PZU
Zobacz wszystkie opinie o firmie PZU

PZU

Opinia pracownika firmy PZU

wyscig szczurow

Firma posiada dobry pakiet socjalny dla pracownikow, organizuje rozne szkolenia poszerzajace wiedze, ale praca i atmosfera jest bardzo stresujaca i nerwowa, co powoduja przelozeni. Mozna to porownac do "wyscigu szczurow", kto nie podola ten "ODPADA"

Plusy

pakiet socjalny

Minusy

nacisk na pracownikow do coraz wiekszej sprzedazy polis pod rygorem zabrania premii lub zwolnienia

Stresowy charakter pracy

Brak motywacji, brak stałości zatrudnienia, zastraszanie pracownika. Firma nie szanuje swoich pracowników, nie liczy się z nimi. Motywowanie pracownika polega na jego zastraszeniu groźbą zwolnienia.

Miejsce pracy które mozna określić obozem pracy. Totalne łamanie przepisow kodeksu pracy. Praca po 10-12 godz dziennie.

Mój dzien pracy zaczyna się około godz 8 rano. Praca w terenie kończy się ok godz 12-14. Następnie pracuję przy komputerze do godz od 18 ( szybkie zakończenie pracy) do godz 22 kiedy zostaje wyłączony system. W tym czasie mam czas tylko na posiłek. Rozwoj w firmie mają osoby będące w dobrych relacjach z menagerami. Ponadto częste kontrole funkcyjne ze strony menagera i szukanie na siłę uchybień. Kadra menagerska to ludzie z przypadku nie mający żadnego pojęcia o zarządzaniu , nie znający przepisów. Najbardziej stresujące w mojej pracy jest stres, tempo pracy, naciski przełozonych, brak zycia prywatnego od poniedziałku do wieczora w piątek.

Plusy

Wynagrodzenie na czas.

Minusy

Niskie zarobki, stres, stosownie zastraszania, mobbing. Brak życia prywatnego w dni pracujące. Brak szacunku dla pracowników.

Firma dobra na początek.

Praca dobra na początek, maksymalnie na 3 lata później szkoda marnować swojego czasu i zdrowia.

Minusy

Niskie zarobki, stres, praca pod presją czasu, kadra kierownicza z przypadku.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.4

• PZU