Opinia pracownika firmy PZU

Zobacz wszystkie opinie o firmie PZU

IT Wrocław
Informatyk (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie5 listopada 2018
Przepracowałem w tej "fabryce" 25 lat. Kiedyś aby dostać się do centrali trzeba było przejść całą ścieżkę od inspektoratu przez oddział i dopiero centrala. Teraz w centrali pracują "fachowcy" którzy inspektoratu na oczy nie widzieli, nie mają bladego pojęcia jak wygląda praca w tej firmie. IT we Wrocławiu przejęły Katowice. Naczelnik - dupowłaz centrali obstawił się swoimi przydupasami a ludzi z Wrocławia traktuje jak gorsze zło. Wcześniej rządził tam Giniowiec - totalna niedojda i matoł. Nie potrafił nawet drukarki podłączyć za to lizać dupę Marutowi - chamowi z górnej półki potrafił koncertowo. Mamy też Koniecznego - jakiegoś tam kierownika ZS - cham bydle i prostak przez którego odeszło z fabryki już tylu wartościowych pracowników. A prezio kasę bierze, gówno robi i udaje że mobbingu nie ma. Za żadne pieniądze nie wróciłbym do tego bagna.
Plusy
Minusy
wszystko

Inne opinie pracowników firmy PZU

To firma z poprzedniej epoki !
Agent Ubezpieczeniowy (obecny pracownik) –  Sochaczew, mazowieckie5 czerwca 2019
Fatalna atmosfera. Smieszne zarobki. Merytorycznie daleko z tyłu. Obawiam sie ze grozi jej out !
Plusy
Latwosc wymowki
Minusy
Brak rozwoju
Konstruktorska
Direct, sprzedaż polis (były pracownik) –  KBC3 maja 2019
Nieprawdopodobny wyścig szczurów. Nieosiągalne targety za najniższą ustawową stawkę. Podkradanie polis nowozatrudnionym przez starszych pracowników ku uciesze liderów co oczywiście wiąże się z niewypracowaniem wyników i zwolnieniem po 3 miesiącach. Nowi są traktowani jak mięso armatnie. Tragiczne warunki socjalne. Brak stałego miejsca pracy, rozlatujące się krzesła i słuchawki, zawieszanie się systemu. W przypadku braku połączeń wypad do domu i pensja 1700 zł brutto. Ogólnie dziadostwo za najniższą stawkę na rynku.
Plusy
Minusy
Makabrycznie niskie zarobki, brak wsparcia u liderów, brak socjalu, tragiczne warunki pracy.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7