Opinia pracownika firmy PZU

Zobacz wszystkie opinie o firmie PZU

PZU is changing
Expert DW/BI Datastage $ QualityStage Developer (obecny pracownik) –  Polan, Warsaw3 lutego 2018
PZU ceases to be an insurance company only. New challenges and new types of data are emerging. However, you can see a certain heaviness of corporations. We would like to enter the non-relational databases and expand the sources of data acquisition to transform them into real knowledge, useful at various levels of this organization.
I would like to have my share in creating interesting and useful things. The processes of client deduplication, which I have been dealing with for years, have stopped developing so intensively. Is time for other challenges.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 9Zgłoś

Inne opinie pracowników firmy PZU

Zła atmosfera
Agent Ubezpieczeniowy (obecny pracownik) –  Sandomierz, świętokrzyskie19 sierpnia 2019
Stres, plany nie do wykonania. Licza sie tylko przypisy nie ludzie. Wyzysk pracownika. Staż a potem umowa śmieciowa
To firma z poprzedniej epoki !
Agent Ubezpieczeniowy (obecny pracownik) –  Sochaczew, mazowieckie5 czerwca 2019
Fatalna atmosfera. Smieszne zarobki. Merytorycznie daleko z tyłu. Obawiam sie ze grozi jej out !
Plusy
Latwosc wymowki
Minusy
Brak rozwoju

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7