PZU

Opinie o firmie PZU, temat Płaca i benefity

3.1Płaca i benefity

Znaleziono 26 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (67)

są plusy i minusy - jak wszędzie

Duża możliwość rozwoju i awansu. Współpracownicy chętni do pomocy.

Plusy

zarobki, pakiet socjalny

Minusy

...

Miejsce pracy które mozna określić obozem pracy. Totalne łamanie przepisow kodeksu pracy. Praca po 10-12 godz dziennie.

Mój dzien pracy zaczyna się około godz 8 rano. Praca w terenie kończy się ok godz 12-14. Następnie pracuję przy komputerze do godz od 18 ( szybkie zakończenie pracy) do godz 22 kiedy zostaje wyłączony system. W tym czasie mam czas tylko na posiłek. Rozwoj w firmie mają osoby będące w dobrych relacjach z menagerami. Ponadto częste kontrole funkcyjne ze strony menagera i szukanie na siłę uchybień. Kadra menagerska to ludzie z przypadku nie mający żadnego pojęcia o zarządzaniu , nie znający przepisów. Najbardziej stresujące w mojej pracy jest stres, tempo pracy, naciski przełozonych, brak zycia prywatnego od poniedziałku do wieczora w piątek.

Plusy

Wynagrodzenie na czas.

Minusy

Niskie zarobki, stres, stosownie zastraszania, mobbing. Brak życia prywatnego w dni pracujące. Brak szacunku dla pracowników.

Pzu

Bardzo dobra atmosfera w pracy, bonusy, dofinansowanie, PPE, możliwość rozwoju poziomego. i inne korzyści, prestiż.

Plusy

PPE

Nie polecam pracy jako agent PZU. Mówią ze dają swoich klientów a nie prawda trzeba szukać swoich. Podstawa jest tylko 1 miesiąc, w kolejnych żadnego klienta wiec wypłata 0,00 i jeszcze pretensje telefoniczne że nie pracujesz bo żaden klient nie chętny a raczej samochodu i mieszkania co miesiąc nikt nie kupuje.

PZU CO Warszawa Konstruktorska 13

Witam, pracy nie polecam z następujących powodów; -Umowa zlecenie (serio? w takiej firmie z tradycjami to obciach i żenada). -Podpisywanie rachunku do wynagrodzenia (rachunek można podpisać tylko jednego dnia i to w dodatku w godzinach typu 12-15, w przeciwnym razie przelew zostanie wykonany w następnym tygodniu lub nawet dwóch. Oczywiście PZU CO jako firma nowoczesna nie daje możliwości akceptacji zdalnej - jak widać pewne rzeczy nie zmieniły się od 1803). -Grafik to już totalna porażka (średnio wychodzi około 100h/mc i zdarza się, że wypada wolne w dniu podpisywania rachunku, więc jeżeli nie chcesz czekać na wypłatę to musisz w dzień wolny jechać do pracy i tracić czas w wolny dzień. Chyba nawet za PRL było lepiej. -Nie ma okresu ochronnego jak w normalnych firmach (tak od razu masz obcinki jak doświadczony pracownik). -Brak systemu fair play korzystnego dla pracowników (jeśli ktoś ukradnie Ci klienta to nie masz możliwości dostać za niego prowizji, możesz za to sprawić, żeby złodziej też nie dostał). -Zarobki? jak w każdym innym podrzędnym CC (podkreślam podrzędnym!!!). -Bene fity? na umowie zlecenie brak. (A o przejściu na normalną umowę to już nawet nikt legend nie wspomina, są pracownicy którzy kilka lat siedzą na umowie śmieciowej.) -Koordynatorzy? Ci akurat są znośni ale też nie wszyscy. -Szkolenia (trenerka jest bardzo dobra a trener tylko śmieszny ale poza tym beznadziejny 0 wiedzy po szkoleniu z nim ale za to można posłuchać o kłykcinach czy anielskim wzwodzie). -Nie ma przypisanych miejsc (praktycznie codziennie siedzisz gdzie indzie, nawet w sektorach -

IT Warszawa

Raczej nie polecam. Spora czesc systemu infortmatycznego zrobiona jest w oparciu o (bardzo!!) stare technologie, pisane slabym stylem, boskie klasy na 5-6 tysiecy linijek. Mnostwo czasu pracy idzie na walke z ze srodowiskiem developerskim, jeszcze wiecej na niczego nie wnoszace spotkania. Duzo polityki biurowej, w firmie brak wiedzy jako ze duzo osob decyduje sie zwolnic - jesli decydujesz sie na prace tutaj jako dev badz przygotowany na bycie czlowiekiem orkiestra pracujacym gdzies pomiedzy biznesem/analliza/architektura/systemem. Kompletny brak elastycznosci, korporacyjne zasady sprawiaja ze na dostep do niektorych baz danych czekasz miesiacami. Brak szacunku do pracy i pracownika od przelozonych - tu niezaleznie czy jestes nowy czy jestes ekpertem w dziedzinie pracujacym w PZU nascie lat. Wspolpraca pomiedzy zespolami to standardowa walka i spychanie na innych odpowiedzialnosci za bledy - duza czesc pracy to jest pilnowanie zeby nikt nie obarczyl Ciebie lub twojego zespolu odpowiedzialnoscia za temat kompletnie nie zwiazane z twoja praca i developerka.

Plusy

Dobre wynagrodzenie

Minusy

Opis

IT Wrocław

Przepracowałem w tej "fabryce" 25 lat. Kiedyś aby dostać się do centrali trzeba było przejść całą ścieżkę od inspektoratu przez oddział i dopiero centrala. Teraz w centrali pracują "fachowcy" którzy inspektoratu na oczy nie widzieli, nie mają bladego pojęcia jak wygląda praca w tej firmie. IT we Wrocławiu przejęły Katowice. Naczelnik - dupowłaz centrali obstawił się swoimi przydupasami a ludzi z Wrocławia traktuje jak gorsze zło. Wcześniej rządził tam Giniowiec - totalna niedojda i matoł. Nie potrafił nawet drukarki podłączyć za to lizać dupę Marutowi - chamowi z górnej półki potrafił koncertowo. Mamy też Koniecznego - jakiegoś tam kierownika ZS - cham bydle i prostak przez którego odeszło z fabryki już tylu wartościowych pracowników. A prezio kasę bierze, gówno robi i udaje że mobbingu nie ma. Za żadne pieniądze nie wróciłbym do tego bagna.

Plusy

Minusy

wszystko

Ciężka praca tylko dla ludzi posiadających własny portfel zaufanych klientów

Jeśli masz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i posiadasz portfel zaufanych klientów biznesowych/indywidualnych jesteś w stanie zarobić duże pieniądze w PZU ŻYCIE SA. W przeciwnym wypadku praca będzie bardzo ciężka, zarobki małe + zero wsparcia ze strony firmy.

Plusy

elastyczny czas pracy

Minusy

Brak dodatkowych benefitów, zero wsparcia od firmy, umowa agencyjna nie gwarantująca stałych pieniędzy

pracownik PZUzdrowie w gdańsku pałubickiego

Pracuję w PZU zdrowie i szczerze odradzam. oto powody: 1. przerwę prywatną dostaje się po około 30 min i więcej od zgłoszenia. 2. Grafik nie jest elastyczny. Praca głównie do 22. 3. Zarobki wcale nie są dobre a i premie starają się obcinać za co się da. 3. Równoważny czas pracy, czyli nawet po 12h dziennie. 4. Duża rotacja pracowników i to o czymś też swiadczy. 5. Podejście przełożonego jest takie że w żadem sposób mu nie stara się pomóc w kwestiach spornych. Ogólnie nie polecam firmy. PZU Zdrowie niby duża firma a jednak bardzo niepoważna.

Plusy

pakiet medyczny

Minusy

wynagrodzenie, grafik, czas pracy, podejście do pracownika, brak przerw prywatnych

Dobre zarobki, szansa na rozwój, szkolenia oraz klarowny system premiowania.

Wysokie wymagania w stosunku do pracowników. Nastawienie na wyniki.

nice workplace with greate people

I was a lieder of group and part of the managment. I had briliant staff. People were nice,polite,they use to lisened my advices. many times I mde meetings (one to one) to help people,to make them work better and better. I will definetly keep on my memmory that job as a nice work with proffessional and good staff.

Plusy

extra insurance for free

Minusy

long h

productive and friendly workplace

Shifts at this work was very flexible and perfect to compare work with studying, I learned how to manage my own time and duties. Place is good for young self-motivated people, really friendly and comfortable. The hardest part of this job was to little time for daily tasks to do. The most enjoyable part of the job was opportunity to meet new intresting people

Plusy

recreation rooms

Minusy

low salary

Brilliant company

opportunities to develop great staff helpful and respectful management 28 days off- holidays weekends off private medical cover discount for insurance policies

Plusy

long lunch breaks

Minusy

diffrent work patterns

Łödz

Mobbing i zrobila sie ogolna tragedia. Od kiedy powstala tzw. dobra zniana w firmie jest tragedia totalna. W lodzi jest wyzysk wynagrodzenie nizsze niz w marketach a wymagania ogrome. Kierownictwo stosuje mobbing czlowiek sue calkowicie nie liczy wiec odradzam lepiej pracowac na produkcji. Firma ktora uwaza sie za najwieksza spolke w tym rejonie europy bogaci sie kosztem pracownikow ktorych nie szanuje. Dyrektor w Lodzi to tyran ktory sie usmiecha a stosuje mobbing i nikt tego nie widzi ludzie sa zestresowani i masowo odchodza z firmym. Firma z tak bogata tradycja zeszla az tak nisko i na stanowska dyrektorskie zatrudnia takich nieodpowiedzialnych ludz szkoda bo ludzie naprawde sie staraja.

Plusy

Pracownicy

Minusy

Mobbing wynagrdzenie

well known brand - easy in recruitment and sales

Very good management training flexiable working hours cempetative sallary good team except CEO helpful helpdesk cempetative insurance products CEO with worse knowledge than co-workers!

Pracodawca nastawiony na rozwój pracowników

Dobry strukturalnie zbudowany plan rozwoju dla wszystkich grup pracowniczych. Kadra zarządzająca aktywnie uczestnicząca w budowaniu strategii firmy. Zespoły pracownicze zintegrowane wokół postawionych celów.

Plusy

dobry pakiet socjalny

Minusy

duża ilość podróży po kraju

polecam

Zarządzanie zespołem sprzedaży - 60 osób Współpraca z kanałem sprzedaży dealerów samochodowych Realizacja polityki sprzedaży produktów ubezpieczeniowych Rekrutacja agentów oraz ich szkolenie Stawianie i realizacja celów, zadań , planów ilościowych oraz jakościowych Kontrola pracy agenta Osiągnięcia i sukcesy I Miejsce w sprzedaży OFE z realizacją rocznego planu sprzedaży na poziomie 120% Rozbudowa sieci sprzedaży o 20%. Najlepszy zespół w realizacji rocznej ZzZ oraz Zi

Plusy

wynagrodzenie

Minusy

bardzo intensywna praca z siecią

Trevligt arbetsplats att jobba med kunder

Jobba mot kunder på kontor. Att hantera olika typer av kunder och vara serviceinriktad. Många olika uppgifter roliga att lösa. Dagarna blev därför inte monotona.

Plusy

gratis försäkring

Minusy

Ingen semesterersättning eller övertidsersättning

Good place to work

Really good place to work, nice atmosphere, people were great. Excellent salary and a lot of benefits. Management is very skilful.

Miła atmosfera pracy

Dostęp do szkoleń, praca wymagająca zaangażowania, płatna za efekt (prowizyjna)

Ik was blij met het werk

Ik was blij met het werk, maar het gaf me geen voldoening als het gaat om onderwijs en salaris. Ik werkte veel uren, ik had geen privé-leven en niet het verdienen van veel.Collega's waren erg mooi, maar zeer veeleisend executives. In de krant was er een zeer grote discipline. Job was te praten met klanten. Soms was het heel hard werken, maar het gaf me veel voldoening

Plusy

hoge werktevredenheid

Minusy

zeer klein salaris

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.4

3.0