PZU

Opinie dot. stanowiska Specjalista (m/k) w firmie PZU

Duża możliwość rozwoju i awansu. Współpracownicy chętni do pomocy.
Plusy
zarobki, pakiet socjalny
Minusy
...
Fatalna atmosfera pracy, stres, kierownicy źle traktują pracowników, panuje chaos i brak decyzyjności wśród kierowników, ludzie patrzą na siebie wilkiem.
Minusy
Niskie zarobki, ogromny stres.
- możliwość rozwoju w firmie PZU - pełna kultura w miejscu pracy - system bardzo przyjazny dla pracownika
Plusy
przyjemna atmosfera
Minusy
Mobbing i zrobila sie ogolna tragedia. Od kiedy powstala tzw. dobra zniana w firmie jest tragedia totalna. W lodzi jest wyzysk wynagrodzenie nizsze niz w marketach a wymagania ogrome. Kierownictwo stosuje mobbing czlowiek sue calkowicie nie liczy wiec odradzam lepiej pracowac na produkcji. Firma ktora uwaza sie za najwieksza spolke w tym rejonie europy bogaci sie kosztem pracownikow ktorych nie szanuje. Dyrektor w Lodzi to tyran ktory sie usmiecha a stosuje mobbing i nikt tego nie widzi ludzie sa zestresowani i masowo odchodza z firmym. Firma z tak bogata tradycja zeszla az tak nisko i na stanowska dyrektorskie zatrudnia takich nieodpowiedzialnych ludz szkoda bo ludzie naprawde sie staraja.
Plusy
Pracownicy
Minusy
Mobbing wynagrdzenie
Im dłużej pracowałam w firmie uzyskiwałam potrzebną sprawność oraz wiedzę na temat systemu pracy oraz zakresu zadań innych pracowników, co pomogło mi w szybszym i sprawniejszym tempie wykonywać swoje obowiązki oraz rozwiązywać problemy na swoim stanowisku pracy. Pracodawca dostrzegał zdolności swoich pracowników, potrafił przydzielić lub oddelegować do pracy gdzie można było wykazać się swoją wiedzą oraz zdobyć nowe zdolności.
Plusy
praca od poniedziałku do piątku
Minusy
mały pokój
Praca jak praca, nie mam porównania. Dużo się nauczyłam, zdobyłam wiele doświadczenia zawodowego.
  1. Specjalista (m/k)