PZU
Zobacz wszystkie opinie o firmie PZU

PZU

Opinia pracownika firmy PZU

Mój dzien pracy zaczyna się około godz 8 rano. Praca w terenie kończy się ok godz 12-14. Następnie pracuję przy komputerze do godz od 18 ( szybkie zakończenie pracy) do godz 22 kiedy zostaje wyłączony system. W tym czasie mam czas tylko na posiłek. Rozwoj w firmie mają osoby będące w dobrych relacjach z menagerami. Ponadto częste kontrole funkcyjne ze strony menagera i szukanie na siłę uchybień. Kadra menagerska to ludzie z przypadku nie mający żadnego pojęcia o zarządzaniu , nie znający przepisów. Najbardziej stresujące w mojej pracy jest stres, tempo pracy, naciski przełozonych, brak zycia prywatnego od poniedziałku do wieczora w piątek.

Plusy

Wynagrodzenie na czas.

Minusy

Niskie zarobki, stres, stosownie zastraszania, mobbing. Brak życia prywatnego w dni pracujące. Brak szacunku dla pracowników.

Oszustwo

Firma Oszukuje na każdym kroku, zależy gdzie pracujesz, jeśli sprawdzając dokumentacje wypadków, oszukają cię na rozmowie wstępnej, następnie się okaże zupełnie inny wymiar godzin, inne warunki i inne zarobki. Jeśli na infolinii, nie dostaniesz pieniędzy za szkolenie, które trwa prawie 2 tygodnie, jeśli skończy się pod koniec miesiąca zostaniesz z niczym, firma nie wypłaci ci za nie do przepracowania 50h, co łamie twoje prawa i z czym wygrasz w sądzie, o czym pamiętajcie. Niepoważna instytucja.

Plusy

Godziny

Minusy

Oszukiwanie pracownika

Firma dobra na początek.

Praca dobra na początek, maksymalnie na 3 lata później szkoda marnować swojego czasu i zdrowia.

Minusy

Niskie zarobki, stres, praca pod presją czasu, kadra kierownicza z przypadku.

Pzu

Bardzo dobra atmosfera w pracy, bonusy, dofinansowanie, PPE, możliwość rozwoju poziomego. i inne korzyści, prestiż.

Plusy

PPE

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj PZU z

• PZU
  • Miejsce pracy które mozna określić obozem pracy. Totalne łamanie przepisow kodeksu pracy. Praca po 10-12 godz dziennie.