Opinia pracownika firmy PZU

Zobacz wszystkie opinie o firmie PZU

IT Warszawa
Java Developer (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie8 listopada 2018
Raczej nie polecam. Spora czesc systemu infortmatycznego zrobiona jest w oparciu o (bardzo!!) stare technologie, pisane slabym stylem, boskie klasy na 5-6 tysiecy linijek. Mnostwo czasu pracy idzie na walke z ze srodowiskiem developerskim, jeszcze wiecej na niczego nie wnoszace spotkania.

Duzo polityki biurowej, w firmie brak wiedzy jako ze duzo osob decyduje sie zwolnic - jesli decydujesz sie na prace tutaj jako dev badz przygotowany na bycie czlowiekiem orkiestra pracujacym gdzies pomiedzy biznesem/analliza/architektura/systemem. Kompletny brak elastycznosci, korporacyjne zasady sprawiaja ze na dostep do niektorych baz danych czekasz miesiacami.

Brak szacunku do pracy i pracownika od przelozonych - tu niezaleznie czy jestes nowy czy jestes ekpertem w dziedzinie pracujacym w PZU nascie lat. Wspolpraca pomiedzy zespolami to standardowa walka i spychanie na innych odpowiedzialnosci za bledy - duza czesc pracy to jest pilnowanie zeby nikt nie obarczyl Ciebie lub twojego zespolu odpowiedzialnoscia za temat kompletnie nie zwiazane z twoja praca i developerka.
Plusy
Dobre wynagrodzenie
Minusy
Opis

Inne opinie pracowników firmy PZU

Zła atmosfera
Agent Ubezpieczeniowy (obecny pracownik) –  Sandomierz, świętokrzyskie19 sierpnia 2019
Stres, plany nie do wykonania. Licza sie tylko przypisy nie ludzie. Wyzysk pracownika. Staż a potem umowa śmieciowa
To firma z poprzedniej epoki !
Agent Ubezpieczeniowy (obecny pracownik) –  Sochaczew, mazowieckie5 czerwca 2019
Fatalna atmosfera. Smieszne zarobki. Merytorycznie daleko z tyłu. Obawiam sie ze grozi jej out !
Plusy
Latwosc wymowki
Minusy
Brak rozwoju

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7