PROVIDENT POLSKA S.A.

Opinie pracowników firmy PROVIDENT POLSKA S.A.

Znaleziono 28 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (115)

Dobra atmosfera, fajni ludzie

Miła atmosfera, praca ciekawa i pełna wyzwań. Tylko dla osób komunikatywnych i nie bojących się. Zarobki średnie raczej jako dodatek do domowego budżetu

panuje zła atmosfera

małe zarobki, stresująca praca, wyścig szczurów, niemiła atmosfera

Minusy

niemiła atmosfera

Katowice

Najlepiej zacząć od stanowiska Doradcy Klienta, ponieważ wtedy masz realny wpływ na swoje wynagrodzenie. Można zarobić naprawdę duże pieniądze, pracując kilka godz tyg.

Plusy

Nienormowany czas pracy

Minusy

Zbyt duzy zakres obowiazkow.

Stres... Stres i jeszcze raz stres mobbing psychiczny... Biznes lider bez żadnej wiedzy odsyłający do innych kierowników. Czas pracy makabryczny... Zero czasu na rodzinę... Jesteś chory nie pracujesz bo stymulujesz nie ważne że masz raka 😓... Związki zawodowe Provident brak pomocy..

Plusy

Doradcy to złoto . Cudowni ludzie

Minusy

Brak czasu dla rodziny

Polecam

Elastyczny grafik pracy, ogromna kultura kadry zarządzającej, pomoc i wsparcie ze strony firmy, uczciwość i wypłaty na czas.

Dobry kontakt z ludzmi,miła atmosfera

Praca polegała na dobrym kontakcie z ludźmi,co przychodziło mi z łatwością,jednak zarobki pozostawiają duzo do życzenia.

Plusy

Swobodna atmosfera

Minusy

Bardzo niskie zarobki

productive

friendly and helpful people. Busy place, meet new people. The hardest commute; teamwork. I learned to how to procced with frustated and unpleasant customers.

Plusy

new experience

Minusy

fuel costs

Zarobki to ZART!

Aplikowałam na staż w IT, na rozmowie miałam test z SQL na podstawowym poziomie i dużo pytań typowo HR. Po pewnym czasie dostałam informacje, że dostałam się, ale czeka mnie jeszcze spotkanie "integracyjne" które jest jeszcze 2 etapem rekrutacji. Wszystko brzmiało dobrze do momentu gdy zaoferowano mi 15zl BRUTTO! za godzine?! Jak można oferować w IT osobie z wyższym wykształceniem takie stawki?! Oczywiście umowa zlecenie..

Minusy

Zarobki

nie liczą się z ludżmi

w rezultacie praca po całych dniach,pogoń za realizacją wyniku

Plusy

Minusy

zarobki

good workplace

the work consisted in providing loans and collecting installments from clients, I learned to understand the needs of people and listen to them, my bosses have always been very keen. I liked this job because I like talking to people and flexible working hours, although sometimes it was hard for people to refuse to pay

Plusy

free lunch

Minusy

long hours

Brak poszanowania pracowników .wywieranie stałej presji wyników za wszelką cenę

Plusy

elastyczny czas pracy

Gjeldsamlingspecialist

Mine oppgaver var: • Råding angå en betaling på gjeldene • Forhandling beløpet og tidfristen på gjeldbetalingen

Miejsce gdzie mozna spokojnie pracowac lecz zarobki nie sa duze.

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie,zarobki mogly by byc wyzsze i troche mniej wymagan.

Plusy

Szkolenia, praca z ludzmi, kadra zarzadzajaca dobrze motywujaca do pracy

Minusy

Niskie zarobki, za duzo obowiazkow jak na takie zarobki jak sa proponowane

Ok

Atmosfera dobra, warunki pracy OK ale płace słabe. Dużo dodatków socjalnych dofinansowania wczasów bony świąteczne. Ale pensje stałe słabe

Plusy

socjal

Minusy

zarobki

ocena poniżej

Sposób zarządzania oraz ilość zadań do wykonania w ciągu KAŻDEGO dnia pracy nie pozwala, na pracę krótsza jak 12-14h.

Plusy

Wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny

Minusy

Strategia rozwoju firmy oraz brak czasu na życie prywatne

Augustow

Wspołpraca i ogolne wrazenie bardzo dobre,pomoc we wszystkim.

Provident Polska

Praca trudna,powodująca ,że trzeba poświęcić swoje życie i czas całkowicie firmie,agresywny nacisk na plany sprzedażowe.

Plusy

Możliwośc zarobienia dodatkowych pieniędzy

Minusy

Brak Zycia ososbistego.

fajna praca

dobra praca dla ludzi którzy nie potrafią usiedzieć w miejscu sama sobie reguluję dzień pracy.

Provident Polska sa

Bardzo dobrze, duże możliwości rozwoju. Bezpośredni przełożony wspaniały człowiek, współpracownicy zaangażowani.

Sochaczew

Praca w stresie. Ciągłe telefony 7 dni w tygodniu. Paliwo i doładowanie telefonu w swoim zakresie. Nigdy nie wiadomo kogo spotkasz umawiając się z klientem w domu.

Plusy

Zdobyte doświadczenie w sprzedaży

Ciekawa praca

Sam ustalałem sobie czas pracy. Odbierałem raty od klientów i szukałem nowych. Praca całkiem ciekawe, ale niestety produkt, który oferowałem nie jest czymś co sam chciałbym mieć. Przykładowo ktoś pożyczał 1000zł a oddawał 2000zł.

Plusy

Sam ustałam godziny pracy

Minusy

Umowa zlecenie, Produkt.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PROVIDENT POLSKA S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.4

• PROVIDENT POLSKA S.A.