PwC
Zobacz wszystkie opinie o firmie PwC

PwC

Opinia pracownika firmy PwC

Praca w pwc

KPI, deadline’s, rozbudowana administracja. Typowe korpo.

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Zdecydowanie odradzam

Najgorsze doświadczenie zawodowe w mojej karierze. Odradzam każdemu kto ceni sobie swój czas, ale przede wszystkim zdrowie. Zarząd dla wyrobienia nieralnych planów wprowadza atmosferę terroru, więc nikt normalny raczej tam nie zostaje. Takie podejście przełożonych wpływa na straszą atmosferę w pracy. Codziennie rano omawiasz swoje wyniki z reszta zespołu i skupiasz się na spadkach oraz tłumaczeniu dlaczego tak słabo. Trzeba zaznaczyć że większość terminów jest nieosiągalnych więc aby nie pogorszyć wyników i nie tłumaczyć się na forum, robisz za darmo. Przełożeni i reszta o tym wie, ale jest to na rękę. W końcu nie trzeba Ci zapłacić, a robota zrobiona. Przełożony był w stanie zasugerować żeby odmówić wzięcia l4, bo przecież plany zostały założone. Nikogo nie obchodzi czy masz 40 stopni gorączki. Przecież najważniejsze jest osiągnięcie celu. Brak możliwości awansu spowodowane bardzo sztywna strukturą w zespole. Stanowisko coacha to jakaś porażka. Często wybiera się osoby, którym nic innego nie można zaoferować i tak utrzymuje się ich w pracy. Trzeba wspomnieć że ja trafiłam na takiego coacha, który w ogóle się na to nie nadawał. Jednym słowem tragedia. Na szczęście mam porównanie i wiem,że może być lepiej. Obecnie mam świetną pracę i każdemu odradzam PwC.

Plusy

Niestety brak

Minusy

Niskie zarobki, straszna korporacyjna atmosfera, mobbing, praca w nadgodzinach za darmo, okropna atmosfera w zespole, praca pod ogromną presją czasu, brak realnych terminów dla wykonania zadania

Great place to work at

I do not have to count the number of benefits and options for personal development that this company offers. Worked at PwC SDC in Katowice, Poland. It was a great time, would recommend 100%. Amazing people and great atmosphere of the workplace. Kind management, always happy to help.

Plusy

flexible hours, lunch breaks

Minusy

n/a

Dobra atmosfera, zapomnij o urlopie na narty

Dobre miejsce dla młodych osób, które poświęcą swój czas pracy, panuje tu miła atmosfera, możliwość wykonywania nadgodzin w dużej ilości. wygodne warunki pracy, jednak brak parkingu i wybór urlopu tylko w miesiącach wakacyjnych.

Plusy

Elastyczny czas pracy, możliwość home office

Minusy

Brak parkingu, liczba nadgodzin, małe pole do wyboru urlopu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PwC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu