Promedica24

Opinie pracowników firmy Promedica24

Firma rzetelna choć pozostawia wiele do życzenia zarobki są marne
Plusy
Dobra koordynacja
Minusy
Dramat, nierzetelne przedstawienie stanu zdrowia podopiecznych, brak wsparcia koordynatora. Mają gdzieś potrzeby i problemy pracownika, natomiast jeśli sami czegoś potrzebują potrafią wydzwaniać x razy w ciągu tygodnia. Dodatkowo koordynatorzy, bezczelni i chamscy. Pierwszy i ostatni raz.
Minusy
Dobra opcja dla kogoś, kto dopiero zaczyna pracę jako opiekunka osoby starszej
Plusy
kontakt z koordynatorem, szybka dostępność kontraktów, możliwość zatrudnienia bez języka
Najgorsza firma jaka jest na polskim rynku.Ostatni raz pracowałem u nich pierwszy i ostatni.Zero bonusów premii a te ich przepytywanie z języka w celu podwyższenia zarobków niech sobie wsadzą.Żadnej umowy polskiej tylko zagraniczna lub prywatnie.Starsze osoby tylko są zadowolene z pracy bo ich przyjmą. Kolos na drewnianych nogach.
Świetna firma która daje szanse na zmianę życia na lepsze. Masz czas na doskonalenie umiejętności jezykowych, poznanie życia w innym kraju, wykazanie się i świetnie zarabiasz !!! Polecam dobrym, empatycznym osobom, które mają serce dla innych ludzi oraz stale chcą się doskonalić. Kursy on-line i szkolenia okresowe sa wymagane aby kontynuować współprace ale warto się....starać
Bardzo miła atmosfera miłe panie szybka propozycja kontraktu oraz bardzo dobre zarobki
Plusy
Wszystko dobrze, dobre zarobki, miła atmosfera
Minusy
Firma nierzetelna. Kiedyś koordynatorki przedstawiały sytuację z podopiecznymi zgodnie z prawdą, teraz nie zwracają uwagi, czy ktoś chce jechać do transferu, jakie ma kwalifikacje. Wyjazdy organizują z dnia na dzień, czasem bez dokumentów delegacyjnych, żeby czasem ktoś się nie rozmyślił, kiedy otrzyma na papierze opis sytuacji u podopiecznego, która często jest inna od tej przedstawionej przez koordynatorki. Kontrakty przedłużają o ile im się podoba, co jest napisane w papierach wyjazdowych. Kiedyś były to przesunięcia o 3 dni teraz nie ma limitu. Robią łaskę, że kogoś znajdą na zastępstwo i kompletnie nie interesują się pracownikiem po wyjeździe. Odradzam, ja już tam nie wrócę.
Kontakt z pracownikami do wyjazdu znakomity po przekroczeniu granicy niestety go brak,
Pracuję w Promedice już 3 lata inie mogę narzekać, zwłaszcza że mam porównanie z innymi firmami, bo to nie pierwsza taka praca dla mnie. Wypłata na czas, podopiecznego dopasowali do mnie(fakt, pierwszy wyjazd nie był udany, bo nie mogłam dogadać się z rodziną-zadzwoniłam do biura i 2 dni później byłam na innym kontrakcie, teraz jeżdżę tam cały czas). Pieniądze mnie satysfakcjonują, zaczęłam od mniejszej stawki, bo byłam na kursie niemieckiego i dopiero się uczyłam, ale już po pierwszym wyjeździe podskoczyłam.
Firmy oraz pracy w niej ogólnie nie polecam potrafią zwolnić pracownika tylko dlatego że rozwalił przez przypadek autko firmowe
Plusy
Minusy
zła kadra, zli ludzie, naciągacze, wyzyskiwacze
Nie ma potrzeb do obaw, jeśli chodzi o prace za posrednictwem firmy Promedica24. Pracowalam za ich posrednictwem już 2 razy - raz pol roku i raz prawie rok. Zawsze kasa wplywala na konto regularnie, umowa bezpieczna, skladki odprowadzane - wszystko ok.
Z pracy jako opiekun osób starszych byłam bardzo zadowolona , otrzymałam na początku mojego zatrudnienia wymagane wsparcie od kadry zarządzającej ,jak i osób współpracujących ze mną . Przeszkolenie na początku mojej pracy było profesjonalnie przygotowane .Klienci po stronie angielskiej przyjmowali mnie jako opiekunkę z wyrozumiałością i zaangażowaniem dla dobra mojego, jak i osób trzecich .
Plusy
Życzliwa atmosfera
Minusy
Męczące podróże
Jest to firma gdzie wyplaca regularnie pensje tylko nie ma w niej zadnych awansow za dobrze wykonana prace
Plusy
Mily personel
Minusy
Brak możliwości rozwoju, dobra atmosfera, współpracownicy sympatyczni.
Ich möchte in der Vollzeit arbeiten, ich habe berufliche Erfahrung, ich kann gut in dem Team arbeiten. Ich finde den Job sehr gut, wenn kann man in der letzter Zeit den Menschen helfen und noch von mich noch geben.
Zobacz więcej opinii o firmie Promedica24
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Promedica24. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,5
3,1