PZU

Opinie pracowników firmy PZU

Wyświetlono wszystkie opinie (66)

Praca doradcy

Praca na kontrakcie B2B z dużymi planami do wykonania.

Firma dobra na początek.

Praca dobra na początek, maksymalnie na 3 lata później szkoda marnować swojego czasu i zdrowia.

Minusy

Niskie zarobki, stres, praca pod presją czasu, kadra kierownicza z przypadku.

Pzu

Bardzo dobra atmosfera w pracy, bonusy, dofinansowanie, PPE, możliwość rozwoju poziomego. i inne korzyści, prestiż.

Plusy

PPE

Raczej nie polecam, szkoda nerwów

PZU to firma gdzie umowa o pracę jest rzeczą niemożliwą jak baśń z tysiąca jednej nocy. . Śmiesznie niskie zarobki i notoryczne skracanie godzin pracy to standard.Uklady,układziki gdzie u zwykłego konsultanta brak realnej szansy na rozwój. Wymagania nieadekwatne do wynagrodzenia.System motywacyjny celowo skonstruowany tak żeby nie można było wyrobić wyższej stawki na nowy miesiąc bo lider zawsze się do czegoś przyczepi. Stres i ciągłe nerwy raczej nie polecam.

Plusy

Dobra atmosfera, pomoc w razie trudności merytorycznych, elastyczny grafik

Minusy

-Niskie zarobki, brak umowy o pracę, stres, wymagania nieadwkwatne do zysków, brak możliwości rozwoju, notoryczne skracanie godzin

Hucpa

Obecnie szukają frajera, który będzie agentem. W czasie pandemii (sic!!!). Ich bezczelność nie zna granic. Mimo, że jasno powiedziałam co myślę o takiej pracy, to udawali że czarne jest białe, a jak ktoś im pluje w twarz to pada deszcz. Trzeba być jakimś psychopatą i pseudointeligencikiem, żeby pracować w tym bezkreśnie żałosnym miejscu.

Plusy

Można się szczerze uśmiać

Minusy

Jeden wielki minus

Nie polecam pracy jako agent PZU. Mówią ze dają swoich klientów a nie prawda trzeba szukać swoich. Podstawa jest tylko 1 miesiąc, w kolejnych żadnego klienta wiec wypłata 0,00 i jeszcze pretensje telefoniczne że nie pracujesz bo żaden klient nie chętny a raczej samochodu i mieszkania co miesiąc nikt nie kupuje.

PZU CO Warszawa Konstruktorska 13

Witam, pracy nie polecam z następujących powodów; -Umowa zlecenie (serio? w takiej firmie z tradycjami to obciach i żenada). -Podpisywanie rachunku do wynagrodzenia (rachunek można podpisać tylko jednego dnia i to w dodatku w godzinach typu 12-15, w przeciwnym razie przelew zostanie wykonany w następnym tygodniu lub nawet dwóch. Oczywiście PZU CO jako firma nowoczesna nie daje możliwości akceptacji zdalnej - jak widać pewne rzeczy nie zmieniły się od 1803). -Grafik to już totalna porażka (średnio wychodzi około 100h/mc i zdarza się, że wypada wolne w dniu podpisywania rachunku, więc jeżeli nie chcesz czekać na wypłatę to musisz w dzień wolny jechać do pracy i tracić czas w wolny dzień. Chyba nawet za PRL było lepiej. -Nie ma okresu ochronnego jak w normalnych firmach (tak od razu masz obcinki jak doświadczony pracownik). -Brak systemu fair play korzystnego dla pracowników (jeśli ktoś ukradnie Ci klienta to nie masz możliwości dostać za niego prowizji, możesz za to sprawić, żeby złodziej też nie dostał). -Zarobki? jak w każdym innym podrzędnym CC (podkreślam podrzędnym!!!). -Bene fity? na umowie zlecenie brak. (A o przejściu na normalną umowę to już nawet nikt legend nie wspomina, są pracownicy którzy kilka lat siedzą na umowie śmieciowej.) -Koordynatorzy? Ci akurat są znośni ale też nie wszyscy. -Szkolenia (trenerka jest bardzo dobra a trener tylko śmieszny ale poza tym beznadziejny 0 wiedzy po szkoleniu z nim ale za to można posłuchać o kłykcinach czy anielskim wzwodzie). -Nie ma przypisanych miejsc (praktycznie codziennie siedzisz gdzie indzie, nawet w sektorach -

mozliwośc rozwoju osobistego

znakomite miejsce do rozwoju osobistego, ogrom wiedzy i doświadczenie

Bwo

Fatalna atmosfera pracy, stres, kierownicy źle traktują pracowników, panuje chaos i brak decyzyjności wśród kierowników, ludzie patrzą na siebie wilkiem.

Minusy

Niskie zarobki, ogromny stres.

Work that gives a lot of opportunities

Responsible work. Everyone who wants to work in insurance should be able to talk to clients and choose insurance well. Giving satisfaction and development opportunity

Zła atmosfera

Stres, plany nie do wykonania. Licza sie tylko przypisy nie ludzie. Wyzysk pracownika. Staż a potem umowa śmieciowa

To firma z poprzedniej epoki !

Fatalna atmosfera. Smieszne zarobki. Merytorycznie daleko z tyłu. Obawiam sie ze grozi jej out !

Plusy

Latwosc wymowki

Minusy

Brak rozwoju

Konstruktorska

Nieprawdopodobny wyścig szczurów. Nieosiągalne targety za najniższą ustawową stawkę. Podkradanie polis nowozatrudnionym przez starszych pracowników ku uciesze liderów co oczywiście wiąże się z niewypracowaniem wyników i zwolnieniem po 3 miesiącach. Nowi są traktowani jak mięso armatnie. Tragiczne warunki socjalne. Brak stałego miejsca pracy, rozlatujące się krzesła i słuchawki, zawieszanie się systemu. W przypadku braku połączeń wypad do domu i pensja 1700 zł brutto. Ogólnie dziadostwo za najniższą stawkę na rynku.

Plusy

Minusy

Makabrycznie niskie zarobki, brak wsparcia u liderów, brak socjalu, tragiczne warunki pracy.

Collect the money, and smile.

Its insurance company so my job was to provide service for various people and companies. I was also working on cash desk and collecting insurance payments.

Pzu

- możliwość rozwoju w firmie PZU - pełna kultura w miejscu pracy - system bardzo przyjazny dla pracownika

Plusy

przyjemna atmosfera

IT Warszawa

Raczej nie polecam. Spora czesc systemu infortmatycznego zrobiona jest w oparciu o (bardzo!!) stare technologie, pisane slabym stylem, boskie klasy na 5-6 tysiecy linijek. Mnostwo czasu pracy idzie na walke z ze srodowiskiem developerskim, jeszcze wiecej na niczego nie wnoszace spotkania. Duzo polityki biurowej, w firmie brak wiedzy jako ze duzo osob decyduje sie zwolnic - jesli decydujesz sie na prace tutaj jako dev badz przygotowany na bycie czlowiekiem orkiestra pracujacym gdzies pomiedzy biznesem/analliza/architektura/systemem. Kompletny brak elastycznosci, korporacyjne zasady sprawiaja ze na dostep do niektorych baz danych czekasz miesiacami. Brak szacunku do pracy i pracownika od przelozonych - tu niezaleznie czy jestes nowy czy jestes ekpertem w dziedzinie pracujacym w PZU nascie lat. Wspolpraca pomiedzy zespolami to standardowa walka i spychanie na innych odpowiedzialnosci za bledy - duza czesc pracy to jest pilnowanie zeby nikt nie obarczyl Ciebie lub twojego zespolu odpowiedzialnoscia za temat kompletnie nie zwiazane z twoja praca i developerka.

Plusy

Dobre wynagrodzenie

Minusy

Opis

Tragedia i wyzysk

Pracowałem jako pracownik działu wyceny. To jest nie do opisania, jak współczesny obóz pracy przymusowej. Bo kto się zwolni jak dwa tygodnie czasu zainwestował w darmowe szkolenie(niepłatne)? Człowiek myśli-początki są trudne...w PZU od momentu przyjścia jest coraz gorzej i gorzej....i nepotyzm. Potężny-z gęby i nazwiska wszyscy podobni, Systemy informatyczne z lat 80 -serio MS DOS i Norton COmmander

Plusy

brak-czasem puszczą cię do łazienki nie krzycząc na ciebie

IT Wrocław

Przepracowałem w tej "fabryce" 25 lat. Kiedyś aby dostać się do centrali trzeba było przejść całą ścieżkę od inspektoratu przez oddział i dopiero centrala. Teraz w centrali pracują "fachowcy" którzy inspektoratu na oczy nie widzieli, nie mają bladego pojęcia jak wygląda praca w tej firmie. IT we Wrocławiu przejęły Katowice. Naczelnik - dupowłaz centrali obstawił się swoimi przydupasami a ludzi z Wrocławia traktuje jak gorsze zło. Wcześniej rządził tam Giniowiec - totalna niedojda i matoł. Nie potrafił nawet drukarki podłączyć za to lizać dupę Marutowi - chamowi z górnej półki potrafił koncertowo. Mamy też Koniecznego - jakiegoś tam kierownika ZS - cham bydle i prostak przez którego odeszło z fabryki już tylu wartościowych pracowników. A prezio kasę bierze, gówno robi i udaje że mobbingu nie ma. Za żadne pieniądze nie wróciłbym do tego bagna.

Plusy

Minusy

wszystko

W tej firmie jeszcze była dobra atmosfera, nie wiem jak jest teraz

W tamtych latach firma liczyła się jeszcze z ludżmi, teraz jest różnie

Plusy

Same plusy

Minusy

Żadnych minusów

Dobra lokalizacja, fatalny sprzęt

słuchawki rozpadały się albo były posklejane na taśmę. Komputery potrafiły włączać się po 15 min. Atmosfera raczej przyjazna.

Plusy

lokalizacja, ludzie

Minusy

sprzęt

Ciężka praca tylko dla ludzi posiadających własny portfel zaufanych klientów

Jeśli masz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i posiadasz portfel zaufanych klientów biznesowych/indywidualnych jesteś w stanie zarobić duże pieniądze w PZU ŻYCIE SA. W przeciwnym wypadku praca będzie bardzo ciężka, zarobki małe + zero wsparcia ze strony firmy.

Plusy

elastyczny czas pracy

Minusy

Brak dodatkowych benefitów, zero wsparcia od firmy, umowa agencyjna nie gwarantująca stałych pieniędzy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.4

• PZU