzenie, grafik, czas pracy, podejście do pracownika, brak przerw prywatnych
PZU ceases to be an insurance company only. New challenges and new types of data are emerging. However, you can see a certain heaviness of corporations. We would like to enter the non-relational databases and expand the sources of data acquisition to transform them into real knowledge, useful at various levels of this organization. I would like to have my share in creating interesting and useful things. The processes of client deduplication, which I have been dealing with for years, have stopped developing so intensively. Is time for other challenges.
Mine oppgaver var: • Betjening på engelsksnakkende kundene • Registering på skadene • Informering på kundene om deres skadestatus • Råding angå metodene på skadeutlikningen • Betjening på bilverkstedene som samarbeider med PZU • Motting på klagene
Wysokie wymagania w stosunku do pracowników. Nastawienie na wyniki.
I was a lieder of group and part of the managment. I had briliant staff. People were nice,polite,they use to lisened my advices. many times I mde meetings (one to one) to help people,to make them work better and better. I will definetly keep on my memmory that job as a nice work with proffessional and good staff.
Plusy
extra insurance for free
Minusy
long h
Duża możliwość rozwoju i awansu. Współpracownicy chętni do pomocy.
Plusy
zarobki, pakiet socjalny
Minusy
...
panuje bardzo dobra atmosfera pracy, elastyczny grafik pracy
Plusy
elastyczny grafik
Shifts at this work was very flexible and perfect to compare work with studying, I learned how to manage my own time and duties. Place is good for young self-motivated people, really friendly and comfortable. The hardest part of this job was to little time for daily tasks to do. The most enjoyable part of the job was opportunity to meet new intresting people
Plusy
recreation rooms
Minusy
low salary
opportunities to develop great staff helpful and respectful management 28 days off- holidays weekends off private medical cover discount for insurance policies
Plusy
long lunch breaks
Minusy
diffrent work patterns
Wszystko w tej firmie jest jak za czasów poprzedniej epoki.
Plusy
nie normowany czas pracy
Minusy
zero przyjaciół
Mamy thinks to learn, good experience for office workers. Diffrent duties. Clear worktime and free time rules, noce atmosphere. A lot of chdllemges in difrent office works
Perfect employee. Good management. Workplace culture perfect. Climate very good. You can learn a lot, Management very good. Environment in work perfect.
Mobbing i zrobila sie ogolna tragedia. Od kiedy powstala tzw. dobra zniana w firmie jest tragedia totalna. W lodzi jest wyzysk wynagrodzenie nizsze niz w marketach a wymagania ogrome. Kierownictwo stosuje mobbing czlowiek sue calkowicie nie liczy wiec odradzam lepiej pracowac na produkcji. Firma ktora uwaza sie za najwieksza spolke w tym rejonie europy bogaci sie kosztem pracownikow ktorych nie szanuje. Dyrektor w Lodzi to tyran ktory sie usmiecha a stosuje mobbing i nikt tego nie widzi ludzie sa zestresowani i masowo odchodza z firmym. Firma z tak bogata tradycja zeszla az tak nisko i na stanowska dyrektorskie zatrudnia takich nieodpowiedzialnych ludz szkoda bo ludzie naprawde sie staraja.
Plusy
Pracownicy
Minusy
Mobbing wynagrdzenie
Very good management training flexiable working hours cempetative sallary good team except CEO helpful helpdesk cempetative insurance products CEO with worse knowledge than co-workers!
Dobry strukturalnie zbudowany plan rozwoju dla wszystkich grup pracowniczych. Kadra zarządzająca aktywnie uczestnicząca w budowaniu strategii firmy. Zespoły pracownicze zintegrowane wokół postawionych celów.
Plusy
dobry pakiet socjalny
Minusy
duża ilość podróży po kraju
Firma dbająca o swoich pracowników z długim stażem, trudno dostępna dla nowych pracowników. Praca wymagająca naprawdę dużego zaangażowania, często wykraczającego poza określony czas pracy ale za to bardzo dobre zarobki. Atmosfera pracy bardzo dobra. Kierownictwo wymagające. Niepewność utrzymania pracy związana ze zmianami strukturalnymi.
Typical day was to support our internal workers. Sometimes I had to search for solutions on internet. The hardest part of the job was that computers are unpredictable - particularly software: ). Enjoyable part of the job was just relationship with other people.
Plusy
unlimited breaks
Zarządzanie zespołem sprzedaży - 60 osób Współpraca z kanałem sprzedaży dealerów samochodowych Realizacja polityki sprzedaży produktów ubezpieczeniowych Rekrutacja agentów oraz ich szkolenie Stawianie i realizacja celów, zadań , planów ilościowych oraz jakościowych Kontrola pracy agenta Osiągnięcia i sukcesy I Miejsce w sprzedaży OFE z realizacją rocznego planu sprzedaży na poziomie 120% Rozbudowa sieci sprzedaży o 20%. Najlepszy zespół w realizacji rocznej ZzZ oraz Zi
Plusy
wynagrodzenie
Minusy
bardzo intensywna praca z siecią
Jobba mot kunder på kontor. Att hantera olika typer av kunder och vara serviceinriktad. Många olika uppgifter roliga att lösa. Dagarna blev därför inte monotona.
Plusy
gratis försäkring
Minusy
Ingen semesterersättning eller övertidsersättning
  1. Opinie pracowników