Opinia pracownika firmy PZU

Zobacz wszystkie opinie o firmie PZU

IT Wrocław
Informatyk (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie5 listopada 2018
Przepracowałem w tej "fabryce" 25 lat. Kiedyś aby dostać się do centrali trzeba było przejść całą ścieżkę od inspektoratu przez oddział i dopiero centrala. Teraz w centrali pracują "fachowcy" którzy inspektoratu na oczy nie widzieli, nie mają bladego pojęcia jak wygląda praca w tej firmie. IT we Wrocławiu przejęły Katowice. Naczelnik - dupowłaz centrali obstawił się swoimi przydupasami a ludzi z Wrocławia traktuje jak gorsze zło. Wcześniej rządził tam Giniowiec - totalna niedojda i matoł. Nie potrafił nawet drukarki podłączyć za to lizać dupę Marutowi - chamowi z górnej półki potrafił koncertowo. Mamy też Koniecznego - jakiegoś tam kierownika ZS - cham bydle i prostak przez którego odeszło z fabryki już tylu wartościowych pracowników. A prezio kasę bierze, gówno robi i udaje że mobbingu nie ma. Za żadne pieniądze nie wróciłbym do tego bagna.
Plusy
Minusy
wszystko

Inne opinie pracowników firmy PZU

Work that gives a lot of opportunities
Insurance Agent (obecny pracownik) –  GNIEZNO26 września 2019
Responsible work. Everyone who wants to work in insurance should be able to talk to clients and choose insurance well. Giving satisfaction and development opportunity
Zła atmosfera
Agent Ubezpieczeniowy (obecny pracownik) –  Sandomierz, świętokrzyskie19 sierpnia 2019
Stres, plany nie do wykonania. Licza sie tylko przypisy nie ludzie. Wyzysk pracownika. Staż a potem umowa śmieciowa

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7