PZU
Zobacz wszystkie opinie o firmie PZU

PZU

Opinia pracownika firmy PZU

Work that gives a lot of opportunities

Responsible work. Everyone who wants to work in insurance should be able to talk to clients and choose insurance well. Giving satisfaction and development opportunity

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Oszustwo

Firma Oszukuje na każdym kroku, zależy gdzie pracujesz, jeśli sprawdzając dokumentacje wypadków, oszukają cię na rozmowie wstępnej, następnie się okaże zupełnie inny wymiar godzin, inne warunki i inne zarobki. Jeśli na infolinii, nie dostaniesz pieniędzy za szkolenie, które trwa prawie 2 tygodnie, jeśli skończy się pod koniec miesiąca zostaniesz z niczym, firma nie wypłaci ci za nie do przepracowania 50h, co łamie twoje prawa i z czym wygrasz w sądzie, o czym pamiętajcie. Niepoważna instytucja.

Plusy

Godziny

Minusy

Oszukiwanie pracownika

Miejsce pracy które mozna określić obozem pracy. Totalne łamanie przepisow kodeksu pracy. Praca po 10-12 godz dziennie.

Mój dzien pracy zaczyna się około godz 8 rano. Praca w terenie kończy się ok godz 12-14. Następnie pracuję przy komputerze do godz od 18 ( szybkie zakończenie pracy) do godz 22 kiedy zostaje wyłączony system. W tym czasie mam czas tylko na posiłek. Rozwoj w firmie mają osoby będące w dobrych relacjach z menagerami. Ponadto częste kontrole funkcyjne ze strony menagera i szukanie na siłę uchybień. Kadra menagerska to ludzie z przypadku nie mający żadnego pojęcia o zarządzaniu , nie znający przepisów. Najbardziej stresujące w mojej pracy jest stres, tempo pracy, naciski przełozonych, brak zycia prywatnego od poniedziałku do wieczora w piątek.

Plusy

Wynagrodzenie na czas.

Minusy

Niskie zarobki, stres, stosownie zastraszania, mobbing. Brak życia prywatnego w dni pracujące. Brak szacunku dla pracowników.

Firma dobra na początek.

Praca dobra na początek, maksymalnie na 3 lata później szkoda marnować swojego czasu i zdrowia.

Minusy

Niskie zarobki, stres, praca pod presją czasu, kadra kierownicza z przypadku.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu
  • PZU
  • Work that gives a lot of opportunities