Opinia pracownika firmy PwC

Very interesting

25 maja 2017
This job allowed me to know many different things in a field of auditing. Colleagues are also a huge asset. Moreover there was a playing room which could be used anytime.
5 października 2018
Specjalista ds. procesu (były pracownik) - Katowice, śląskie
Najgorsze doświadczenie zawodowe w mojej karierze. Odradzam każdemu kto ceni sobie swój czas, ale przede wszystkim zdrowie. Zarząd dla wyrobienia nieralnych planów wprowadza atmosferę terroru, więc nikt normalny raczej tam nie zostaje. Takie podejście przełożonych wpływa na straszą atmosferę w pracy. Codziennie rano omawiasz swoje wyniki z reszta zespołu i skupiasz się na spadkach oraz tłumaczeniu dlaczego tak słabo. Trzeba zaznaczyć że większość terminów jest nieosiągalnych więc aby nie pogorszyć wyników i nie tłumaczyć się na forum, robisz za darmo. Przełożeni i reszta o tym wie, ale jest to na rękę. W końcu nie trzeba Ci zapłacić, a robota zrobiona. Przełożony był w stanie zasugerować żeby odmówić wzięcia l4, bo przecież plany zostały założone. Nikogo nie obchodzi czy masz 40 stopni gorączki. Przecież najważniejsze jest osiągnięcie celu. Brak możliwości awansu spowodowane bardzo sztywna strukturą w zespole. Stanowisko coacha to jakaś porażka. Często wybiera się osoby, którym nic innego nie można zaoferować i tak utrzymuje się ich w pracy. Trzeba wspomnieć że ja trafiłam na takiego coacha, który w ogóle się na to nie nadawał. Jednym słowem tragedia. Na szczęście mam porównanie i wiem,że może być lepiej. Obecnie mam świetną pracę i każdemu odradzam PwC.
Plusy
Niestety brak
Minusy
Niskie zarobki, straszna korporacyjna atmosfera, mobbing, praca w nadgodzinach za darmo, okropna atmosfera w zespole, praca pod ogromną presją czasu, brak realnych terminów dla wykonania zadania
5 maja 2018
Process Specialist (były pracownik) - Katowice
I do not have to count the number of benefits and options for personal development that this company offers. Worked at PwC SDC in Katowice, Poland. It was a great time, would recommend 100%. Amazing people and great atmosphere of the workplace. Kind management, always happy to help.
Plusy
flexible hours, lunch breaks
Minusy
n/a
20 marca 2018
Starszy Specjalista ds. Procesu (obecny pracownik) - Katowice, śląskie
Dobre miejsce dla młodych osób, które poświęcą swój czas pracy, panuje tu miła atmosfera, możliwość wykonywania nadgodzin w dużej ilości. wygodne warunki pracy, jednak brak parkingu i wybór urlopu tylko w miesiącach wakacyjnych.
Plusy
Elastyczny czas pracy, możliwość home office
Minusy
Brak parkingu, liczba nadgodzin, małe pole do wyboru urlopu
  1. Very interesting