PZU

Opinie dot. stanowiska Specjalista (m/k) w firmie PZU

Specjalista (m/k)7 opinii

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (67)

są plusy i minusy - jak wszędzie

Duża możliwość rozwoju i awansu. Współpracownicy chętni do pomocy.

Plusy

zarobki, pakiet socjalny

Minusy

...

Firma dobra na początek.

Praca dobra na początek, maksymalnie na 3 lata później szkoda marnować swojego czasu i zdrowia.

Minusy

Niskie zarobki, stres, praca pod presją czasu, kadra kierownicza z przypadku.

Bwo

Fatalna atmosfera pracy, stres, kierownicy źle traktują pracowników, panuje chaos i brak decyzyjności wśród kierowników, ludzie patrzą na siebie wilkiem.

Minusy

Niskie zarobki, ogromny stres.

Pzu

- możliwość rozwoju w firmie PZU - pełna kultura w miejscu pracy - system bardzo przyjazny dla pracownika

Plusy

przyjemna atmosfera

Łödz

Mobbing i zrobila sie ogolna tragedia. Od kiedy powstala tzw. dobra zniana w firmie jest tragedia totalna. W lodzi jest wyzysk wynagrodzenie nizsze niz w marketach a wymagania ogrome. Kierownictwo stosuje mobbing czlowiek sue calkowicie nie liczy wiec odradzam lepiej pracowac na produkcji. Firma ktora uwaza sie za najwieksza spolke w tym rejonie europy bogaci sie kosztem pracownikow ktorych nie szanuje. Dyrektor w Lodzi to tyran ktory sie usmiecha a stosuje mobbing i nikt tego nie widzi ludzie sa zestresowani i masowo odchodza z firmym. Firma z tak bogata tradycja zeszla az tak nisko i na stanowska dyrektorskie zatrudnia takich nieodpowiedzialnych ludz szkoda bo ludzie naprawde sie staraja.

Plusy

Pracownicy

Minusy

Mobbing wynagrdzenie

dobra atmosfera

Im dłużej pracowałam w firmie uzyskiwałam potrzebną sprawność oraz wiedzę na temat systemu pracy oraz zakresu zadań innych pracowników, co pomogło mi w szybszym i sprawniejszym tempie wykonywać swoje obowiązki oraz rozwiązywać problemy na swoim stanowisku pracy. Pracodawca dostrzegał zdolności swoich pracowników, potrafił przydzielić lub oddelegować do pracy gdzie można było wykazać się swoją wiedzą oraz zdobyć nowe zdolności.

Plusy

praca od poniedziałku do piątku

Minusy

mały pokój

dobra

Praca jak praca, nie mam porównania. Dużo się nauczyłam, zdobyłam wiele doświadczenia zawodowego.

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu