PROVIDENT POLSKA S.A.

Opinie o firmie PROVIDENT POLSKA S.A., temat Równowaga praca/życie

3.4Płaca i benefity

Znaleziono 11 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (115)

Sochaczew

Praca w stresie. Ciągłe telefony 7 dni w tygodniu. Paliwo i doładowanie telefonu w swoim zakresie. Nigdy nie wiadomo kogo spotkasz umawiając się z klientem w domu.

Plusy

Zdobyte doświadczenie w sprzedaży

Katowice

Najlepiej zacząć od stanowiska Doradcy Klienta, ponieważ wtedy masz realny wpływ na swoje wynagrodzenie. Można zarobić naprawdę duże pieniądze, pracując kilka godz tyg.

Plusy

Nienormowany czas pracy

Minusy

Zbyt duzy zakres obowiazkow.

Stres... Stres i jeszcze raz stres mobbing psychiczny... Biznes lider bez żadnej wiedzy odsyłający do innych kierowników. Czas pracy makabryczny... Zero czasu na rodzinę... Jesteś chory nie pracujesz bo stymulujesz nie ważne że masz raka 😓... Związki zawodowe Provident brak pomocy..

Plusy

Doradcy to złoto . Cudowni ludzie

Minusy

Brak czasu dla rodziny

good workplace

the work consisted in providing loans and collecting installments from clients, I learned to understand the needs of people and listen to them, my bosses have always been very keen. I liked this job because I like talking to people and flexible working hours, although sometimes it was hard for people to refuse to pay

Plusy

free lunch

Minusy

long hours

ocena poniżej

Sposób zarządzania oraz ilość zadań do wykonania w ciągu KAŻDEGO dnia pracy nie pozwala, na pracę krótsza jak 12-14h.

Plusy

Wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny

Minusy

Strategia rozwoju firmy oraz brak czasu na życie prywatne

Provident Polska sa

Bardzo dobrze, duże możliwości rozwoju. Bezpośredni przełożony wspaniały człowiek, współpracownicy zaangażowani.

Ciekawa praca

Sam ustalałem sobie czas pracy. Odbierałem raty od klientów i szukałem nowych. Praca całkiem ciekawe, ale niestety produkt, który oferowałem nie jest czymś co sam chciałbym mieć. Przykładowo ktoś pożyczał 1000zł a oddawał 2000zł.

Plusy

Sam ustałam godziny pracy

Minusy

Umowa zlecenie, Produkt.

Praca stała z pakietem socjalnym, dobra atmosfera pomiędzy pracownikami firmy. Średnia możliwość rozwioju w obecnym Dziale.

Firma, która daje pracownikom bardzo dobry pakiet socjalny, możliwość szkoleń. Dobra współpraca pomiędzy pracownikami Działu. Wyrozumiała kadra zarządzająca. Najtrudniejszą częścią mojej pracy jest wykonanie wielu zadań pod presją czasu. Praca bardzo zróżnicowana, nierutynowa. Najprzyjemniejszą cześcią mojej pracy jest współpraca z Oddziałami oraz Opiekunami współpracujących banków.

Plusy

Pakiet rodzinny w Medicover

Minusy

Brak możliwości rozwoju

praca na poziomie podstawowym

Firma zapewnia stały co tygodniowy dochód. Jednak nie jest prawda,że pracujesz kiedy chcesz,JEST CIAGŁA NAGONKA TELEFONICZNA,BARDZO NISKA KULTURA KIEROWNIKÓW )NIESTETY OSOBY BEZ ODPOWIEDNIEGO WYKSZTAŁCENIA)ZATRUDNIANE SA NA STANOWISKA KIEROWNIKÓW DO ZARZĄDZANIA LUDZMI..nie mając pojęcia o takim charakterze pracy. Cigłe zwalniania na stanowiskach kierowniczych,donoszenia,wygryzania.Wczasie mojej ok 12letnie pracy takich kierowników na rok przypadało dwóch lub trzech..PARANOJA....lepiej się pracowało w terenie z ludzmi,zyczliwie,wesoło,,,spotkania w biurze to wiecznie trauma,stres...

Plusy

stałe co tygodniowe zarobki, równowaga miedzy zyciem prywatnym i zawodowym

Minusy

niska kultura pracy kadry zarządzającej..

przeciętne miejsce pracy

Pracując w firmie Provident nie można narzekać na nudę. Każdy dzień potrafi zaskoczyć przedstawiciela. Nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie klientów, którzy są różni i mają hmmm oryginalne pomysły na wytłumaczenie braku spłaty raty w danym tygodniu (i w takich przypadkach przedstawiciel musi wykazać się zdolnością szybkiego myślenia i podejmowania właściwych decyzji). Również przełożeni potrafią sprawić, że zaplanowany dzień trzeba przeorganizować. Planujemy pobudkę o 7,00. Ze snu wyrywa nas sms od kierownika wysłany chwilę po 6. Proszę do godziny 9 zajać się reklamą firmy w mieście. Wszystkie słupy mają byc oplakatowane!!!! O kurczę, przecież mam poumawianych klientów od 8-ej! Trzeba podzielić się rewirami z pozostałymi przedstawicielami. Pójdzie szybciej. Rozpoczęła się gorrrąca linia. Kto i gdzie zajmie się reklamą. Ktoś nie ma wystarczającej liczby plakatów w domu, ktoś inny nie zdąży(wiadomo sprawy prywatne - odprowadzić dziecko do szkoły, wizyta u dentysty, itp.). Ok rejon jest w miarę podzielony. Niestety zaczyna padać deszcz. Taśma nie chce się przykleić do słupa, deszcz zmywa z plakatów numer telefonu do przedstawiciela. W między czasie dzwoni pani Nowak - nie ma pieniędzy. Wczoraj wybrała z bankomatu. Niestety wnuczek Kazio wypuścił rano królika z klatki a ten z kolei znalazł portfel i pogryzł pieniądze... Zapłaci za tydzień. nie ma więcej. Zresztą wybiera się z Kaziem do kina i potrzebuje na colę i popcorn dla wnusia... Znowu dzwoni telefon. Tym razem prywatny. Kończę rozmowę z panią Nowak. Schowałam służbówkę i wyciągam tel. prywatny. Kierownik dzwoni??? odbieram, -

Praca umiarkowanie dobra

praca jest znośna,ale nawiązałam dużo kontaktów zawodowych jak i prywatnych

Plusy

żadnych

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PROVIDENT POLSKA S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.0
3.0