PROVIDENT POLSKA S.A.

Opinie dot. stanowiska Przedstawiciel (m/k) w firmie PROVIDENT POLSKA S.A.

Przedstawiciel (m/k)1 opinia
Polska1 opinia

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (115)

przeciętne miejsce pracy

Pracując w firmie Provident nie można narzekać na nudę. Każdy dzień potrafi zaskoczyć przedstawiciela. Nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie klientów, którzy są różni i mają hmmm oryginalne pomysły na wytłumaczenie braku spłaty raty w danym tygodniu (i w takich przypadkach przedstawiciel musi wykazać się zdolnością szybkiego myślenia i podejmowania właściwych decyzji). Również przełożeni potrafią sprawić, że zaplanowany dzień trzeba przeorganizować. Planujemy pobudkę o 7,00. Ze snu wyrywa nas sms od kierownika wysłany chwilę po 6. Proszę do godziny 9 zajać się reklamą firmy w mieście. Wszystkie słupy mają byc oplakatowane!!!! O kurczę, przecież mam poumawianych klientów od 8-ej! Trzeba podzielić się rewirami z pozostałymi przedstawicielami. Pójdzie szybciej. Rozpoczęła się gorrrąca linia. Kto i gdzie zajmie się reklamą. Ktoś nie ma wystarczającej liczby plakatów w domu, ktoś inny nie zdąży(wiadomo sprawy prywatne - odprowadzić dziecko do szkoły, wizyta u dentysty, itp.). Ok rejon jest w miarę podzielony. Niestety zaczyna padać deszcz. Taśma nie chce się przykleić do słupa, deszcz zmywa z plakatów numer telefonu do przedstawiciela. W między czasie dzwoni pani Nowak - nie ma pieniędzy. Wczoraj wybrała z bankomatu. Niestety wnuczek Kazio wypuścił rano królika z klatki a ten z kolei znalazł portfel i pogryzł pieniądze... Zapłaci za tydzień. nie ma więcej. Zresztą wybiera się z Kaziem do kina i potrzebuje na colę i popcorn dla wnusia... Znowu dzwoni telefon. Tym razem prywatny. Kończę rozmowę z panią Nowak. Schowałam służbówkę i wyciągam tel. prywatny. Kierownik dzwoni??? odbieram, -

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PROVIDENT POLSKA S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu