Logo firmy - PZU
PZU

Opinie dot. stanowiska Doradca ubezpieczeniowy (m/k) w firmie PZU

3,1
Równowaga praca/życie

Znaleziono 11 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (66)

mozliwośc rozwoju osobistego

znakomite miejsce do rozwoju osobistego, ogrom wiedzy i doświadczenie

Hucpa

Obecnie szukają frajera, który będzie agentem. W czasie pandemii (sic!!!). Ich bezczelność nie zna granic. Mimo, że jasno powiedziałam co myślę o takiej pracy, to udawali że czarne jest białe, a jak ktoś im pluje w twarz to pada deszcz. Trzeba być jakimś psychopatą i pseudointeligencikiem, żeby pracować w tym bezkreśnie żałosnym miejscu.

Plusy

Można się szczerze uśmiać

Minusy

Jeden wielki minus

Nie polecam pracy jako agent PZU. Mówią ze dają swoich klientów a nie prawda trzeba szukać swoich. Podstawa jest tylko 1 miesiąc, w kolejnych żadnego klienta wiec wypłata 0,00 i jeszcze pretensje telefoniczne że nie pracujesz bo żaden klient nie chętny a raczej samochodu i mieszkania co miesiąc nikt nie kupuje.

PZU CO Warszawa Konstruktorska 13

Witam, pracy nie polecam z następujących powodów; -Umowa zlecenie (serio? w takiej firmie z tradycjami to obciach i żenada). -Podpisywanie rachunku do wynagrodzenia (rachunek można podpisać tylko jednego dnia i to w dodatku w godzinach typu 12-15, w przeciwnym razie przelew zostanie wykonany w następnym tygodniu lub nawet dwóch. Oczywiście PZU CO jako firma nowoczesna nie daje możliwości akceptacji zdalnej - jak widać pewne rzeczy nie zmieniły się od 1803). -Grafik to już totalna porażka (średnio wychodzi około 100h/mc i zdarza się, że wypada wolne w dniu podpisywania rachunku, więc jeżeli nie chcesz czekać na wypłatę to musisz w dzień wolny jechać do pracy i tracić czas w wolny dzień. Chyba nawet za PRL było lepiej. -Nie ma okresu ochronnego jak w normalnych firmach (tak od razu masz obcinki jak doświadczony pracownik). -Brak systemu fair play korzystnego dla pracowników (jeśli ktoś ukradnie Ci klienta to nie masz możliwości dostać za niego prowizji, możesz za to sprawić, żeby złodziej też nie dostał). -Zarobki? jak w każdym innym podrzędnym CC (podkreślam podrzędnym!!!). -Bene fity? na umowie zlecenie brak. (A o przejściu na normalną umowę to już nawet nikt legend nie wspomina, są pracownicy którzy kilka lat siedzą na umowie śmieciowej.) -Koordynatorzy? Ci akurat są znośni ale też nie wszyscy. -Szkolenia (trenerka jest bardzo dobra a trener tylko śmieszny ale poza tym beznadziejny 0 wiedzy po szkoleniu z nim ale za to można posłuchać o kłykcinach czy anielskim wzwodzie). -Nie ma przypisanych miejsc (praktycznie codziennie siedzisz gdzie indzie, nawet w sektorach -

Zła atmosfera

Stres, plany nie do wykonania. Licza sie tylko przypisy nie ludzie. Wyzysk pracownika. Staż a potem umowa śmieciowa

To firma z poprzedniej epoki !

Fatalna atmosfera. Smieszne zarobki. Merytorycznie daleko z tyłu. Obawiam sie ze grozi jej out !

Plusy

Latwosc wymowki

Minusy

Brak rozwoju

Ciężka praca tylko dla ludzi posiadających własny portfel zaufanych klientów

Jeśli masz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i posiadasz portfel zaufanych klientów biznesowych/indywidualnych jesteś w stanie zarobić duże pieniądze w PZU ŻYCIE SA. W przeciwnym wypadku praca będzie bardzo ciężka, zarobki małe + zero wsparcia ze strony firmy.

Plusy

elastyczny czas pracy

Minusy

Brak dodatkowych benefitów, zero wsparcia od firmy, umowa agencyjna nie gwarantująca stałych pieniędzy

Spore doświadczenie poprzez ciężką pracę.

Nie polecam w żadnym etapie kariery. Duży nacisk na wyniki nie łączące się z ofertami które oferuje grupa. Mianowicie, firma jest pewna swojej pozycji na rynki, przez to oferty są niekonkurencyjne.

Miła atmosfera pracy

Dostęp do szkoleń, praca wymagająca zaangażowania, płatna za efekt (prowizyjna)

Agent ubezpieczeniowy

Dobra atmosfera, możliwość podnoszenia kwalifikacji. Praca zadowalająca

dobra komunikacja interpersonalna

8 godzin dziennie spędzam na zaopatrywaniu obywateli w polisy ubezpieczeniowe starając się dobierać produkty jak najlepiej co do ich potrzeb

Plusy

nie można narzekać na nudę

Minusy

zbyt niskie zarobki co do wykonywanej pracy
  • PZU
  • Doradca ubezpieczeniowy (m/k)