Promedica24

Opinie pracowników firmy Promedica24

Znaleziono 45 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (53)

polecam

Wszystko przebiegło bez problemu. Wynagrodzenie zawsze na czas i dużym plusem jest ubezpieczenie. To dobra firma.

Plusy

wypłata, terminowość, koorynator

Minusy

ciężka praca fizyczna

Dobrze płatna

Pieniążki zawsze na czas, dobry kontakt z koorynatorką, w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie.

Plusy

wypłata, kontakt, podopieczni

Trafiłam do cudownej rodziny, która traktowała mnie jak jej członka. Praca nie jest lekka fizycznie i trzeba mieć tego świadomość.

Plusy

kontakt z koordynatorką, wypłata

Minusy

fizyczna praca

Wszystko ok

Polecam! Porządna firma dbająca o pracowników. Mam opłacane składki i ubezpieczenie prywatne. Na wyjazdy jest komplet dokumentow EKU, testy covid itd.

Plusy

organizajca wynagrodzenie

Prawda wychodzi z czasem

Pracowałem 3 lata, opis klienta i schorzeń słaby, praca przez cały dzień i często w nocy, nie ustalony dokładny zakres obowiązków/nadużycia/, brak premii mimo poprawy języka i umiejętności. Ciągłe telefony po zjeździe do kraju z ofertami, nerwowość przy odmowie. Typowy chaos i nerwówka za 650-1200 euro - dodatkowe ukryte opłaty za mieszkanie u klienta, dojazd. Pełna zależność z jedzeniem od gustu klienta i rodziny.... A raz widziałem koordynatora, nigdy nie dodzwoniłem się.

Plusy

- możliwość dogadanie się na prywatny kontakt /nie legalne/ - poprawa języka jeżeli chcesz się uczyć

Minusy

- rodziny oszczędzają na wszystkim, jedzenie, noclegi i demencyjny bałagan - brak urządzeń do podnoszenia, mycia klientów, częste kontuzje - składka ubezp. od minimalnej płacy - brak pomocy na miejscu

Jest ok.

Praca ciężka, warunki tak jak na papierze. Dla zdecydowanych i nie bojących się ciężkiej pracy

Plusy

zarobki, dokształcanie się, ubezpieczenie

Minusy

daleko od domu

Wszystko ok

Praca mi odpowiada. Lekko nie jest, ale z tym się liczyłam. Najwazniejsze dla mnie jest to, że zarabiam dobrze i wszystko jest zgodnie z umową. Fajnie też że cała organizacja wyjazdu leży po stronie Promedica.

Plusy

organizajca wynagrodzenie

Polecam

Polecam! Ja tam jestem zadowolona z pracy w Promedica. Mam dobrą umowę, odpowiednie wynagrodzenie i przelew zawsze na czas. Atmosfera jest przyjazna. Nie jest to praca dla każdego bo bywa naprawdę ciężko, ale zarobić można bardzo dobrze.

Bardzo dobra praca

Polecam! Firma wypłacalna i uczciwa. Dbają o pracownikow. Pracuje tu już ponad rok i jestem zadowolona. Mam taką wypłatę jak w umowie, wraz z rosnącym doswiadczeniem rośnie też moje wynagrodzenie.

Promedica24

Straszna firma. Nie wypłacają uzgodnionych pieniążków a przez telefon mówią że ich to nie obchodzi kiedy pytasz się co się stało z twoją wypłatą. Albo zwyczjnie nie odbierają telefonu lub są na wczasach. Nie pomaga również kontakt z głównym biurem w Warszawie. W dodatku pobierają opłatę 200 euro (albo i wiecej) za transport do Niemiec za jedną osobę, a w mini busie jest siedem osób...(paliwo podrożało ale żeby aż tyle?) Za 4 tygodnie opieki na pełnym etacie 24/7 650 euro! W porównaniu i innymi firmami płacą bardzo mało. Dodam jeszcze że Promedica otrzymuje 3000 tys euro na miesiąc za opiekę nad jedną osobą (Niemcy). Proszę nie marnujcie sobie życia i nerwów dla tej firmy. Jestem pewna że znajdziecie coś lepszego. Pozdrawiam.

Plusy

Nie ma żadnych

Minusy

Poniżanie, bardzo niskie zarobki

Polecam

Naprawdę polecam pracę w Promedica. Dwa dni po rozmowie miałam już pracę i byłam w drodze do Niemiec. Jako pracownik nie muszę martwić się zakwaterowaniem, wyżywieniem i transportem. To duża wygodna. W poprzedniej firmie wszystko musiałam sobie sama załatwiać :/ Promedica naprawdę dba o pracowników. W razie pytań czy różnych sytuacji losowych bez problemu kontaktuję się z koordynatorem.

Bardzo polecam

Szczerze polecam! Po sześciu wyjazdach z Promedicą nie mam się do czego przyczepić. Zawsze przyjeżdżają po mnie pod dom i odbierają z Niemiec w określony dzień. Nigdy mnie nikt nie wystawił. Zarobki są według mnie bardzo atrakcyjne.

Jestem zadowolona

Współpracuje z agencją od około 2lat. Praca może nie należy do najłatwiejszych ale z tym się liczyłam wyjeżdzając pierwszy raz na zlecenie. Koordynatorka jest w porządku, wypłaty są na czas póki co nie zamierzam rezygnować.

Praca w porządku

Już na niejednym zleceniu byłem z tą firmą i ogólnie jestem zadowolony. Wiadomo praca wymagająca, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Zlecenia są różne, ale do tej pory z każdy sobie poradziłem. Wynagrodzenie jest satysfakcjonujące

Dobra agencja

Jestem zadowolona z pracy w opiece. Moze początki nie nalegały do łatwych ale z czasem było coraz lepiej. Dostałam dobrą sztelle, miałam kontakt z koordynatorem. Zlecenia są sprawdzone, wszystko legalnie i bezpiecznie także jak ktoś szuka pracy nie ma co się zastanawiać.

Plusy

sprawdzone sztelle

Minusy

praca daleko od domu

Bardzo dobre warunki pracy

Jasne, klarowne warunki współpracy. Pani w biurze wszystko mi wyjaśniła, przedstawiła umowę z którą mogłam się zapoznać na spokojnie. Dużym plusem jest możliwość dokształcania się z języka niemieckiego - znałam podstawy i potrzebowałam się douczyć, nie było z tym problemu.

Polecam!

Szybki wyjazd po podpisaniu umowy, 4 dni po byłam już w Niemczech u swojej podopiecznej. Praca jest z zaakwaterowaniem, wyżywieniem, więc chociaż jedno zmartwienie odpada. Dojazd na miejsce również bez problemu Promedica ma swoje busy i podwozi pod drzwi.

Współpraca z Promedica

Współpraca z firmą Promedica24 przebiega rewelacyjnie. Bo już po rozmowie telefonicznej wiedziałam prawie wszystko. U nich wiem, że każdy wyjazd za granicę jest bardzo dokładnie sprawdzony i w pełni legalny. Z nimi czuję się na prawdę bezpiecznie i wiem, że płaca także jest bardzo dobra. Więc nie żałuję, że zgłosiłam się do nich. Bo praca sprawia mi wiele satysfakcji.

Wymagająca praca, ale satysfakcjonująca

Na współpracę naprawdę nie mam co narzekać, firma jest dobrze zorganizowana, nie musiałam się bać o żadne formalności bo dostaje się paczkę dokumentów i niezbędnych rzeczy. Wszystko jest zorganizowane tak, żeby jak najmniej obciążać pracownika od podpisania umowy do przyjazdu mineły 4 dni, wszystko działo się tak ekspresowo. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się wyjechać z nimi.

Wszystko ok

Sztela zgodna z umową. praca nie nalezy do najłatwiejszych, ale zarobki są adekwatne. w kraju nie zrobiłabym takich pieniędzy. przed wyjazdem wszystko jasno tlumacza, na miejscu nie ma niespodzianek

Jestem zadowolona

Współpracuję już promedicą jakiś czas. Z każdego wyjazdu jestem bardzo zadowolona. Zarobki są w porządku, ale co najważniejsze wszystko jest na bardzo jasnych warunkach. Żadnych przykrych niespodzianek.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Promedica24. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu