PZU

Opinie pracowników firmy PZU - Łódź, łódzkie

Łódź, łódzkie4 opinie

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (68)

Solidna, rozwijająca się firma

Firma z dużymi możliwościami, z jasnymi procedurami. W zamian za duży wysiłek włożony w pracę można dobrze zarobić. Permanentne zmiany wymagają umiejętności dostosowywania się do nowych warunków.

Plusy

Sprecyzowane zadania na stanowisku pracy, dobry pakiet socjalny.

Minusy

Ciągłe zmiany, brak stabiiności.

Hucpa

Obecnie szukają frajera, który będzie agentem. W czasie pandemii (sic!!!). Ich bezczelność nie zna granic. Mimo, że jasno powiedziałam co myślę o takiej pracy, to udawali że czarne jest białe, a jak ktoś im pluje w twarz to pada deszcz. Trzeba być jakimś psychopatą i pseudointeligencikiem, żeby pracować w tym bezkreśnie żałosnym miejscu.

Plusy

Można się szczerze uśmiać

Minusy

Jeden wielki minus

Pzu

- możliwość rozwoju w firmie PZU - pełna kultura w miejscu pracy - system bardzo przyjazny dla pracownika

Plusy

przyjemna atmosfera

Łödz

Mobbing i zrobila sie ogolna tragedia. Od kiedy powstala tzw. dobra zniana w firmie jest tragedia totalna. W lodzi jest wyzysk wynagrodzenie nizsze niz w marketach a wymagania ogrome. Kierownictwo stosuje mobbing czlowiek sue calkowicie nie liczy wiec odradzam lepiej pracowac na produkcji. Firma ktora uwaza sie za najwieksza spolke w tym rejonie europy bogaci sie kosztem pracownikow ktorych nie szanuje. Dyrektor w Lodzi to tyran ktory sie usmiecha a stosuje mobbing i nikt tego nie widzi ludzie sa zestresowani i masowo odchodza z firmym. Firma z tak bogata tradycja zeszla az tak nisko i na stanowska dyrektorskie zatrudnia takich nieodpowiedzialnych ludz szkoda bo ludzie naprawde sie staraja.

Plusy

Pracownicy

Minusy

Mobbing wynagrdzenie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu