Opinia pracownika firmy PZU

Zobacz wszystkie opinie o firmie PZU

Tragedia i wyzysk
Pracownik działu wyceny (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie6 listopada 2018
Pracowałem jako pracownik działu wyceny. To jest nie do opisania, jak współczesny obóz pracy przymusowej. Bo kto się zwolni jak dwa tygodnie czasu zainwestował w darmowe szkolenie(niepłatne)? Człowiek myśli-początki są trudne...w PZU od momentu przyjścia jest coraz gorzej i gorzej....i nepotyzm. Potężny-z gęby i nazwiska wszyscy podobni, Systemy informatyczne z lat 80 -serio MS DOS i Norton COmmander
Plusy
brak-czasem puszczą cię do łazienki nie krzycząc na ciebie

Inne opinie pracowników firmy PZU

To firma z poprzedniej epoki !
Agent Ubezpieczeniowy (obecny pracownik) –  Sochaczew, mazowieckie5 czerwca 2019
Fatalna atmosfera. Smieszne zarobki. Merytorycznie daleko z tyłu. Obawiam sie ze grozi jej out !
Plusy
Latwosc wymowki
Minusy
Brak rozwoju
Konstruktorska
Direct, sprzedaż polis (były pracownik) –  KBC3 maja 2019
Nieprawdopodobny wyścig szczurów. Nieosiągalne targety za najniższą ustawową stawkę. Podkradanie polis nowozatrudnionym przez starszych pracowników ku uciesze liderów co oczywiście wiąże się z niewypracowaniem wyników i zwolnieniem po 3 miesiącach. Nowi są traktowani jak mięso armatnie. Tragiczne warunki socjalne. Brak stałego miejsca pracy, rozlatujące się krzesła i słuchawki, zawieszanie się systemu. W przypadku braku połączeń wypad do domu i pensja 1700 zł brutto. Ogólnie dziadostwo za najniższą stawkę na rynku.
Plusy
Minusy
Makabrycznie niskie zarobki, brak wsparcia u liderów, brak socjalu, tragiczne warunki pracy.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7