PROVIDENT POLSKA S.A.

Opinie o firmie PROVIDENT POLSKA S.A., temat Płaca i benefity

3.4Płaca i benefity

Znaleziono 12 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (115)

Dobra atmosfera, fajni ludzie

Miła atmosfera, praca ciekawa i pełna wyzwań. Tylko dla osób komunikatywnych i nie bojących się. Zarobki średnie raczej jako dodatek do domowego budżetu

Katowice

Najlepiej zacząć od stanowiska Doradcy Klienta, ponieważ wtedy masz realny wpływ na swoje wynagrodzenie. Można zarobić naprawdę duże pieniądze, pracując kilka godz tyg.

Plusy

Nienormowany czas pracy

Minusy

Zbyt duzy zakres obowiazkow.

Stres... Stres i jeszcze raz stres mobbing psychiczny... Biznes lider bez żadnej wiedzy odsyłający do innych kierowników. Czas pracy makabryczny... Zero czasu na rodzinę... Jesteś chory nie pracujesz bo stymulujesz nie ważne że masz raka 😓... Związki zawodowe Provident brak pomocy..

Plusy

Doradcy to złoto . Cudowni ludzie

Minusy

Brak czasu dla rodziny

Polecam

Elastyczny grafik pracy, ogromna kultura kadry zarządzającej, pomoc i wsparcie ze strony firmy, uczciwość i wypłaty na czas.

good workplace

the work consisted in providing loans and collecting installments from clients, I learned to understand the needs of people and listen to them, my bosses have always been very keen. I liked this job because I like talking to people and flexible working hours, although sometimes it was hard for people to refuse to pay

Plusy

free lunch

Minusy

long hours

Ok

Atmosfera dobra, warunki pracy OK ale płace słabe. Dużo dodatków socjalnych dofinansowania wczasów bony świąteczne. Ale pensje stałe słabe

Plusy

socjal

Minusy

zarobki

ocena poniżej

Sposób zarządzania oraz ilość zadań do wykonania w ciągu KAŻDEGO dnia pracy nie pozwala, na pracę krótsza jak 12-14h.

Plusy

Wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny

Minusy

Strategia rozwoju firmy oraz brak czasu na życie prywatne

Ciekawa praca

Sam ustalałem sobie czas pracy. Odbierałem raty od klientów i szukałem nowych. Praca całkiem ciekawe, ale niestety produkt, który oferowałem nie jest czymś co sam chciałbym mieć. Przykładowo ktoś pożyczał 1000zł a oddawał 2000zł.

Plusy

Sam ustałam godziny pracy

Minusy

Umowa zlecenie, Produkt.

Praca stała z pakietem socjalnym, dobra atmosfera pomiędzy pracownikami firmy. Średnia możliwość rozwioju w obecnym Dziale.

Firma, która daje pracownikom bardzo dobry pakiet socjalny, możliwość szkoleń. Dobra współpraca pomiędzy pracownikami Działu. Wyrozumiała kadra zarządzająca. Najtrudniejszą częścią mojej pracy jest wykonanie wielu zadań pod presją czasu. Praca bardzo zróżnicowana, nierutynowa. Najprzyjemniejszą cześcią mojej pracy jest współpraca z Oddziałami oraz Opiekunami współpracujących banków.

Plusy

Pakiet rodzinny w Medicover

Minusy

Brak możliwości rozwoju

Good for people with strong nerves and determined

appointments with customers training collection (payment from customers) settlement sale of loans goals low wages short-time operation a lot of stress

Plusy

free lunch during training

Minusy

low wages

przeciętne miejsce pracy

Pracując w firmie Provident nie można narzekać na nudę. Każdy dzień potrafi zaskoczyć przedstawiciela. Nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie klientów, którzy są różni i mają hmmm oryginalne pomysły na wytłumaczenie braku spłaty raty w danym tygodniu (i w takich przypadkach przedstawiciel musi wykazać się zdolnością szybkiego myślenia i podejmowania właściwych decyzji). Również przełożeni potrafią sprawić, że zaplanowany dzień trzeba przeorganizować. Planujemy pobudkę o 7,00. Ze snu wyrywa nas sms od kierownika wysłany chwilę po 6. Proszę do godziny 9 zajać się reklamą firmy w mieście. Wszystkie słupy mają byc oplakatowane!!!! O kurczę, przecież mam poumawianych klientów od 8-ej! Trzeba podzielić się rewirami z pozostałymi przedstawicielami. Pójdzie szybciej. Rozpoczęła się gorrrąca linia. Kto i gdzie zajmie się reklamą. Ktoś nie ma wystarczającej liczby plakatów w domu, ktoś inny nie zdąży(wiadomo sprawy prywatne - odprowadzić dziecko do szkoły, wizyta u dentysty, itp.). Ok rejon jest w miarę podzielony. Niestety zaczyna padać deszcz. Taśma nie chce się przykleić do słupa, deszcz zmywa z plakatów numer telefonu do przedstawiciela. W między czasie dzwoni pani Nowak - nie ma pieniędzy. Wczoraj wybrała z bankomatu. Niestety wnuczek Kazio wypuścił rano królika z klatki a ten z kolei znalazł portfel i pogryzł pieniądze... Zapłaci za tydzień. nie ma więcej. Zresztą wybiera się z Kaziem do kina i potrzebuje na colę i popcorn dla wnusia... Znowu dzwoni telefon. Tym razem prywatny. Kończę rozmowę z panią Nowak. Schowałam służbówkę i wyciągam tel. prywatny. Kierownik dzwoni??? odbieram, -

Plusy -elastyczny czas pracy -pomoc kierownictwa w poczatkowej fazie pracy -profesjonalne szkolenia minusy -niskie płace -wywieranie duzej presji na pracownika gdy nie ma wynikow

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PROVIDENT POLSKA S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.4

• PROVIDENT POLSKA S.A.