PZU
Zobacz wszystkie opinie o firmie PZU

PZU

Opinia pracownika firmy PZU

IT Wrocław

Przepracowałem w tej "fabryce" 25 lat. Kiedyś aby dostać się do centrali trzeba było przejść całą ścieżkę od inspektoratu przez oddział i dopiero centrala. Teraz w centrali pracują "fachowcy" którzy inspektoratu na oczy nie widzieli, nie mają bladego pojęcia jak wygląda praca w tej firmie. IT we Wrocławiu przejęły Katowice. Naczelnik - dupowłaz centrali obstawił się swoimi przydupasami a ludzi z Wrocławia traktuje jak gorsze zło. Wcześniej rządził tam Giniowiec - totalna niedojda i matoł. Nie potrafił nawet drukarki podłączyć za to lizać dupę Marutowi - chamowi z górnej półki potrafił koncertowo. Mamy też Koniecznego - jakiegoś tam kierownika ZS - cham bydle i prostak przez którego odeszło z fabryki już tylu wartościowych pracowników. A prezio kasę bierze, gówno robi i udaje że mobbingu nie ma. Za żadne pieniądze nie wróciłbym do tego bagna.

Plusy

Minusy

wszystko

Miejsce pracy które mozna określić obozem pracy. Totalne łamanie przepisow kodeksu pracy. Praca po 10-12 godz dziennie.

Mój dzien pracy zaczyna się około godz 8 rano. Praca w terenie kończy się ok godz 12-14. Następnie pracuję przy komputerze do godz od 18 ( szybkie zakończenie pracy) do godz 22 kiedy zostaje wyłączony system. W tym czasie mam czas tylko na posiłek. Rozwoj w firmie mają osoby będące w dobrych relacjach z menagerami. Ponadto częste kontrole funkcyjne ze strony menagera i szukanie na siłę uchybień. Kadra menagerska to ludzie z przypadku nie mający żadnego pojęcia o zarządzaniu , nie znający przepisów. Najbardziej stresujące w mojej pracy jest stres, tempo pracy, naciski przełozonych, brak zycia prywatnego od poniedziałku do wieczora w piątek.

Plusy

Wynagrodzenie na czas.

Minusy

Niskie zarobki, stres, stosownie zastraszania, mobbing. Brak życia prywatnego w dni pracujące. Brak szacunku dla pracowników.

Firma dobra na początek.

Praca dobra na początek, maksymalnie na 3 lata później szkoda marnować swojego czasu i zdrowia.

Minusy

Niskie zarobki, stres, praca pod presją czasu, kadra kierownicza z przypadku.

Pzu

Bardzo dobra atmosfera w pracy, bonusy, dofinansowanie, PPE, możliwość rozwoju poziomego. i inne korzyści, prestiż.

Plusy

PPE

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PZU. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu