PZU
Zobacz wszystkie opinie o firmie PZU

PZU

Opinia pracownika firmy PZU

Konstruktorska

Nieprawdopodobny wyścig szczurów. Nieosiągalne targety za najniższą ustawową stawkę. Podkradanie polis nowozatrudnionym przez starszych pracowników ku uciesze liderów co oczywiście wiąże się z niewypracowaniem wyników i zwolnieniem po 3 miesiącach. Nowi są traktowani jak mięso armatnie. Tragiczne warunki socjalne. Brak stałego miejsca pracy, rozlatujące się krzesła i słuchawki, zawieszanie się systemu. W przypadku braku połączeń wypad do domu i pensja 1700 zł brutto. Ogólnie dziadostwo za najniższą stawkę na rynku.

Plusy

Minusy

Makabrycznie niskie zarobki, brak wsparcia u liderów, brak socjalu, tragiczne warunki pracy.

Oszustwo

Firma Oszukuje na każdym kroku, zależy gdzie pracujesz, jeśli sprawdzając dokumentacje wypadków, oszukają cię na rozmowie wstępnej, następnie się okaże zupełnie inny wymiar godzin, inne warunki i inne zarobki. Jeśli na infolinii, nie dostaniesz pieniędzy za szkolenie, które trwa prawie 2 tygodnie, jeśli skończy się pod koniec miesiąca zostaniesz z niczym, firma nie wypłaci ci za nie do przepracowania 50h, co łamie twoje prawa i z czym wygrasz w sądzie, o czym pamiętajcie. Niepoważna instytucja.

Plusy

Godziny

Minusy

Oszukiwanie pracownika

Miejsce pracy które mozna określić obozem pracy. Totalne łamanie przepisow kodeksu pracy. Praca po 10-12 godz dziennie.

Mój dzien pracy zaczyna się około godz 8 rano. Praca w terenie kończy się ok godz 12-14. Następnie pracuję przy komputerze do godz od 18 ( szybkie zakończenie pracy) do godz 22 kiedy zostaje wyłączony system. W tym czasie mam czas tylko na posiłek. Rozwoj w firmie mają osoby będące w dobrych relacjach z menagerami. Ponadto częste kontrole funkcyjne ze strony menagera i szukanie na siłę uchybień. Kadra menagerska to ludzie z przypadku nie mający żadnego pojęcia o zarządzaniu , nie znający przepisów. Najbardziej stresujące w mojej pracy jest stres, tempo pracy, naciski przełozonych, brak zycia prywatnego od poniedziałku do wieczora w piątek.

Plusy

Wynagrodzenie na czas.

Minusy

Niskie zarobki, stres, stosownie zastraszania, mobbing. Brak życia prywatnego w dni pracujące. Brak szacunku dla pracowników.

Firma dobra na początek.

Praca dobra na początek, maksymalnie na 3 lata później szkoda marnować swojego czasu i zdrowia.

Minusy

Niskie zarobki, stres, praca pod presją czasu, kadra kierownicza z przypadku.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu