Promedica24

Opinie o firmie Promedica24, temat Płaca i benefity

3,8Płaca i benefity

Znaleziono 26 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (56)

polecam

Wszystko przebiegło bez problemu. Wynagrodzenie zawsze na czas i dużym plusem jest ubezpieczenie. To dobra firma.

Plusy

wypłata, terminowość, koorynator

Minusy

ciężka praca fizyczna

Bardzo dobre zarobki

Koordynatorka zawsze czuwa, nie ma problemu z kontaktem z nią. Podopieczną miałam ostatnio bardzo sympatyczną, dużo rozmawiałyśmy. Praca wiadomo ciężka, ale trzeba sie z tym liczyć decydując sie na pracę jako opiekunka osób starszych. Pieniądze zawsze na czas.

Dobrze płatna

Pieniążki zawsze na czas, dobry kontakt z koorynatorką, w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie.

Plusy

wypłata, kontakt, podopieczni

Trafiłam do cudownej rodziny, która traktowała mnie jak jej członka. Praca nie jest lekka fizycznie i trzeba mieć tego świadomość.

Plusy

kontakt z koordynatorką, wypłata

Minusy

fizyczna praca

Wszystko ok

Polecam! Porządna firma dbająca o pracowników. Mam opłacane składki i ubezpieczenie prywatne. Na wyjazdy jest komplet dokumentow EKU, testy covid itd.

Plusy

organizajca wynagrodzenie

Prawda wychodzi z czasem

Pracowałem 3 lata, opis klienta i schorzeń słaby, praca przez cały dzień i często w nocy, nie ustalony dokładny zakres obowiązków/nadużycia/, brak premii mimo poprawy języka i umiejętności. Ciągłe telefony po zjeździe do kraju z ofertami, nerwowość przy odmowie. Typowy chaos i nerwówka za 650-1200 euro - dodatkowe ukryte opłaty za mieszkanie u klienta, dojazd. Pełna zależność z jedzeniem od gustu klienta i rodziny.... A raz widziałem koordynatora, nigdy nie dodzwoniłem się.

Plusy

- możliwość dogadanie się na prywatny kontakt /nie legalne/ - poprawa języka jeżeli chcesz się uczyć

Minusy

- rodziny oszczędzają na wszystkim, jedzenie, noclegi i demencyjny bałagan - brak urządzeń do podnoszenia, mycia klientów, częste kontuzje - składka ubezp. od minimalnej płacy - brak pomocy na miejscu

Jest ok.

Praca ciężka, warunki tak jak na papierze. Dla zdecydowanych i nie bojących się ciężkiej pracy

Plusy

zarobki, dokształcanie się, ubezpieczenie

Minusy

daleko od domu

Wszystko ok

Praca mi odpowiada. Lekko nie jest, ale z tym się liczyłam. Najwazniejsze dla mnie jest to, że zarabiam dobrze i wszystko jest zgodnie z umową. Fajnie też że cała organizacja wyjazdu leży po stronie Promedica.

Plusy

organizajca wynagrodzenie

Polecam

Polecam! Ja tam jestem zadowolona z pracy w Promedica. Mam dobrą umowę, odpowiednie wynagrodzenie i przelew zawsze na czas. Atmosfera jest przyjazna. Nie jest to praca dla każdego bo bywa naprawdę ciężko, ale zarobić można bardzo dobrze.

Bardzo dobra praca

Polecam! Firma wypłacalna i uczciwa. Dbają o pracownikow. Pracuje tu już ponad rok i jestem zadowolona. Mam taką wypłatę jak w umowie, wraz z rosnącym doswiadczeniem rośnie też moje wynagrodzenie.

Promedica24

Straszna firma. Nie wypłacają uzgodnionych pieniążków a przez telefon mówią że ich to nie obchodzi kiedy pytasz się co się stało z twoją wypłatą. Albo zwyczjnie nie odbierają telefonu lub są na wczasach. Nie pomaga również kontakt z głównym biurem w Warszawie. W dodatku pobierają opłatę 200 euro (albo i wiecej) za transport do Niemiec za jedną osobę, a w mini busie jest siedem osób...(paliwo podrożało ale żeby aż tyle?) Za 4 tygodnie opieki na pełnym etacie 24/7 650 euro! W porównaniu i innymi firmami płacą bardzo mało. Dodam jeszcze że Promedica otrzymuje 3000 tys euro na miesiąc za opiekę nad jedną osobą (Niemcy). Proszę nie marnujcie sobie życia i nerwów dla tej firmy. Jestem pewna że znajdziecie coś lepszego. Pozdrawiam.

Plusy

Nie ma żadnych

Minusy

Poniżanie, bardzo niskie zarobki

Polecam

Naprawdę polecam pracę w Promedica. Dwa dni po rozmowie miałam już pracę i byłam w drodze do Niemiec. Jako pracownik nie muszę martwić się zakwaterowaniem, wyżywieniem i transportem. To duża wygodna. W poprzedniej firmie wszystko musiałam sobie sama załatwiać :/ Promedica naprawdę dba o pracowników. W razie pytań czy różnych sytuacji losowych bez problemu kontaktuję się z koordynatorem.

Jestem zadowolona

Współpracuje z agencją od około 2lat. Praca może nie należy do najłatwiejszych ale z tym się liczyłam wyjeżdzając pierwszy raz na zlecenie. Koordynatorka jest w porządku, wypłaty są na czas póki co nie zamierzam rezygnować.

Praca w porządku

Już na niejednym zleceniu byłem z tą firmą i ogólnie jestem zadowolony. Wiadomo praca wymagająca, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Zlecenia są różne, ale do tej pory z każdy sobie poradziłem. Wynagrodzenie jest satysfakcjonujące

Współpraca z Promedica

Współpraca z firmą Promedica24 przebiega rewelacyjnie. Bo już po rozmowie telefonicznej wiedziałam prawie wszystko. U nich wiem, że każdy wyjazd za granicę jest bardzo dokładnie sprawdzony i w pełni legalny. Z nimi czuję się na prawdę bezpiecznie i wiem, że płaca także jest bardzo dobra. Więc nie żałuję, że zgłosiłam się do nich. Bo praca sprawia mi wiele satysfakcji.

dobre miejsce pracy, dobre sztelle

Praca nie należy do najłatwiejszych lecz szybko można się przyzwyczaić. Mimo że nie znałam języka zostałam przyjęta, zorganizowano mi kurs niemieckiego, w którym uczestniczyłam online. Straciłam pracę dlatego szybko potrzebowałam innej. Póki co ta jest dla mnie dobra, jestem zadowolona z zarobków i tego że nie jestem sama zawsze można liczyć na pomoc koordynatora.

Plusy

Wypłata na czas, dobry kontakt z koordynatorem

Minusy

praca zagranica

Dobre miejsce pracy

Jestem już na kolejnym wyjeździe z promedica, a więc jest mi tu dobrze. Jakby było źle to bym zmieniła agencje. Podoba mi się, że mam zawsze kontakt z koordynatorem jak jestem na zleceniu. Zarobki bardzo w porządku. W kraju mogłabym tylko pomarzyć o takim wynagrodzeniu.

Plusy

Dobre wynagrodzenie, przejrzysta umowa

Minusy

Praca z daleka od rodziny

Godziwe wynagrodzenie

Trzeba sie liczyć z kilku tygodniową rozłąką bo wyjazd jest za granicę do Niemiec. Ale motywacją jest kasa nie ma co owijać w bawełne. U mnie w mieście powiatowym były tylko oferty z DPS-u za najniższą krajową, wielu podopiecznych, brak środków ochrony itp więc wybór był prosty, wyjazd z promedika. Mieszkałam u jednej pani co się nią zajmowałam, jej rodzina robiła zakupy, miałam normalnie pauzy i czas wolny.

Plusy

wypłata na czas

Minusy

duża odpowiedzialność

Polecam

Praca jest dość wymagająca, ale wynagrodzenie w pełni to rekompensuje. Podoba mi się, że mimo pracy za granicą cały czas mam kontakt z koordynatorem i nie jestem zostawiona sama sobie.

Plusy

Jasna umowa, pomoc koordynatora

Bardzo dobry

Praca ciężka są dni ciekawe i nudne rozmowa bardzo ciekawa z rodziną osoby starszej i z tą osobą ich śmiech izart rozloka z rodziną dziećmi można się rozwijać

Plusy

Kursy i możliwość wyjazdu za granicę

Minusy

Rozlaka z dziećmi

Jestem zadowolona

Współpracuję z agencją już od prawie 2 lat. Moja koordynatorka Pani Kasia to złota kobieta. Wypłata to niebo a ziemia w porównaniu z Polskimi stawkami. Jestem zadowolona.

Plusy

kursy językowe

Minusy

stresująca praca

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Promedica24. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu