PROVIDENT POLSKA S.A.

Opinie o firmie PROVIDENT POLSKA S.A., temat Kultura pracy

Znaleziono 15 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (115)

Dobra atmosfera, fajni ludzie

Miła atmosfera, praca ciekawa i pełna wyzwań. Tylko dla osób komunikatywnych i nie bojących się. Zarobki średnie raczej jako dodatek do domowego budżetu

panuje zła atmosfera

małe zarobki, stresująca praca, wyścig szczurów, niemiła atmosfera

Minusy

niemiła atmosfera

Stres... Stres i jeszcze raz stres mobbing psychiczny... Biznes lider bez żadnej wiedzy odsyłający do innych kierowników. Czas pracy makabryczny... Zero czasu na rodzinę... Jesteś chory nie pracujesz bo stymulujesz nie ważne że masz raka 😓... Związki zawodowe Provident brak pomocy..

Plusy

Doradcy to złoto . Cudowni ludzie

Minusy

Brak czasu dla rodziny

Polecam

Elastyczny grafik pracy, ogromna kultura kadry zarządzającej, pomoc i wsparcie ze strony firmy, uczciwość i wypłaty na czas.

Dobry kontakt z ludzmi,miła atmosfera

Praca polegała na dobrym kontakcie z ludźmi,co przychodziło mi z łatwością,jednak zarobki pozostawiają duzo do życzenia.

Plusy

Swobodna atmosfera

Minusy

Bardzo niskie zarobki

productive

friendly and helpful people. Busy place, meet new people. The hardest commute; teamwork. I learned to how to procced with frustated and unpleasant customers.

Plusy

new experience

Minusy

fuel costs

Zarobki to ZART!

Aplikowałam na staż w IT, na rozmowie miałam test z SQL na podstawowym poziomie i dużo pytań typowo HR. Po pewnym czasie dostałam informacje, że dostałam się, ale czeka mnie jeszcze spotkanie "integracyjne" które jest jeszcze 2 etapem rekrutacji. Wszystko brzmiało dobrze do momentu gdy zaoferowano mi 15zl BRUTTO! za godzine?! Jak można oferować w IT osobie z wyższym wykształceniem takie stawki?! Oczywiście umowa zlecenie..

Minusy

Zarobki

Brak poszanowania pracowników .wywieranie stałej presji wyników za wszelką cenę

Plusy

elastyczny czas pracy

Minusy

Miejsce gdzie mozna spokojnie pracowac lecz zarobki nie sa duze.

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie,zarobki mogly by byc wyzsze i troche mniej wymagan.

Plusy

Szkolenia, praca z ludzmi, kadra zarzadzajaca dobrze motywujaca do pracy

Minusy

Niskie zarobki, za duzo obowiazkow jak na takie zarobki jak sa proponowane

Ok

Atmosfera dobra, warunki pracy OK ale płace słabe. Dużo dodatków socjalnych dofinansowania wczasów bony świąteczne. Ale pensje stałe słabe

Plusy

socjal

Minusy

zarobki

Provident Polska sa

Bardzo dobrze, duże możliwości rozwoju. Bezpośredni przełożony wspaniały człowiek, współpracownicy zaangażowani.

Sochaczew

Praca w stresie. Ciągłe telefony 7 dni w tygodniu. Paliwo i doładowanie telefonu w swoim zakresie. Nigdy nie wiadomo kogo spotkasz umawiając się z klientem w domu.

Plusy

Zdobyte doświadczenie w sprzedaży

Minusy

Praca stała z pakietem socjalnym, dobra atmosfera pomiędzy pracownikami firmy. Średnia możliwość rozwioju w obecnym Dziale.

Firma, która daje pracownikom bardzo dobry pakiet socjalny, możliwość szkoleń. Dobra współpraca pomiędzy pracownikami Działu. Wyrozumiała kadra zarządzająca. Najtrudniejszą częścią mojej pracy jest wykonanie wielu zadań pod presją czasu. Praca bardzo zróżnicowana, nierutynowa. Najprzyjemniejszą cześcią mojej pracy jest współpraca z Oddziałami oraz Opiekunami współpracujących banków.

Plusy

Pakiet rodzinny w Medicover

Minusy

Brak możliwości rozwoju

praca na poziomie podstawowym

Firma zapewnia stały co tygodniowy dochód. Jednak nie jest prawda,że pracujesz kiedy chcesz,JEST CIAGŁA NAGONKA TELEFONICZNA,BARDZO NISKA KULTURA KIEROWNIKÓW )NIESTETY OSOBY BEZ ODPOWIEDNIEGO WYKSZTAŁCENIA)ZATRUDNIANE SA NA STANOWISKA KIEROWNIKÓW DO ZARZĄDZANIA LUDZMI..nie mając pojęcia o takim charakterze pracy. Cigłe zwalniania na stanowiskach kierowniczych,donoszenia,wygryzania.Wczasie mojej ok 12letnie pracy takich kierowników na rok przypadało dwóch lub trzech..PARANOJA....lepiej się pracowało w terenie z ludzmi,zyczliwie,wesoło,,,spotkania w biurze to wiecznie trauma,stres...

Plusy

stałe co tygodniowe zarobki, równowaga miedzy zyciem prywatnym i zawodowym

Minusy

niska kultura pracy kadry zarządzającej..

Plusy -elastyczny czas pracy -pomoc kierownictwa w poczatkowej fazie pracy -profesjonalne szkolenia minusy -niskie płace -wywieranie duzej presji na pracownika gdy nie ma wynikow

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PROVIDENT POLSKA S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.4

• PROVIDENT POLSKA S.A.