PZU

Opinie pracowników firmy PZU - Warszawa, mazowieckie

Warszawa, mazowieckie26 opinii

Znaleziono 26 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (68)

Dobra lokalizacja, fatalny sprzęt

słuchawki rozpadały się albo były posklejane na taśmę. Komputery potrafiły włączać się po 15 min. Atmosfera raczej przyjazna.

Plusy

lokalizacja, ludzie

Minusy

sprzęt

Oszustwo

Firma Oszukuje na każdym kroku, zależy gdzie pracujesz, jeśli sprawdzając dokumentacje wypadków, oszukają cię na rozmowie wstępnej, następnie się okaże zupełnie inny wymiar godzin, inne warunki i inne zarobki. Jeśli na infolinii, nie dostaniesz pieniędzy za szkolenie, które trwa prawie 2 tygodnie, jeśli skończy się pod koniec miesiąca zostaniesz z niczym, firma nie wypłaci ci za nie do przepracowania 50h, co łamie twoje prawa i z czym wygrasz w sądzie, o czym pamiętajcie. Niepoważna instytucja.

Plusy

Godziny

Minusy

Oszukiwanie pracownika

Pzu

Bardzo dobra atmosfera w pracy, bonusy, dofinansowanie, PPE, możliwość rozwoju poziomego. i inne korzyści, prestiż.

Plusy

PPE

Raczej nie polecam, szkoda nerwów

PZU to firma gdzie umowa o pracę jest rzeczą niemożliwą jak baśń z tysiąca jednej nocy. . Śmiesznie niskie zarobki i notoryczne skracanie godzin pracy to standard.Uklady,układziki gdzie u zwykłego konsultanta brak realnej szansy na rozwój. Wymagania nieadekwatne do wynagrodzenia.System motywacyjny celowo skonstruowany tak żeby nie można było wyrobić wyższej stawki na nowy miesiąc bo lider zawsze się do czegoś przyczepi. Stres i ciągłe nerwy raczej nie polecam.

Plusy

Dobra atmosfera, pomoc w razie trudności merytorycznych, elastyczny grafik

Minusy

-Niskie zarobki, brak umowy o pracę, stres, wymagania nieadwkwatne do zysków, brak możliwości rozwoju, notoryczne skracanie godzin

PZU CO Warszawa Konstruktorska 13

Witam, pracy nie polecam z następujących powodów; -Umowa zlecenie (serio? w takiej firmie z tradycjami to obciach i żenada). -Podpisywanie rachunku do wynagrodzenia (rachunek można podpisać tylko jednego dnia i to w dodatku w godzinach typu 12-15, w przeciwnym razie przelew zostanie wykonany w następnym tygodniu lub nawet dwóch. Oczywiście PZU CO jako firma nowoczesna nie daje możliwości akceptacji zdalnej - jak widać pewne rzeczy nie zmieniły się od 1803). -Grafik to już totalna porażka (średnio wychodzi około 100h/mc i zdarza się, że wypada wolne w dniu podpisywania rachunku, więc jeżeli nie chcesz czekać na wypłatę to musisz w dzień wolny jechać do pracy i tracić czas w wolny dzień. Chyba nawet za PRL było lepiej. -Nie ma okresu ochronnego jak w normalnych firmach (tak od razu masz obcinki jak doświadczony pracownik). -Brak systemu fair play korzystnego dla pracowników (jeśli ktoś ukradnie Ci klienta to nie masz możliwości dostać za niego prowizji, możesz za to sprawić, żeby złodziej też nie dostał). -Zarobki? jak w każdym innym podrzędnym CC (podkreślam podrzędnym!!!). -Bene fity? na umowie zlecenie brak. (A o przejściu na normalną umowę to już nawet nikt legend nie wspomina, są pracownicy którzy kilka lat siedzą na umowie śmieciowej.) -Koordynatorzy? Ci akurat są znośni ale też nie wszyscy. -Szkolenia (trenerka jest bardzo dobra a trener tylko śmieszny ale poza tym beznadziejny 0 wiedzy po szkoleniu z nim ale za to można posłuchać o kłykcinach czy anielskim wzwodzie). -Nie ma przypisanych miejsc (praktycznie codziennie siedzisz gdzie indzie, nawet w sektorach -

Bwo

Fatalna atmosfera pracy, stres, kierownicy źle traktują pracowników, panuje chaos i brak decyzyjności wśród kierowników, ludzie patrzą na siebie wilkiem.

Minusy

Niskie zarobki, ogromny stres.

IT Warszawa

Raczej nie polecam. Spora czesc systemu infortmatycznego zrobiona jest w oparciu o (bardzo!!) stare technologie, pisane slabym stylem, boskie klasy na 5-6 tysiecy linijek. Mnostwo czasu pracy idzie na walke z ze srodowiskiem developerskim, jeszcze wiecej na niczego nie wnoszace spotkania. Duzo polityki biurowej, w firmie brak wiedzy jako ze duzo osob decyduje sie zwolnic - jesli decydujesz sie na prace tutaj jako dev badz przygotowany na bycie czlowiekiem orkiestra pracujacym gdzies pomiedzy biznesem/analliza/architektura/systemem. Kompletny brak elastycznosci, korporacyjne zasady sprawiaja ze na dostep do niektorych baz danych czekasz miesiacami. Brak szacunku do pracy i pracownika od przelozonych - tu niezaleznie czy jestes nowy czy jestes ekpertem w dziedzinie pracujacym w PZU nascie lat. Wspolpraca pomiedzy zespolami to standardowa walka i spychanie na innych odpowiedzialnosci za bledy - duza czesc pracy to jest pilnowanie zeby nikt nie obarczyl Ciebie lub twojego zespolu odpowiedzialnoscia za temat kompletnie nie zwiazane z twoja praca i developerka.

Plusy

Dobre wynagrodzenie

Minusy

Opis

Tragedia i wyzysk

Pracowałem jako pracownik działu wyceny. To jest nie do opisania, jak współczesny obóz pracy przymusowej. Bo kto się zwolni jak dwa tygodnie czasu zainwestował w darmowe szkolenie(niepłatne)? Człowiek myśli-początki są trudne...w PZU od momentu przyjścia jest coraz gorzej i gorzej....i nepotyzm. Potężny-z gęby i nazwiska wszyscy podobni, Systemy informatyczne z lat 80 -serio MS DOS i Norton COmmander

Plusy

brak-czasem puszczą cię do łazienki nie krzycząc na ciebie

PZU is changing

PZU ceases to be an insurance company only. New challenges and new types of data are emerging. However, you can see a certain heaviness of corporations. We would like to enter the non-relational databases and expand the sources of data acquisition to transform them into real knowledge, useful at various levels of this organization. I would like to have my share in creating interesting and useful things. The processes of client deduplication, which I have been dealing with for years, have stopped developing so intensively. Is time for other challenges.

PZU Warszawa

panuje bardzo dobra atmosfera pracy, elastyczny grafik pracy

Plusy

elastyczny grafik

productive and friendly workplace

Shifts at this work was very flexible and perfect to compare work with studying, I learned how to manage my own time and duties. Place is good for young self-motivated people, really friendly and comfortable. The hardest part of this job was to little time for daily tasks to do. The most enjoyable part of the job was opportunity to meet new intresting people

Plusy

recreation rooms

Minusy

low salary

Brilliant company

opportunities to develop great staff helpful and respectful management 28 days off- holidays weekends off private medical cover discount for insurance policies

Plusy

long lunch breaks

Minusy

diffrent work patterns

Summary

Perfect employee. Good management. Workplace culture perfect. Climate very good. You can learn a lot, Management very good. Environment in work perfect.

Pracodawca nastawiony na rozwój pracowników

Dobry strukturalnie zbudowany plan rozwoju dla wszystkich grup pracowniczych. Kadra zarządzająca aktywnie uczestnicząca w budowaniu strategii firmy. Zespoły pracownicze zintegrowane wokół postawionych celów.

Plusy

dobry pakiet socjalny

Minusy

duża ilość podróży po kraju

Productive workplace

Typical day was to support our internal workers. Sometimes I had to search for solutions on internet. The hardest part of the job was that computers are unpredictable - particularly software: ). Enjoyable part of the job was just relationship with other people.

Plusy

unlimited breaks

polecam

Zarządzanie zespołem sprzedaży - 60 osób Współpraca z kanałem sprzedaży dealerów samochodowych Realizacja polityki sprzedaży produktów ubezpieczeniowych Rekrutacja agentów oraz ich szkolenie Stawianie i realizacja celów, zadań , planów ilościowych oraz jakościowych Kontrola pracy agenta Osiągnięcia i sukcesy I Miejsce w sprzedaży OFE z realizacją rocznego planu sprzedaży na poziomie 120% Rozbudowa sieci sprzedaży o 20%. Najlepszy zespół w realizacji rocznej ZzZ oraz Zi

Plusy

wynagrodzenie

Minusy

bardzo intensywna praca z siecią

Good place to work

Really good place to work, nice atmosphere, people were great. Excellent salary and a lot of benefits. Management is very skilful.

Średnia

Atmosfera dosyć przyjazna. Brak swojego stałego miejsca pracy. Kadra Zarządzająca nie zawsze spełnia swoje obowiązki. Brak możliwości zawarcia umowy o pracę. Praca na umowę zlecenie.

Plusy

Przyjazna atmosfera

Minusy

Brak możliwości awansu, rozwoju.

Doceniane pracy przez przełożonych

Motywacyjny system nagradzania Samodzielność w działaniu zaufanie

Ik was blij met het werk

Ik was blij met het werk, maar het gaf me geen voldoening als het gaat om onderwijs en salaris. Ik werkte veel uren, ik had geen privé-leven en niet het verdienen van veel.Collega's waren erg mooi, maar zeer veeleisend executives. In de krant was er een zeer grote discipline. Job was te praten met klanten. Soms was het heel hard werken, maar het gaf me veel voldoening

Plusy

hoge werktevredenheid

Minusy

zeer klein salaris

W Inspektoratach była dobra atmosfera pracy

Kontrola realizacji bieżących zadań. Narady z naczelnikami wydziałów. Raczej małe możliwości rozwoju na poziomie inspektoratów. Kadra zarządzająca często spoza branży.

Plusy

Wysokie zarobki

Minusy

Nepotyzm

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu